0 oy
328 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Merhaba arkadaşlar 8 yaşında bir kızım var yüzü çok kuruyor ama ben ne krem süreceğimi bilemiyorum vazelin dahi tüy yapıyor diyorlar ne yapacağımı bilemedim bu konuda fikir verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler :) 

6 Cevaplar

0 oy
(759 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Canim ben kizima mustela kullaniyorum gayet memnunum benim yuzum asiri kuru oldugu icin bende kullaniyorum ailecek memnunuz :) 
-Reklam-
0 oy
(2,484 puan) tarafından

Buyuk biri olsa bol nemlendirme ozelligi olan krem oneriririmde cocuk icin bilemedim canim bi doktora sorsan iyi olmaz mi :)

tarafından
Evet canım büyük olsa Bi sürü krem var ama bende korkuyorum sürmeye kendi kremlerimi Dr sormadım iyi fikir ama hani annelerde denenmiş varsa daha iyi olur mesela ben netrugina kullanıyorum harika ama kızıma sürmem ki :(
0 oy
(362 puan) tarafından
Mustela nemlendirici var canım ben ikinci aydan beri kızımın yüzüne kullanıyorum cildi kuru olduğu için doktorumuz verdi çok memnunum
tarafından
İşte bunu duymak istedim çok teşekkür ederim gerçekten iyi akşamlar.
tarafından
Kesinlikle bebegime kullaniorum kendimde kullaniyorum :)
0 oy
(653 puan) tarafından
Garnierin nem bombasi maskesini tasviye  edeni cok duydum
tarafından
Canım devamlı kullanabileceğim bir krem olması gerekiyor maske geçici ama aklımda bulunsun yinede teşekkür ederim
0 oy
(659 puan) tarafından
Zeytın yaglı kremler  var yada zeytın yagı sur canım gecmıs olsun
tarafından
Zeytinyagını kabul etmiyor hanım efendi  huylanıyormuş büyüyünce kendi bakım yapar artık sagolasın canım :)
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Aynı sefa kremi sürebilirsin 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 575 göst.
19 Aralık 2023 Aile kategorisinde Annne3 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 412 göst.
+1 oy
9 cevap 494 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,428 puan) tarafından soruldu