0 oy
137 göst.
Aile kategorisinde (132 puan) tarafından
Eşim iddia oynadığını gözümle gördüm bundan 4-5 ay önce bir sürü borç yapmış ve sorunlar yaşıyorduk bu yüzden ailesine dedim babası konuşunca sözünü dinler diye. Babası konuşmuş yemin etmiş oynamadım arkadaşa gösterdim diye. Babası sen kendine ve çocuklarına bak boşver onu dedi. Neyse bana da eşim çok kazanacaktım o zaman bir sürü para getirsem nerden geldi demezdin dedi. Bende az ya da çok istemiyorum helal para getir yeter dedim. Oynamicam falan dedi. Geçenlerde gene karıştırdım telini maç iddia oynuyor 300 TL atmış hesaba. Ve de arama geçmişinde bitcoin sayfasının geçmişi var defalarca girmiş sistemlere giremedim ama oynuyor belli ki ne yapmam lazım güzelce konuşuyorum olmuyor kavga ediyorum olmuyor. Maaşı Allah var yüksek ama doymuyor çünkü çok açıldı ve toparlayamiyor artık. İstediğim herşeyi alır yiyecek içecek olarak hiç yok demez. Ama kazanca bile haram para istemiyorum. Ki kazanamiyorda kazanmasında ama iyice açılıyor belliki.,

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Malesef kumar gibi bağımlı hale geliyorlar Allah yardımcın olsun 
(132 puan) tarafından
Amin amin.. illallah ettim artık ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir kere oynayan sürekli oynar bağımlılık yapıyor maalesef 
(132 puan) tarafından
Sürekli kazanma hırsı var sanırım.. illallah ettim artık ya
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Sonu yok ki canım. Maaşı iyi olsa ne olacak em fazla 2 ay sonra maaşının hepsi çektiği kredilere gidecek. Çünkü daha fazla için birsuru kredi çekecek.
(132 puan) tarafından
Haklısın bacım ne yapcam bilmiyorum ya artık

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 145 göst.
26 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 242 göst.
0 oy
3 cevap 290 göst.
0 oy
7 cevap 252 göst.