0 oy
617 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Kizlarrr termoslu sivi gecirmez canatalqrdan düşünüyorum 

Ama 

Modeline bir turlu karar veremedim renk olarak falann 

Sizcee hangisi guzel duruyor ?? 

image

image

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
Renk olarak bence ikinci 
tarafından
Sagol cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
İkinciye benzer kullanıyorum çok memnunum elin ayağım resmen herşeyimi rahatça koyabiliyorum siyah diyorum ben
tarafından
Anladimm cnmm ici geniş mi oluyor bunlarin ??
tarafından
Evet canım baya geniş düşün dört yaşında oglumunda esyalarını alıyor yani
tarafından
Oooo  baya guzeel ozaman cnmm
tarafından
Evet canım normal dışarı çıksan bile büyük lazım bence birsürü bebişin ıvır zıvırı var:D
tarafından
Aynen oylee :) anne sunu da koyalim bu arabamida istiyorum banane banane dedimmi :) bebiss mecbur alcan yaninaaa :)
0 oy
tarafından
Kalmaya çok bir yere gitmiyorsan daha küçük rahat birşey bak 
tarafından
Yok cnm gitmiyorum pek ama  
Bebek esyalari icin cok mu buyuk diyorsun
tarafından
İnan 4-5 aydır onu hiç kullanmıyorum siyahlı benimki
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Canim bende cok hevesliydim gittim ayni model siyah derisini aldim 2 ay kullandim attim kenara agiz kisminda demir oldugu icin bana hic kullanisli gelmedi termos koyma yeri iyi ama cok fazla sicak tutmuyor yani cok para verdim bide deri diye canta bosuna bekliyor simdi evde torbaya 2 bez atip cikiyorm biyere gittiginde yok. 
0 oy
(91 puan) tarafından
1. Ye benzer var bende çok kullanışlı sağlam füme rengi benimki çok memnunum
tarafından
Anladimm canimm
0 oy
(11,084 puan) tarafından
2. Güzel bence 
tarafından
Sagol cnm
0 oy
(893 puan) tarafından
Siyahin linkini atsana canm bende bakayım 
tarafından
0 oy
(4,431 puan) tarafından
İkinci bende var bacım çok kullanışlı dünya ıvır zıvır alıyor model güzel rengi sana kalmis
tarafından
Iste renk konusunda karar veremdm cnm
0 oy
tarafından
İkinci güzel canım ama bu çanta bir yere kalmaya giderken ve hastane için çok iyi ben bundan aldım birde küçük aldım bir tane bunlarin içi geniş oluyor her yere götürülmez
tarafından
Olsun cnm yaa oyuncagi battaniyesi falan filan derken bence kullanisli olabilir ilerleyen zamanlarda bebegm buyuyunce fln
tarafından
Yok kız çok kullanışlı zaten kızıma da aldım şimdi yine aldım ama biraz küçüğünü de aldım ben lazım oluyor çünkü
tarafından
Anladimm canimm  bu bile pahali bayaa küçüğüne gerek yok bu hepsini aliyor ztn bunu kullaniriz artk
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Tabii ki 2. Daha güzel 
tarafından
Anladimm canimm sagol
0 oy
(236 puan) tarafından
İkinci olanı aldım ama sayfası hamgisiydi bilmiyorum sökük geldi dikkat et yorumları iyice oku öyle al
tarafından
Trendyoll bu canm yorumlari gayet guzel
0 oy
tarafından
Ben bunları hiç sevmiyorum ya. Normal sırt çantası alıp termos alırsın zaten mama kullanırsan buna gerek yok. 
tarafından
Normal cantam  var askim amaa bu genis yaa  hani bebegim buyuyuncedee  kullanabilirim bunu o yuzden istiyorum bir de cok gözü varmis o yuzden
tarafından
Sen bilirsin bana çok hantal ve kaba geliyor. Doğum yaptığım hastaneden verdiler buna benzer onu bile kullanmıyorum. İlk birkaç ay anca kullandım. Normalde de sırt çantası kullandığım için Decathlondan aldığım çantamı kullanıyorum. İlerleyen süreçte çok lazım olmuyor zaten. İki bez , ıslak mendil , alt açma bezi , bir yedek kıyafet yetiyor. Hatta yedek bile koymuyorum bazen. Uzak bir yere gidersek fln anca
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Bence üstte ki daha güzel altta ki basit geldi biraz grisi var bende de uzun zaman kullandım çok kullanışlı 
tarafından
Anladm cnmm tamam sagoll
0 oy
tarafından
Bence hangisi kullanışli ve daha çok bölmeliyse onu al seni hangisi rahat ettirecekse o .
tarafından
Ikiside ayni bolmeli ayni buyuklukte cnm ama tek fark renkk renk olarak karar veremedim
tarafından
Siyahi beğendim ben
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Ben olsam 1 i alırdım 
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Ikinci benimkinin aynisi 2 senedir kullaniyorm cok memnunumda
0 oy
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

ben bunu kullanıyorum çok memnunum  değişik renklerde var canım birde buna bak istersen kadife çanta sağlam dikişleri falan

0 oy
(573 puan) tarafından
Siyah olanından kullanıyorum ama markası farklı iç düzeni nasıl göremedim ama bana sorarsan renk olarak siyah çok iyi her şeye uyum sağlıyor 
0 oy
(1,500 puan) tarafından
Siyahını kullanıyorum 7 ay oldu bir sorun yok sende begenirsen alabilirsin☺️
0 oy
tarafından
1. Kullanıyorum çok memnunum 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 412 göst.
0 oy
2 cevap 81 göst.
1 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ayca_3535 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 237 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 175 göst.

377,284 soru

11,290,754 cevap

34,705 kullanıcı

...