0 oy
62 göst.
Diğer kategorisinde (165 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar lazere başlamayı düşünüyorum bu ay 2 yer arasında kaldım biri Dilan polat baya ünlü güzel bir yer ama seanslı diğeri de eşimin tanıdığı bir yer sınırsız gelebilirsin tüyler bitene kadar dedi yani benim korkum Dilan Polat gitsem 16 seans mesela tüyler bitti diyeyim hamile kalınca tekrar çıkacak hormonlardan dolayı yine ücret verip başlamam gerekecek yani lazer gidip hamile kalınca tüyler çıkıyor mu yine aynı şekilde sizce hangisini tercih etmeliyim 

3 Cevaplar

0 oy
(633 puan) tarafından
Eşinin arkadaşının kullandığı cihazı öğren ona göre karar ver canım 
(165 puan) tarafından
Cihazlar ve başlıklar hakkında da pek bilgim yok canım ya hangisi olursa tercih edeyim yani hangisi iyi
(633 puan) tarafından
Alex var ona iyi diyorlar. Diod var onun hakkında pek memnun olan yok. Yeni bir cihaz geldi umex o güzelmiş bana iyi diyorlar
(165 puan) tarafından
Tamam canım gidersem görüşmeye soracağım mutlaka
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
Valla canım ben yirmi seans filan diod lazere gittim bi beş sene olmuştur özel bölgede diger yerlere göre fazla çıkıyor kollarda bacaklarda nadiren yani almaya gerek olmadan dışarı çıkabilirsin öyle anlatayim hamileyim ve karnıma filan yağ sürdüğüm için o bölgelerim çok killandi ama bunlari dogumdan sonra bi kez ağda yapınca bida çıkmıyormus ablam öyle dedi inşallah cikmaz velhasıli kelam senin yerinde olsam tanıdığa giderdim en azindan garanti biter kişiden kişiye değişiyor çünkü bitme süresi. Ve ne kadar erkende çağırsalar sen aralıkları uzatmaya çalış adetine bir hafta kala yada adetten bir hafta sonra git o aralıkta işe yaramiyormus hormonlardan dolayı 
(165 puan) tarafından
Anladım canım yok seanslı olan yer de öyle 20 seans felan vermiyor 10 yada 12 seans veriyor
0 oy
(28 puan) tarafından
Canım nereye gidersen git önce hormonların,sonra cihaz,sonra da yapan güzellik uzmanı önemli. En iyi yere de gitsen hormonların gebelik vs gibi durumlarda değişirse çıkar. Çıkmayabilir de biraz şans işi. Öenmli olan tüylerine uygun cihazı bulmak ve iyi yapan birine denk gelmek. Güzellik uzmanıyım bu arada:) Yaklaşık 6 yıldır lazer yapmıyorum kendime şuan 2 cocuguma hamileyim ne tüy çıktı ne bişi oldu.Ama kendim yaptım ondan heralde :D 
(165 puan) tarafından
İşte bende ondan korkuyorum canım seanslı olan yere gidip tekrar hamile kalınca çıkmasından
(28 puan) tarafından
Kuzum denemeden bilemezsin bunu.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 93 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Leyla bebek (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde 12345ftmmm (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 238 göst.
26 Ekim 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Sahan01 (85 puan) tarafından soruldu