0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından

Yaptıranlara özellikle soruların var lütfen yardımcı olun hangi lazer tipi güzel faydası varmı kıllara hamileyken oluyor mu birde lazer cevap verenlere şimdiden teşekkürler:)

5 Cevaplar

0 oy
(755 puan) tarafından
Ben buz lazere gittim azalmam vardı seansım bitmeden hamile olduğumu öğrendim dondurdum hamilelikte tekrar çıkanlar oldu. Bazı bakım merkezleri yapıyor hamileyken bazıları yapmıyordu benim gittiğim kişiye bağlıydı hamilelikte yaptırmak istemedim
(15 puan) tarafından
Bu soruyu yanlışlıkla 2 kere sormusum nasıl kaldirabilirim birini
(755 puan) tarafından
Sorunun altındaki göz işaretine tıklayarak gizleyebilirsin canim
-Reklam-
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Valla 2sene olucak gidiyorum baya azaldi artik 2ayda bi gidiyorum
0 oy
(687 puan) tarafından
Öncelikle güzel olan cihaz değil sizin kıl tipi analizinize göre cihaz ayarlanır.hamileyken asla lazer yapılmaz radyasyon olur bebek sağlığı tehlikede olur.
0 oy
tarafından
Buz başlıklı lazere gidiyorum bazen eşim çok bebek istiyor ama lazer yapan yer hamileyken yapsa bile ben riske atıp gitmem çok radyasyon var
0 oy
(404 puan) tarafından

Valla hamileyken giden var ama ben gitmedim şahsen dondurdum doğum sonrasına aktardım kıl cinsini bilmeden yorum yapmak doğru olmaz örneğin Aleksandra çok iyi cihaz fakat bende işe yaramadı daha çok erkeksi killarda işe yarıyor koyu siyah ben kumralim sarı tüyleri hiç bir cihaz görmüyor  sarılar kaldı ama kumral olanlar bitti gebeliğim boyunca da genitalim ve göbeğim hariç artmadı zaten hiç bir lazer %100 sonuç vermez %80 verir genital bölge de gebelikde akıntı ve nemden dolayı hızlı uzadı. Göbeğim lazersizdi sanırım hamilelikten dolayı killandi doğumda dökülmezse regliden sonra gidicegim size tavsiyem kıl kökünüze göre cihaz seçin bunu her gittiğiniz yerde deneme atışı yaptırarak öğrenebilirsiniz ben öyle yaptım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 63 göst.
20 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Aynurrrrr52 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde 12345ftmmm (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 238 göst.
26 Ekim 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Sahan01 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 121 göst.
9 Haziran 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde 2oglanannesiii (8 puan) tarafından soruldu

381,699 soru

11,426,904 cevap

34,987 kullanıcı

...