0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (227 puan) tarafından
kizlar nasil yaptiniz ben bianda birakmadim sabah verneyi biraktim sadece gece veriyorum zamanla geceden nasil ayiricam bilmiyorm cok bagli 2 yasinda  fikirlerinize ihtiyacim var

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence anne icinde bebek icinde en sagliklisi. Bi anda birakinca ikiside cok yıpranıyor. Zoru basarmissiniz gece de ne kadar emiyor bilmiyorum ama 2 3 kere kalkiyorsa tekrar uyutmayi deneyin 2 yerine 1 kere verin belki faydasi olur
(227 puan) tarafından
gece cok sık kalkiyor vermezsen geri yatmaz cildirir napcam bilmiyoeum:(
tarafından
Emzik veya biberon denesen
(227 puan) tarafından
emzige alisirsa meme gibi bjrakamama sorunu olurmu
tarafından
Yani o Birazda bebekle alakali ben 2 Hftalikken emzik verdim 10 aylik suan istemiyor reddediyor
-Reklam-
0 oy
(587 puan) tarafından
Bnmde korkum zor olacak gibi memede geziyz gün boyu daha erken ama zamanı gelince böyle olursa yandım ben
(227 puan) tarafından
yandk vAlla
(587 puan) tarafından
Hemde ne yandık
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Ben 1 haftada biraktirdim canım  3 defa 2 defa diye diye bıraktirdim
(227 puan) tarafından
nasil yani kuzum
(3,950 puan) tarafından
Yani ilk gün  3 defa verdim 2. Gun 1 sonra ki gun 2 o sekilde illa sayi olark degil ama azaltarak biraktirdim.
(227 puan) tarafından
gece emmeye duskunmuydu benimki emerek uyuyor birakirmi acaba bilemiyorm
(3,950 puan) tarafından
2 saatte bir kalkiyordu canım  gece 1 defa verdiğim oldu tekrar istedigi zmana su verdim sallayıp uyuttumm. Birakir canım  cocuklar alışkanlıklarını aslinda cok kolay değiştirebiliyor pes etme en fazla 1 hafta uğraşırsın
0 oy
(7,025 puan) tarafından
Gece de yavaş yavaş bıraktırdım canım gece beş sefer kalkıyorsa üç sefer verdim bir süre böyle devam etti sonra dört sefer kalkıyorsa iki sefer verdim öyle öyle kesildi.
(227 puan) tarafından
insallah bendede işe yarae ya emmeden uyuyamiyor
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Direk  kestim iki gün  oldu cok aramiyodu benimki azaltma ise yaramiyodu ayakkabi boyasi sürüp  memeler hasta dedim açtı  ayy egg olmuş  dedi ara ara acip bakiyo geri kapatiyo  ama memelerim fena  şiştiler 
0 oy
tarafından
Ilk once geceyı kesmelısın ama 2 yasında cocuk gece emmez ıhtıyacı yok kı
(227 puan) tarafından
emiyor benimki iste
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Gündüz emme ihtiyacını karsilamayan bebekler geceleri meme için daha çok uyaniyormus nette öyle okumuştum keşke sende önce gece emmesini biraktirsaydin canım 
(227 puan) tarafından
valla oyle kuzum ama bieakmiyo kendini paraladi cok
(3,504 puan) tarafından
Allah kolaylık versin inşallah bı an önce unutur emmeyi
0 oy
tarafından
ben oyle yaptım azar azar once gece birakti snra zamanla elini bos birakmadkm emzik cok seviyor zaten ilk gunden beri onun faydasi oldu.hamile kaldığım icin sirke surdum son olarak bir kac günde kesti ama hala.eli gogsumde uyur.2.5 yaşındaydı.6 ay oldu birakali.emebildgi kadar emsin problem yoksa.
0 oy
(2,202 puan) tarafından
Ya bende gece emzirmesini bırakmak istyorum tecrübeliler fikir verir de insallah bende surda bekliyim
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Ben aşamalı bıraktırdım önce gündüzü bitirdim. Sonra akşam uykusuna yatarken emzirmeyi bitirdim en sonada gece emzirmesini bitirdim. İlk bir hafta zor olacak gece ağlayacak hircinlik edecek ama sakın pes etme. Bir kere vereyim sussun  gece yarısı herkes rahatsız oldu falan deme. Önce su teklif et  istemez aglamaya devam ederse agzina bir çay kaşığı bal veya pekmez koy. Emzik alıyorsa ne ala arkasından emzigi koy agzina hemen dalar uykuya. Bir hafta sonra gece hiç uyaamaya başlar zaten.
(227 puan) tarafından
sagol balim
0 oy
tarafından
Bsnde gece emmesini biraktirdim gunduz bir kere veriyom onuda kesicem
(227 puan) tarafından
nasil biraktirdin canim
tarafından
Gunduz zaten oyalaniyo gecede kalkınca cipsle kamdirdim eline aldi uyudu veya danone veriyom kalkinca dun gece hic kalkmadi sabaha kadar bi 5 te kalkiuo gene uyuyo
0 oy
(1,776 puan) tarafından
1 ay önce bıraktık ilk iki gece çok zor oldu sonrasında yavaş yavaş düzeldi. Bırakmadan önce 15 defa filan kalkıyordu emmek için şimdi 1-2 defa kalkıp su içip yatıyor. 
(227 puan) tarafından
benimkide yikti ortaligii
0 oy
tarafından
Benimki 21 aylık gün içerisinde defalarca emen bir bebekti yavaş yavaş azalttık şuan günde sadece 2 defa emiyor yakında da kesmeyi düşünüyorum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 132 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mdne1311 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 784 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,586 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.
27 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
12 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oykum0 (271 puan) tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,610 cevap

34,862 kullanıcı

...