0 oy
295 göst.
Diğer kategorisinde (652 puan) tarafından
Herkes birbirinden habersiz farklı zamanlarda gelip karnıma erkek karnı dedi 15+6 haftalık hamileyim karnım belirginleşti anlaşılır mı karın yapısından. Doktorlar bebek gösterse de gostermesede 16 dan önce söylenmez diye söylemedi cinsiyeti bende merak ediyorum.

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
15 haftalik karini nasil gorup de anlamislar yaa
(652 puan) tarafından
Kendim zayıfım ve karnım çıktı belirgin şuanda dediğim gibi
tarafından
tmm da yani ne kdr cikabilir 9 aylik karni gibi dil sonucta, eski kafalarin beklentisi erkrk oldugundan genelde oyle benzetirler bana da cok derlerdi
(652 puan) tarafından
.d bunu söyleyen insanların benim çocuğumla kan bağı bile olmayacak erkek beklentisi ne alaka. Tamam çıkmadı karnım gaz var bende
-Reklam-
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Hayir kimseye kulak asma alakası yok 
(652 puan) tarafından
Ya zaten hiç önemli değil cinsiyet ha kız ha erkek sağlıklı olsun hayırlı evlat olsun ama insan merak ediyor böyle şeyler duyunca da heyecanlaniyorum
(11,166 puan) tarafından
Doğrudur canım hak veriyorum ama bana da senin gibi 7 den 70 e erkek mi yok erkek karni var yok bilmem kime kız demişler oğlu olmuş bu hikayeleri dinleyip durdum ama kızım olacaktı oldu kızmaya başlamıştım  son zaman hatta sorup durmayın karın yapısıyla alakası yok kız dedim artık illallah dediriyorlar
(652 puan) tarafından
Bakalım bende ogrenseydim artık etraf bana triplenmeye başladı herkes öğrendi sen niye ogrenmiyon yok söyle yap yok böyle yap aman bıktım etraftan valla
(11,166 puan) tarafından
Dinleme canim kimseyi bosver millet çok biliyor her şeyi dıdının dıdısı akıl verir böyle zamanda
(652 puan) tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Alakasi yok yayvan bir karina kiz diyolar kalcasi cikana ama yengem kiz dogrudu top gibi minik karni vardi  erkek sivri diyen var ne genis karin gördüm ikiz karni gibi  vücut yapina bağlı bence  hayırlısı olsun saglikla gelsin simideden bende 16 ci haftada öğrendim
(652 puan) tarafından
Bende özele gitmezsem 20 ye kadar detayliyi beklemek zorundayim
(5,954 puan) tarafından
Devlet söylemiyor diyolar ben ozele gidiyordum canim  git sende özele
(652 puan) tarafından
Özele 13 te gittim çocuk tam bacak arasını açmıştı ama tahmin bile etmedi doktordanmi acaba
0 oy
tarafından
Tipik türk kadınları işte. Az kalmış 16 da gider öğrenirsin. Hayırlı evlat olsun inşallah ❤️
(652 puan) tarafından
Ah keşke. Randevu yokki gideyim. Aynen öyle hayırlısı olsun
tarafından
Hastaneyi arayıp sor canım erken gidince sıra vermeleri gerekiyor. Kadın doğum sıra mi beklermis ya.
Hastane işleri iyice acayiplesti
(652 puan) tarafından
Vallaha bana denk geldi önceden doktor bile seçiyorlar mis ne güzel bizde randevu bulsak şükür namazı kılıyoruz işte
0 oy
tarafından
Yarın hastaneye git öğren bence 
(652 puan) tarafından
Kız özele gitsek para yok 5 dakika muayene 300 TL devlete gitsek randevu yok
tarafından
Sen de haklısın kuzum ya
0 oy
tarafından
Yani sivriyse karın erkke derler . Ama kız çocukta kalçalara genişliyor gerçekten 
(652 puan) tarafından
Kalcamla karnıma bakarak söylediler bilemiyorum ben tahmin edemiyorum sanırım ikisinide eşit istediğim için :)
tarafından
Yani bn ikisini de doğurmuş biri olarak. Oğlum olacağını hemen anlamıştım..çünkü karnım siprsivrigdi. Çok farklıydı. O yüzden bilemedim
(652 puan) tarafından
Yok ben hiç tahmin edemiyorum ilk hamileligim çünkü bide birini söylesem diğerine haksızlık olur gibi ay çok garip seyler işte
0 oy
(1,405 puan) tarafından
ayy ne güzel ücretsiz :)  afgjhdssg hastaneye hiç para vermiyek millet nederse artık o :) 
(652 puan) tarafından
Normalde takmam ama öyle kendinden eminlerki aixnsodns
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Benm doktr um 12. Haftada söyledi ilk hamilelğim de baklm ay sonu randevu im var 2. Ye hamileyim ve 12 haftalık olck bende merktaym
(652 puan) tarafından
Ben 16 oldum meraktan öldüm ama söylemediler bidahada randevu alamiyom
0 oy
(2,346 puan) tarafından
Bence vücut yapısıyla ilgili bi durum bu o kadar saçma ki böyle bir yorum. İki evladimda da karnım top gibi öne doğru büyüdükçe sivrilesmisti biri kız biri oğlan çocuklarım. Kızımda inat ediyorlardi senin oğlun olacak bilmem ne diye öyle bi şey ki kendilerini inandirmislar buna
(652 puan) tarafından
Bilemiyorum artik
0 oy
(7,226 puan) tarafından
Valla benimki top gibiydi erkekti baska yerlerimden kilo almadim. Bi arkadas gecti onumuzden kiza sormadan yengem onunkide kiz gibi dedi kilo alisina gore gittik sorduk kizmis. Olabilir yani
(652 puan) tarafından
Bazilari tutturuyor gerçekten hahshahs
0 oy
(4,922 puan) tarafından
Ben 13te öğrendim cinsiyeti cnm doktorlar nasıl demezler ki görün istersen zaten bişey kalmamış 
(652 puan) tarafından
Kız randevu yok devlette özele para yok ne yapcam
(4,922 puan) tarafından
O kadar haklısın ki cnm vala bn noalde özele gdyrm bizim 150lira  fişi. Bak cnm devlette nasıl ypcnn biliyor msn 182ara sana fiş yok deseler ne zmn açılır randevular de o sana günü söylüyor falan gün bu saatte ara sen eşin yada kardeşin birlikte arayın illaki biriniz yakalarsınız bu ay müsait deildim dedgn gibi yaptım vala 29da randevum var
(652 puan) tarafından
Mhrs den baktım gozukmeyince aramadım valla
(4,922 puan) tarafından
Tatlım MHRS bnde kayıt yaptım gelmyr sıkıntı warmis
0 oy
(448 puan) tarafından
19 haftaligim karnim yok ne alaka 15 haftada ne kadar olur göbek  en fazla iş  olsun
(652 puan) tarafından
Normalde kiloluysan olmaz tabi
0 oy
(506 puan) tarafından
Alakası yok karnım erkek karnı gibiydi her gören erkek diyordu ama kızım oldu
(652 puan) tarafından
Hayırlısı
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Benim karnım sipsivriydi hep erkek karnı dediler ama kızım oldu.
0 oy
tarafından
Ozaman kesin erkek . 

Bana da demislerdii erkrk ciktii erkek karni daha sivri oluyor benmkide oyle
(652 puan) tarafından
Kesin değildirde bı ihtimal tutabiliyor demekki
0 oy
tarafından

Benim şuan erkek karnı ama cinsiyeti kiz :D benimkinde gören erkek mi diyor 

(652 puan) tarafından
Kalçan çıktımı
tarafından
Hayir zayifim çok belli olmuyor
0 oy
(415 puan) tarafından

Amaan boş laflar benim kızımda karnım küçük ve sivriydi doktor kız dediği halde yok yok erkek dediler :D ikinciye hamileyim ve karnım aynı yine sivri karın yapısına göre cinsiyet çok saçma geliyor bana

0 oy
(1,157 puan) tarafından
Kızım da karnım halk arasında erkek karnı olarak bilinen şeklindeydi 3 evladım var. Oğlum da da karın yapım aynıydı ilk kızım da daha farklıydı. Pijama almaya gitmiştim mavi mi olsun demişti satıcı, görenler erkek değil mi derdi o nedenle her zaman tutmuyor o yöntem. İlk 2 de tuttu benim sonuncu kafasına göre takıldı resmen: )
(652 puan) tarafından
Hayırlısı olsun önemi yok zaten meraktan soruyorum

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 141 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zeyneppp4646 (104 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 261 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Sirac_23 (1,122 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu