0 oy
452 göst.
Aile kategorisinde (194 puan) tarafından
Kızlar kiz kardeşim düşüklerin den sonra tüp bebek yapmaya karar verdiler ve son gün bu gün yumurtası spermi hazır rahme yerlestircekler dua edin nolur kız kardesimin bu umudu da gitmesin durumları olmadığı halde yaptiriuorlar emekleri boşa gitmesin sizden de içten dualarinizi bekliyorum rabim tez zamanda hayırlı haberlerini duymayı nasip etsin inşallah bu sefer hayırlı sağlıklı alır bebeğini kucağına şimdiden allah razı olsun sizlerden

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben yapamadım kız kardeşin olur ve tutar inşallah oda anne olur dualarım kardeşinle canım
(2,840 puan) tarafından
Dualarimiz seninlede canim senide unutmuyorum rabbim seninde kucagini doldursun insallah ikizler üçüzlerrr :)
tarafından
Allah razı olsun canım alah razı olsun
(194 puan) tarafından
Kur-an okudum sana da ve burda birine ve kız kardeşime de okudum rabim sana tez zamanda o güzel haberi almanı nasip etsin kizkardesimede isteyen herkese inşallah biti kuran fatiha oku istersen dua kardeşliği:)
tarafından
Rabbim isteyen herkese nasip etsin canım çok zor cokkkk
-Reklam-
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allhim kız kardeşine ve isteyen herkese ewlat  nasip etsin amin
0 oy
(2,840 puan) tarafından

Rabbim kardesinede ve tum isteyenlere bu duyguyu tattirsin insallah kardesininde hayirli haberlerini duyariz insallah<3

0 oy
(2,613 puan) tarafından
Cnm rabbim tez vakitte sevindirsin insallah bir digil ikiz nasip eylesin insallah çok iyi bilirim çoçuk sahib olamamayi amcamin kizida ayni seyleri yasadi neker cekti Allahim versin o dutquyu tatdirsin evlerinden bebek sesi gelsin insallah aminnnnnn
0 oy
(751 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım rabbim emeklerini boşa çıkarmasın inşallah nasıl bi duygu olduğunu çok iyi biliyorum 2 defa yaptım ve ikiside negatif malesef.. İnşallah çok güzel gelişir herşeyi ❤️
0 oy
tarafından

Rabbim isteyen herkese evlât nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın rabbim kız kardeşininse yüzüne baksın inşallah emeğini boşa çıkarmasın :)

0 oy
(4,666 puan) tarafından
Rabbim insallah verir canim emekleri bosa cikmaz darisi bnada olur insallah 
(194 puan) tarafından
Amin canım inşallah kuran okudum sana da yer verdim duamda fatihayla sonuçlandır sende istersen seni de katim cunki:)
(4,666 puan) tarafından
Allah razi olsun canim cok sagolasin
0 oy
(285 puan) tarafından
41 meryem süresi dağıt canm 
0 oy
tarafından
insallah tutar sahayırlısıyla alir kucagina
0 oy
(193 puan) tarafından
Rabbim hayilisiyla onada bu duyguyu yatmayı nasip etsin inşallah hayırlı sağlıklı ömürlü ewlatlari olsun tüm isteyenlerin
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Ettim canım rabbim hayirlisini versin inşallah
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Rabbim kardeşinin kucağını boş birakmasin insallah canım 
0 oy
(370 puan) tarafından
Allahım her şeyin hayırlısını güzelini versin canım 
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canım benim 2. Denememde tuttu. Dün görseydim,postu dün yazardım. Kendi deneyimimden biliyorum tabi takdirAllahın. Transfer sonrası mümkün olduğunca uçansın ve sağlıklı beslensin ilaçları saatende alsın. Mümkün olduğunca karbonhidratı az tüketsin mabızlık yaşamasın ki ıkınma olmasın wc de hatta klozet kullansn o bölgeyede duşta su sabun tutmasın ve hemen banyo yapmasın. Geç banyo yapsn ve kesinlikle su çok sıcak olmasın ki vücut gevşemesn. Ben 2. Transferde kasılmaya önlemek izin adalat içmiytm normalde tansiyon ilacı. Binde prograf içtim normalde organ nakil ilacı içme sebebim vucüt embriyoyu yapancı olarak tanımlıyor yani parazit gibi görebiliyor bu yüzden atmak istiyor bu yüzden bağışıklığımı zayflattk tutunma olsn diye. Kendim yaşadığım için lazdm bunları. Kaçıncı güh embriyosu olduğuda önemli inşallah sağlıkla bebişini kucağına alır ❤
(194 puan) tarafından
Çok tesekur ederim kardeşime soyliycem bunları :)transfer oldu bakalım tutunabilir.inşallah bebek

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 209 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sirindn (2,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
23 Mart 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,346 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 148 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde Yagmurn404gmail.com (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 261 göst.
26 Haziran 2022 Aile kategorisinde Emine3529 (59 puan) tarafından soruldu

379,261 soru

11,352,341 cevap

34,824 kullanıcı

...