0 oy
941 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından

Kızlar 2 yıllık evliyiz 2 yıldır her Allah'ın günü kanepede uyusam ne olur ki kanepe uykusunu seviyorum diyo. Kaynanamla oturuyoduk o zaman asla izin vermiyodum şuan kendi evimizdeyiz yine kanepede uyumak istiyor bir aydır salmışım artık yoruldum ya söylene söylene. Şimdi bana söyleyin kendi haline mi birakiyim yoksa peşine düşüp yatağa mi getireyim. Orda uyuduğu zaman asla ama asla üstünü dahi örtmem tepkimi anlasin diyorum. Burda yatinca ne oluyo falan diyo daha çok çıldırıyorum yoruldum ya:angry:

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Madem yalnız yatacakmis niye evlenmiş . 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yatak odasına beraber geçilmeli. O derece.
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Şöyyyyle karını kucaklayıp sevip yatmak varken 

Ulan keşke erkek olsaymışım beee,karım dünyanın en mutlu kadını olurdu nokta net
0 oy
(1,042 puan) tarafından
Benim eşim bekarliginda bir kere bile yatağında yatmamış koltuğu açmadan o dar yere kıvrılıp uyur üstüne de TV sabahs kadar açık kalacak öyle alışmışlar kaynanamlar hâlâ öyle uyurlar evlenmeden önce tavrımı çok net koydum 2 senedir evliyiz bir kere bile ayrı yatmadım odaya da Tv sokmadim sokmam da..

Evlilikte eşler ayrı yatarsa araya soğukluk girer izin vermeyin
0 oy
tarafından
Ayrı yatmaması lazım eslerın ben buna ınanıyorum sogukluk bugun olmasa yarın olur, kanepede cok ısrarcıysa sende kanepeye gıt 2 gune rahatsız olur gelır yataga 
0 oy
(32 puan) tarafından
16 yıllık evliyim benim eşimde kanepe de yatıyor bazen yanım da .yazın çocukların odası balkon salon geziyor yatak bana kalıyor 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 361 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Tln4545 (3 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 241 göst.
5 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 280 göst.
27 Kasım 2023 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 516 göst.
28 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu

380,303 soru

11,386,684 cevap

34,887 kullanıcı

...