0 oy
938 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından

Kızlar 2 yıllık evliyiz 2 yıldır her Allah'ın günü kanepede uyusam ne olur ki kanepe uykusunu seviyorum diyo. Kaynanamla oturuyoduk o zaman asla izin vermiyodum şuan kendi evimizdeyiz yine kanepede uyumak istiyor bir aydır salmışım artık yoruldum ya söylene söylene. Şimdi bana söyleyin kendi haline mi birakiyim yoksa peşine düşüp yatağa mi getireyim. Orda uyuduğu zaman asla ama asla üstünü dahi örtmem tepkimi anlasin diyorum. Burda yatinca ne oluyo falan diyo daha çok çıldırıyorum yoruldum ya:angry:

26 Cevaplar

0 oy
(7,890 puan) tarafından
Benim eşim de orda yatınca hiç üstünü ortmuyorum ama öyle alışkanlığı yok kız şükür seninki alışmış galiba.
(2,438 puan) tarafından
Üstünü örtmeyince noluyor
(1,618 puan) tarafından
Belki bi yerleri tutulur da aklı başına gelir
(7,890 puan) tarafından
Kız ben ondan degil ya üstünü örtmeyi unutuyorum :D üstü ack yatiyo garibim hsjsja
(1,618 puan) tarafından
Az önce söyledim ayri yatma diye sicaktan vallaha bak diyor. Yoksa istemez miyim kokunla uyumayi diyor
(2,438 puan) tarafından
Sıcakta çok mübarek. Bizde yatak odasına elveda dedik salonda yatıyoruz :D en serin yere kaçıyoruz. Yakında banyoda uyucam
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Nerde uyursanız uyuyun sarılın yatın 
(7,036 puan) tarafından
Bu sıcakta (•‿•)
(1,618 puan) tarafından
Aynen ya:((
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Bende seviyorum valla kanepeyi belki adam seviyordur mesela biz şuan yatak odasında oğlum kalmayı sevmedi için solanda yatıyoruz,L koltukta birimiz bir yana birimiz bir yana
(1,618 puan) tarafından
Dinen caiz değilmiş ki canım kafama çok takılıyor
(2,525 puan) tarafından
Valla iki tarafın gönlü varsa herşey olabilir..
(1,618 puan) tarafından
Bu işe bir çözüm bulucam böyle olmaz
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Benim eşimde şuan odada kanepede yatiyor burası daha güzel Dior saldim artık kaç aydır öyle zaten aramzda ilişki felan pek yok
(1,618 puan) tarafından
Araya soğukluk giriyormuş
(4,101 puan) tarafından
Bizimde aramz soğuk zaten
(1,618 puan) tarafından
Bizim aramiz iyi ama hiç farketmeden bozuluyomuş
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Sende yatak odasına gitme birlikte ac kanepeyi yatin bakım ne dicek 
(1,618 puan) tarafından
Zaten diyo gel sende beraber uyuyalim diye ee çocuk var nasıl gidicem
(3,198 puan) tarafından
Git canım sen istedikten sonra herseye çözüm vardir, ayrı yatma sakın sonu iyi olmaz
0 oy
(17 puan) tarafından
Ayyy bu benm eşim tv açık olcak cips yer bş yandan uyuya kalmayı seviyor ama ben alışkanlık olduğunu düşünüyorum 5 yıldır evliyiz hala şansını zorlar yani uyuyakaldıpı zaman neredeyse döve döve yatağa getiririm eşimin çocukluğundan beri odası olmamış abileriyle fln hep salonda yatmışlar köyde büyümüş tv izlerken uyuyorlarmış yer yatağında ya da çekyat üstünde öyle alışmış
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Ben 9 aylık hamileyim rahat edemediğim için kanepeye gelip yatıyorum bir aydır bu şekilde eşin bugün bile yatarken diyor ki ne olursun artık yatağa gel dayanamıyorum kokunu almadan uyuyamıyorum çok özledim seni diyor diyorum yatamıyorum gelsem de tekrar salona geleceğim seni rahatsız edeceğim en iyisi bırak son bir haftam kaldı kanepede yatayım diyorum gerçekten ben de çok özlüyorum ama yatamıyorum karnım çok büyük sizinkiler de bir acayip ağabeyim de öyle karısı çok şikayet ediyor sürekli salonda yatıyor diyor çocuk sesinden rahatsız olduğu için ben de dedim izin verme napayım diyor oda haklı belki sizinle alakalı başka bir sorunu vardır kızlar benim aklıma bu tür durumlarda her ihtimal geliyor ona göre bir uzaktan kontrol edin yani gözlemleyin
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kocalık görevini yerine getirmiyor (cinsel birleşmeden bahsetmiyorum) boşa dicem linçleyecekler ama evlilik bu değil bana masumda gelmedi
(1,618 puan) tarafından
Evet canım kocalik görevini yerine getirmiyor
(7,768 puan) tarafından
Başkası olmadığına emin misin
0 oy
(7,358 puan) tarafından
1 ay ayrı yatım eşımden cocuktan ama  oda beşığı orda uyumuyo 1 aydır huyu değışmişti simdi yıne aynı eski halıne dondu bebegım nereye koyarsam uyo beraber yatam dedı yatak oadasında yatıyom gece uyanırsa oturma odasına gecıp emzırıyom yenıden beşıgıne koyom gündüzlerıde salıncağında uyo
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Alışkanlıgini evlenmeden önce anasının evindr birakmasi lazımdi evlilikte ne demek kanepede uyumak evlilik kavramini bilmiyor ozaman..

Çeyizim gitti günun ertesi günü Kayinvaldeme gecdim dedi aykutun odasindami tv alin ne yapcam onu dedim dedi aykut tv izlemeden uyumaz dedim öyle bir uyurki bende tv de uyuyamam dedim   dedi çocuklugundan beri alışmış bırak izlesin dedi dedim siz karışmayın alışır alışmak zorunda dedim  eşime mesaj attim tv al diyo annen odada tv istemiyorum dedim peki aşkım dedi 6 yıl oldu evleneli ogundur bugündür tv siz uyur siz eşinizi başında baskılicaktin iyice kabullenmis yerini allah kolaylık versin canım
0 oy
(437 puan) tarafından
Sende cocuğa yer yap git aynı odada yat hatta aynı kanepede yat rahat verme ben 1 buçuk yıllık evliyim sadece 1 gece ayrı kanepede yattım oda uyuya kalmışım onun dışında o bensiz hayatta yatmaz 9 ay hamileliğimde bile rhaatsız olmasın dedim koltuğa yolladım gitmedi rahatsız olayım ayrı yatmayalım dedi dediğim gibi git rahatsız et bundan sonra böyle karı koca ayrı yattıği nerde görülmüş günah senin rahatlığın yüzünden günaha giremem kenara kay de bakalım ne yapacak
(1,618 puan) tarafından
Zaten gel beraber uyuyalım diyor ama ben çocuk için gitmiyodum
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Biz 2 senedir ayrı yatıyoruz ben kızımla uyuyorm oda TV karşısında 
0 oy
(64 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Biz aynı yatakta yatsak bile ona dokunmami istemez.o şekilde uyuyamıyormus..4 yıllık evliyim 2 senedir ayri yatiyoruz.uzuluyordum eskiden ama artk ben de birlikte uyumK istemiyorum rahat edemiyorum
(1,618 puan) tarafından
Bende çok üzülüyorum ama şu saatten sonra gelsen de ben almam dedim
0 oy
tarafından
3 yıl oldu evleneli çoçuk dogmadan önce herşey iyiydi şükürler olsun  rabbim oglumu nasip etti bebek dogdugu gğn den beri eşim degişti bebek 2 yaşına girdi eşim hala kanepede yatar dogum yapıp hastaneden geldigim günün gecesi bi başladı ayrı yatmaya hala ayrı yatar bebek aglaması çekmeyim diye bende aliştim arada gelir yatar yatakta genelde kanepe ama bende rahat edemiyorum artık o olunca yatakta oglum la ikimiz yatıyoz o gelince daralıyom sıgmıyoruz bebegimin odasını ayırdıktan sonrada eşimi yataga almam git kanepende yat derim koca yatakta yatarım kendim rahat rahat bende başlarda üzülüp çok aglıyor dum da saldım artık ne hali varsa görsün nerde yatarsa yatsın günahı ona 
(1,618 puan) tarafından
Peki araya soğukluk girdi mi canım
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Eşinin sorunları var demek ki bir insan neden karısıyla yatmak istemezse kanepede uyumak ister 

Bence git kanepeye sıkış tepis yat ya da korkuyorum de belki dank eder adama
(1,618 puan) tarafından
Sende gel diyo ama çocuk var nereye sığacaz
(1,726 puan) tarafından
Çocuğu kanepenin yanında yer yatağına koy madem adam orda istiyor öyle idare et
(1,726 puan) tarafından
Aklıma şey geldi
Evde sıcacık yatak istemezsen koltuk da rahat sen yeter ki yanımda yat :)))
(1,618 puan) tarafından
Birde öyle deneyim
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Benimkide ayrı yatıyo 9 ay oldu bahanesi kızım yanıma alıştırmışm da yok bilmem neymişde yalan ramazanda gece çok kalkıyo diye bi gitti gidiş o gidiş yeni eve taşındık burdada aynı dilimde tüy bitti şimdi açtım odaya kanepesni ne hali varsa görsün diyorum 
(1,618 puan) tarafından
Ben hiç açmıyorum bile kanepeyi. Olduğu şekil uyuyor ne örtü ne yastik
(1,750 puan) tarafından
Öyleydi önceden belki gelir dedim çokds kavga ettim ama gelmiyo bahanesi dediğim gibi kızım onın rahatı önemliymiş aman nerde yatarsa yatsın umrumda değil ama sen bi çözüm bul gelsin istiyosan ben bulamadm
0 oy
(1,045 puan) tarafından
10 yılık evliyim ilk  5 yılım oyle geçti eşim hrp annesinin yaninda uyuyordu diyodu asla annemi tek başina yatırmam velasır çok kavga etim kaynanam denilecek kadında demiyordu oğlum git eşinin çoçuklarının yanında yat her yerde şöyle demişti haya oğlum onu sevmiyo onun yanında uyumuyo tüm akrabaların yanında beni küçük  düşürdü yani çok konuştu vicdansız kadın ben ne yaptım azmetimmm evleri ayırdım boşanma noktasına geldik artık çok şükür evleri ayırdık eşim şimdi asla bensiz uyumaz nerdeyse gelir yanımıza biz sıcak olduğu için damda uyuyoruz yinede bir yastığa baş koyuyoruz..... 

İzin verme bir adamın yerii karısının yanıdır alışacakkk başka çaresi yokkk o soğukluk kalkacak birbirinize sarılıp yatcaksınız başka çaresi yokkkkkk

O adam denilen geri kafalı tabi kendikimede diordum 5 yıl önce madem tek uyuyacaksan niye evlendinn evlenmeseydinnn evlilik bir yastığa baş koymaktır bunu anlasınn artık ben bu konuda çok çektim  tam 5 yılım gitiii üstüne kaynanamın miletetin yanında söyledikleri  Allah bildiği gibi yapsın.... 

Hani bi ünlü kişi vardı bi ara yotupta rast geldim şöyle diyodu 

Ne zamanki yastıkları ayırdık evliliklerde ayrıldi hani eskiden annemin hala var uzun bi yastığı  ozamanlar tek yastıktı şimdi ise yataklarda 2 yastık var işte  bu 2 yastıklar çıktı çıkalı boşanmalar çoğaldı diyodu çokta güzel demişti 
0 oy
tarafından
Bizmki 3 yılda dün böcek isrdi vücudu kabardı yatak odası çok sıcak gitti kanpede yatms geçe 4de mama için uyandım cinnet geçirdim bidaha tövbe diyor :) 
0 oy
tarafından
Alışmış demekki öyle yatmaya 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bende oyleyım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 360 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Tln4545 (3 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 239 göst.
5 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 278 göst.
27 Kasım 2023 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 514 göst.
28 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu

378,437 soru

11,327,761 cevap

34,781 kullanıcı

...