0 oy
513 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (899 puan) tarafından
tarafından kapalı
Cinselliğin yemek içmek uyumak kadar normal olduğunu bilmeyen konuşanı yargılayan midesi bulanan neden evleniyor anlamış değilim daha doğrusu nasıl evleniyor diyelim?? Burada kimse çocuğu nasıl yaptığını ne şekil yaptığını anlatmıyor zaten... E boşalmak kelimesi kullanılmadan da riskli durumdan bahsedilmiyor nasıl olacak bu iş??? Hanımefendinin biri çıkmış gusül alınması gerek uygulamanın diyor ben de bu yorumuna karşıt tepki verince pis pis konuşuyor... Yok efendim Türkiye de yasiyormusuz ee Türkiye de cinsellik yok mu... Neden enteresan bir durummus gibi bahsediliyor anlamış değilim... Çok garip.. gerçekten garip.. cinsellikten midesi bulanan birinin burada olması çok garip... Bı de bana senin agzin sulanıyor bunları okurken diyor bak bak lafa bak... İşte bu artniyetli zihinlere acıyorum gerçekten... Admin lütfen pis ağızlı kadın diyeceğim hanımefendi demiyorum kadınları burada engelleyin....
notu ile kapatıldı: Haklı veya haksız platformda kaba söz içeren veya tahrik edici içerik paylaşmak yasaktır. Aksi taktirde yaptırımla karşılaşmak zorunda kalırsınız. Eğer kurallara aykırı mesaj yazılmışsa uyarı butonuna basarak bizlere bildirmeniz yeterli.

9 Cevaplar

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 278 göst.
27 Kasım 2023 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 938 göst.
+1 oy
5 cevap 239 göst.
5 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 575 göst.