0 oy
246 göst.
Aile kategorisinde (558 puan) tarafından
Kızlar üst komşumla konuşmuyoruz 1 buçuk senedir merdivenci bulduk birtane temizlensin diye 4 kişi tamam dedi iki kişi yok dedi istemedi herneyse gelen merdivenci in parasını biz vercez dedik birşey olmaz siz vermeyin dedik üst katla konuşmuyoruz diğer komsumuza soyleidk siz soylersiniz diye sonra merdivenci geliyor silme bizim kapımızı dedi iki komşum bayan sonra eşimde eşlerini aradı istemiyorsaniz sorun yok ama ben dilemem ben mecbur vericem felan dedi sonra bu adamın eşi bayan kapıda eşimi beklemiş sen benim eşimi arayamazsin felan dedi birdaha arama eşimi dedi kadın kavgaya tutuştu eşimle tam tesettürlü bende tesettürlüyüm bu arada bende bayansin erkekle erkek konuşur dedim eşimde dedi sen değilsin muhatabım eşin benim muhatabım dedi çığlık atıyor yolun ortasında komşuma da demiş gelmiş bana bağırmış felan kendi bağırdı halbuki ya nereye düştüm ben şaştım kaldım ne yapacağımı şaşırdım kızlar bana akıl verin

2 Cevaplar

0 oy
(702 puan) tarafından
Aman ne yapacaksın geçenlerde bende aynısını yaşadım yan komşum diyor ki sen kiracısın ben ev sahibiyim aradaki kilerden çık ben kullanacağım diyor kilit yaptırmis bide şikayet ettim ve uğraşmadım şuan benim istediğim oldu şikayet et kurtulamazsin
(558 puan) tarafından
Cnm ev sahibide olsan bu sefer benim hissem fazla onunki az diyolar dünya çok değişik bir yer olmus
-Reklam-
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Allah komsununda hayirlisini versin canım  ben genel olarak mesafeliyim sadece karşı komsumla iyiyiz o bile sevgi saygı çerçevesinde çok samimiyetten sonra bi b.k cikiyor 
(558 puan) tarafından
Amin hiç samimi değilim inan konusmadigim için zaten kuduruyor onunla ama çok herşeyi kafaya takıyor benim öyle bir zamanım yok herşeyi kafama takacak
(2,803 puan) tarafından
Zaten doluluğun vardir sebebi bosver mesafe iyidir cnm
(558 puan) tarafından
Bende mesafeliyim cnm karşı komşum dedi aranızı iyi yapın bende dedim böyle içinde biriktircekse herşeyi hiç konuşmayalım daha iyi benim bukadar küçük sıkıntılarim yok dedim gerçektende öyle bu kadar küçük sorunalr dert edilecek şeyler değil birde bayan olarak bir erkekle muhatap olması hiç doğru değil

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 125 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde O.38.hd (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 586 göst.
30 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Hanifearas (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 720 göst.
22 Eylül 2018 Aile kategorisinde Hazen neşe (158 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 396 göst.