0 oy
714 göst.
Aile kategorisinde (158 puan) tarafından

Kızlar 8+4 haftalık hamileyim ve düşük tehlikem var dün gece 23:00 da ağrım başladı çok şiddetli eşimi nerdeyse 20 defa aradım açmadı hiç birini sonra beni aradı hastanedeyim arkadaşımı getirdim falan dedi. Dedim benim çok ağrım var gel beni al hastaneye götür herşeyde hastaneye gidilmez bisey olmaz yarın gidersin dedi sinirlendim bende kapattım telefonu saat 01:00 gibi geldi eve ağzı leş gibi içki kokuyodu ki ben defalarca uyardım onu içme diye sonra kaynanam geldi oda namazli niyazli kadın oda saydı sövdü oğluna sonra eşimin kullandığı cümleler bunlar " Ben böyleyim beni kabul eden böyle edicek etmeyene yol orda benim yaşım daha genç esrar içsem yeridir" dedi ve ben o dakika gerçekten boşa cabaladigimi Anladım napıcam ben 21 yaşındayım eşim 22 yaşında .

7 Cevaplar

0 oy
(51 puan) tarafından

Allah islah etlesin canim sabir edeceksin benim esimde ayniydi 12 yillik evliyim ilk yillar gec frlir icer beni hic saymazdi bena dedigi sen ustume duser icme dersen ben daha cok icer daha cok giderim beni bana birak dedi ogunden sonra dua ve guzel sozlerle onu uzaklastirdim hic icme neden iciyon demedim cok icmek istiyorsan evimize getir kimse senin suc ortagin olmasin diyordum cok sukur yillardir agzina almaz evden ise isten eve ben kahveye git derim gitmez dua sabir (el halim allahim esimi bana cevir diye dua et ayetel kursu oku ufur ) ben bunlari yaptim bebek dogunca onun rizkini verdigini anlar canim 

(158 puan) tarafından
İnşallah canım böyle yapması beni çok üzüyor boşuna herşeyi yapiyomusum gibi hissediyorum bi gün iyi olsa diğer gün hemen arkadaşları kanına giriyor çok yoruldum artık
-Reklam-
0 oy
(56 puan) tarafından

Bnm esimde iciyor ama binde bir yil basi dogum gnu sylerde alip glir alma icme derim bktim olmuyo bnde icmye bsldm onla içmiyor artik hamileyim ztn icemem eve gtrmk ne adını duymyrm dene bnce 

0 oy
(351 puan) tarafından

Allah sabir versin. Rabbine tevekkül et dua et. Esin için hidayet nasip etmesini iste. Hacet namazı kil özellikle eşinin haramlardan uzaklaşması evine bağlanması saygı göstermesi için. 

0 oy
tarafından

Daha öncede atmistn sanirm soru esimin arkadaslari bekar bi türlü söz geciremiyrm hep onlarla diye.. Erkekler biraz gec olgunlaşıyo. Ama senin esin bildigin cocuk. Ne soylesen ne yapsan az. Rabbim kolaylik versn sana ne diyelim ki.birakip gitmek öyle kolay degil biliyorum. Ama diyemem de cabala oyle yap boyle yap diye. Bazi insanlar vardir ne yapsan nafile.. İnsallah bigun geriye baktgnda hissettign sey pismanlik olmaz

(158 puan) tarafından
Evet canım bekar arkadaşları yüzünden hep sorun yaşıyorum şuan bile onların yanında ne desem dinlemez etmez bunalıyorum çok eşimi seviyorum ama sevgi yetmiyor işte bazen kafasına göre çok takılıyor iciyo falan neyden nefret ettiysem eşim onları yapmaya başladı soğumaya başladım galiba artık
tarafından
Evlenmeden öncede mi boyleydi peki. Evlendikten snra mi basladi
(158 puan) tarafından
Evlendikteb sonra oldu canım
0 oy
(645 puan) tarafından

Allah yardım etsin canım evlenmeden önce nasıldı peki ilgisi alakası Allah ıslah etsin zor 

(158 puan) tarafından
Evlenmeden önce benim parmağım kesilse arabayı parçalaya parcalaya gelirdi yanıma
0 oy
(355 puan) tarafından

Hazen seni hatirladim seninde esin cok kiskancti benimki qibi. Baksana adam kiskanc karisini qunduz disari cikarmio kimse qormesin die qecede tutuor kendi ewe qelmiyor hemde qencmiste bilmem esrar icse yerinmiste. Benim esimde kiskanc baba hayati zindan eder ama bnde altta kalmam bende cok kiskancim mesela kiskanc deqlsem bile onun hayatini kisitlarim benden habersiz bi yere qitmez bn oyle 20 kere aricam acmicak hmde hamileyim dusuk riskim war onu ewe almam inan ki. Sana yaptiklarinin aynisini yap bnce 

(158 puan) tarafından
Aynen canım kıskançlık hastası benim ki resmen ama çektiklerim bini aştı artık
(355 puan) tarafından
Ya bak qenclik hewesi baska biseydir ama karisinin riskli olduqu donmde sorumluluk almasi qerekir. Yani kiskanclik falan dersin ki karakteri yada cewresinde qordukleri falan ama sen onun karisisin we karninda onun bebeqini tasiyorsun oda baba olmanin sormluluqunu almasi lazim ben oyle dusunuyorum. Bnm bebeqimse onunda bebeqi yarin en ufak bi kawqada babanin ewindenmi qetrdin dicek ama hastalqnda yok iyiliqinde yok hic sewmiorm oyle seyleri esimde basta bi iki hast qelmek istemedi iste sen qit falan dedi baska yere kiskancliqindan birakmazsin ama hast sira beklicez tahlil beklicez die qelmek istemiosun ya o cocuk uzerinde hicbi soz hakkin olmayacak dedim smdi benimle tipis tipis geliyor :)
0 oy
(242 puan) tarafından

Canim sabret zamanla düzelir. Bak ben 23 yaşındayım esim 25 1 bucuk senelik evliyim . Esim normalde namazinda niyazinda cok şükür ama bazen insanlarin bos zamanlari bi bosluklari oluyor. Esim eskiden uyusturucu tedavisi gördü. Ilk evlendigimiz yillar benden gizli gizli iciyordu banyoda anlamicam sandi ama anladim . Gel zaman git zaman hoşgörüyle sabırla atlattik. Tekrar namazina basladi cok şükür zor zamanlar atlattik daha 1 haftalik evliydik balayindan geldik sabahina banyoda icmis gene hemde kimyasal olanlarindan ayaklari tutmadi kismi felc gecirdi ben cok korktum evi terkettim 1 hafta boyunca gelmedim . Sonra baristik ara ara gene yaptı hep iyi yaklastim konustum artik vazgecti cok şükür sende konus esinle hoşgörü göster sabret. Fedakarlık etmezsen fedakarlık bulamazsin canim. Sağlıkla kal inşaAllah ♡

(158 puan) tarafından
Haklısın canım bende dediğim gibi o an yıkıldım artık çoğu şeyine karışmıyorum yapamazsın falan demiyorum şuan benimle çok iyi Allah bozmasın. Hatta dün akşam dışarı çıktık çıkmadan önce kendi ilk okul arkadaşının yanındaymış yaşları aynı çocuk imam hatip mevzunu olmuş eşime biraz akıl vermiş karını boşlama  diye eşimde şimdi o bekar ve yaşı küçük arkadaşlarını istemiyor gorusmucem falan diyo çok şükür rabbime
(242 puan) tarafından
Şükür  bal gördün mü yola girmeye baslamis bile :)) hersey sabır. Hersey imtihan hersey sebeb :)))
(158 puan) tarafından
Aynen canım bu hareketinden sonra umudum oldu yani çok şükür rabbime :)
(242 puan) tarafından
♡ saglikla kalin inşaAllah:)))

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 243 göst.
24 Ekim 2023 Aile kategorisinde Myangell (549 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde O.38.hd (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 580 göst.
30 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Hanifearas (89 puan) tarafından soruldu