0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar saat 8'de 20lik dişimi çektirdim. Çok ağrı yapıyordu. Sprey istedim iğneyi hissetmek istemediğim için. Sonra iğneyi vurdu girişini bile hissetmedim. Onceden 20lik dişlerimi ameliyatla almışlardı çıkacak yer yoktu yandaki dişlerime baskı yapıyordu çıkamadığı için. Ozaman iğne ayrı içindeki ilaç ayrı canımı yakmıştı gözüm bile sulanmıştı o derece utanmasam ağlayacaktım :D

Doktor dikiş atmadım geniş bi açıklık var ama dokuya zarar vermediğim için atmadım dikiş dedi. Tampon dursun dedi ama kaç saat dursun dedi anlamadım. Kafam güzel gibiydi açıkçası :D Pirinç tarzı küçük şeyler yeme içine girmesin ve sigara içme direk kes yada minimuma indir dedi. Ayy normalde 5-6 saat sigara içmeden dururum. Ama şimdi canım nir sigara istiyor anlatamam yaa illa zıttı olur yaa zaten :D

Dişini çektirip kaç saat sonra sigara içtiniz kızlar ? Doktora sormayı unuttum kaç günde o boşluk kapanır diye :D

Ayrıca özelden çektirdim. Eğer ki fiyat bilgisi sormak isteyen varsa 500tl çekildi. Normal diş olsaydı 200-300tl olurdu dedi. 

Doktorun dediklerinin yarısından çoğunu unuttum ne güzel dimi kızlar :D

10 Cevaplar

0 oy
(3,881 puan) tarafından
Ayyy geçen sene bende cektirmistim. O uyusukla yemek çok zor. Bide ağrısı 4-5 gün sürdü bnm
tarafından
Doktor ağrısı pek olmaz olsa bile çok olmaz dedi. Ama bakalım halen uyuşuk hiçbir şey hissetmiyorum
-Reklam-
0 oy
(10,456 puan) tarafından
Yaa çok zormuş 20lik dış çekimi çok geçmiş olsun Bi tanem
tarafından
Valla hiç zor olmadı kız 10 dkka sürdü . Oda uyusturucuyu vurdu biraz bekledi . Öyle 10 dkka sürdü
0 oy
tarafından
Offf benimde aynen öyleydi ikisini aynı anda çekip yanağıma da dikiş attı 10 kilo birden vermistim. Ağzımı acamiyirdum bir süre çorba içtim sürekli. Tek dis ve dikişsiz daha kolay.
tarafından
11de icicem sabah o saatlerde kahvaltı yapıyorum çünkü
tarafından
Kız ama çok geç ya gece 11 de içeceksin de mideni rahatsız etmesin
tarafından
Şimdi ağrı kesici içtim. Rahatsiz eder mi canım antibiyotik ? Hiç ilaç kullanan biri değilim canım. 2-3 gündür arveles içiyordum midemi ağrıtti :( nasıl yapsam acaba ? Yarin kahvaltidan sonra mi içsem antibiyotigi ? Gece çok ağrır mı şimdi içmedim diye ? Ağrı kesici içtim ama bilemedim kii hiç anlamam ilaçlardan :(
tarafından
Antibiyotik ağır oluyor ya diğer ilaçlara göre o yüzden biraz daha erken alsan iyi olur. 9 gibi fln at mesela. Benim de midem çok hassas ondan dedim yine de sen bilirsin belki sana dokunmaz
tarafından
Ağrı kesici içtim onun üstüne icersem ağir gelir mi acaba ?
0 oy
(430 puan) tarafından
Heleee uyuşukluk gitsin görürürsün sen sigarayi yemek bile aklina gelmiyecek 
tarafından
Ciddi mi kız :((( seninki dikislimiydi?
(430 puan) tarafından
Yok baci
0 oy
(1,360 puan) tarafından
Bende önümüzdeki ay eşim maaş alınca çektircem bana da 600 TL dedi
tarafından
100 tl fazla demişler sana
0 oy
(362 puan) tarafından
Ozel mi devlet mi
tarafından
Özel canım
0 oy
(1,288 puan) tarafından
Ben de iki hafta olacak devlette çektirdim dikiş attı cnm tampon 1 saat dursun dedi. Uyuşukluk geçince mafoldum ağrıdan kafamı duvarlara vuracaktım. Zorla ağzımı açıp ilaç içtim çok az toparladı. 5 saat sonra falan sigara içmiştim. 3 gün yanağım şişti ağrım oldu. Şuan 10 gün falan geçti üstünden iyiyim çok şükür:)
tarafından
Benim hafif çürümeye başlamış. Rengi siyahlasmisti. Doktor gösterdi. Yanağını isiriyorsun bellki dedi. Çünkü altta karşılığı olmadığı için isiriyorsun . İsirmaya başlayınca direk çekilmeli hiç bir faydası yok zararı var dedi.
(1,288 puan) tarafından
Aynen öyle cnm çürüdüyse hayır gelmez bir de yirmilik diş zaten hiçbir faydası yok en iyisini yapıp kurtulduk bnm diğer alttaki de üç yıl önce çekilmişti onda da çok acımıştı sonrasında usttekiler şimdilik çıkmamış icerdeymis bakalım onlar nasıl olacak
tarafından
Ben 2 tanesini cektirmistim. Şimdi üstten 1 tane cektirdim. Son 1 dişim kaldı sol üst. Adama sordum . Simdilik çürük yok bi zararı yok dedi. Valla onuda hemen cektiririm. bu tarafım iyilessin. Ağrım yok o tarafta
(1,288 puan) tarafından
Çürümediyse çekmezler cnm herhalde inşallah uzun süre curumez de cektirmezsin valla birkaç günü perişan oluyor insanin
tarafından
Aynen öyle. Doktor bana şişlik ve ağrı yaomaz dedi. Rontgene bakarak. Dişin yeri iyi dedi. Ve cidden çok şükür şuan az bi ağrım var. Sabredebilecegim kadar.
0 oy
(1,205 puan) tarafından
Ay cnm bnmde iki dişim var emeliyatla çekilmesi lazım nasıl Gecti işlem nekdar sürdü 
tarafından
Benim direk cekimdi canım ameliyatla almadı. İğne vurup uyusturdu sonra çekti dişi. 10 dkka bile sürdü sürmedi yani çok kısa sürdü. Canım hiç acımadı bile.
0 oy
(788 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benim de 20 lik dişim hepsi yan yan çıkıyor Muş Dr amaliyat la alınması lazım dedi korkumdan gitmedim ama ağrısı tutarsa çenemi oynatmıyorum=\
tarafından
Valla canım ben çektirdim hiç ağrım olmadı çok şükür. İhmal etme. Yoksa yanındaki dişi de çürütüyor. Bu sefer onuda cektirmek zorunda kalırsın. Ben 1 aydır ağrıyı çektim. Keşke hemen cektirseydim. Şuan bile çok iyiyim
(788 puan) tarafından
Canım abilerim de aldırdı çok kötü diyorlar onlarda amaliyat la alındı.Rabbim daha beter dertlerinden korusun inşallah
tarafından
Eski çektirdiğim 2 dişim ameliyatla alındı. Zordu ama dayanilamayacak kadar değildi.
0 oy
(3,951 puan) tarafından
Baya gec kapanıyor canim bana ilk gün sulu seyler tüket ve cok sicak ve cok soğuk bisey icme dedi
tarafından
Dün saat 8de çekim oldu. Bugün akşam 8e kadar fircalamadim. 24 saat geçince fircala demişti doktor. Bugün uyumadan önce fircalayacam. Doktor tukurmeden fircala dedi. Nasıl yapacaksam refleksten tukururum kesin. O tarafı fircalamam. Dikiş yok ama yinede birşey olur mu ki fırça değse ?
(3,951 puan) tarafından
Canim bana da tükürme dedi ama hamileydim migdemi bulandiriyordu tükürdüm ben. Dikatli fırçala o tarafa doğru çok götürme fircayi bide dış macununu çok az koy
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim. Bende dusunuyordum nasıl fircalasam. 3-4 gün fircalamasam mi acaba diye bile düşündüm korkumdan :D
(3,951 puan) tarafından
Yok canım fırçala ama o tarafa fazla götürme
tarafından
Tamam canım çok sağol ❤️❤️☺️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 79 göst.
10 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 124 göst.
27 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yigidim_33 (700 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 238 göst.
10 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Küboşşşş (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 187 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,226 soru

11,880,732 cevap

35,997 kullanıcı

...