0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (493 puan) tarafından
Size de oluyor mu bilmem eşim evde olsun veya olmasın gece bebeğe uyandığımda sanki biz dışında biri varmış gibi hep. Korkuyorum, bazen tam arkamda hissediyorum bazen sanki karşımda biri oturuyor.  Hele bir şey var ki yaşadığım... Bebeğim dört aylıkken akşam emzirip koydum yatağına. Sonra battaniye ağzına mı gelmiş diye tekrar eğilip bir bakayım dedim.  Oda loştu.  Eğilmemle çığlık atıp geri sıçramamam bir oldu. Bebeğimin yüzü gitmiş yerine korkunç bir şey gelmişti sanki.  Aynı şey iki gece önce de oldu. Geceleri çocuğun yüzüne bakmaya korkuyorum.  Dua etmeden de uyumam.  Ne önerirsiniz başka 

3 Cevaplar

0 oy
(1,371 puan) tarafından
Tövbe yarabbim birde sonun kadar okuyorum korkacagimi bile bile. Tokatlicam kendimi en sonunda korksamda okuyorum böyle postları ya. Valla canım ben bilemiyorum ama bol bol oku kendini abdestli yat 
(493 puan) tarafından
Sağol canım sen korkma bari :) gece gece benim yüzümden
-Reklam-
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Takma bunları kafana canım. Vesvese yapıyorsun. Haa ama hayatın bir gerçeği varsa da evet ev de yalnız yasamıyoruz.
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Canim sultan otu bulabilirsen köy odana birde küçük kuran ve de metal bisiler oluyor öyle şeyler ilk.kizimda bnde biraz yaşadım hep ağzını yüzünü kaymış goruyordum abdestsiz yatma Felak nas Ayetel Kürsi mutlaka oku 7ser defa kendine kızına ve eşine üfle Allah'ın izniyle bisicik yapamaz kimse onlar sadece korkutabilir vesvese veriyorlar korkarsan üzerine gelirler daha cok

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 786 göst.
31 Mart 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 285 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 152 göst.
22 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya_42 (758 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 132 göst.
10 Eylül 2021 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu

380,487 soru

11,392,250 cevap

34,900 kullanıcı

...