0 oy
404 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kız kardeşiniz nişanlanıyor ve eşiniz gitmenize izin vermiyor ne yapardınız nasıl ikna ederdiniz yoksa her türlü kavga edip gider miydiniz ne yapmam lazım tatlısına gitmedim bari nişanda gideyim diyorum ama benim ailem çok uzakta 600 kilometre falan ne yapmam lazım bana akıl verin uğraşmak istemiyorum kavga etmek istemiyorum çünkü ne zaman aileme gitsem illaki belli uğraşıyor hep kavga ile küsse gitmişim yani böyle ağız tadıyla gitmemişim

21 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Kız kardeşimin nisanına gidecem eşim izin vermicem neden ben eşimin kölesi miyim
-Reklam-
0 oy
(873 puan) tarafından
Peki göndermeme sebebi ne? 
tarafından
Tek gidemezmişim onunla gidecekmişim onun da şimdi işi varmış ehliyetinin puanı a**** ondan sonra arabam hacizli diyor ya asıl söz konusu benim ailem tarafı oldu mu gitmek istemiyorum gitmek isterse her türlü yolu bulur götürür
(873 puan) tarafından
Bence izin vermeme gibi lüksü yok. Haberi olur o kadar, ayrıca bu bir nevi senin özgürlüğünü kısıtlamak. Otobüsle git eğer cocuğun varsa ve durursa. Ama 2 3 cocukluysan bilemem
tarafından
3cocukluyum bıraksa yine giderim
0 oy
(118,488 puan) tarafından
Esimin izin vermeme gibi bi durumu olamaz kaldiki izin istemem ben isteyeni bide esim izin vermiyo diyeni bi turlu anlayamiyorum ne izni ne vermemesi
tarafından
Ya doğru da ama işte ben gideceğim diye olmuyor diyemiyoruz ne bileyim kavga ediyorlar benim gelmemi istemiyorsun ondan tanışmıyorsun
0 oy
(76 puan) tarafından
Ne için izin vermiyor maddi açıdan mı sebep ne yani!
tarafından
Ya hadi açımızdan sıkıntımız yok elhamdülillah durumu da çok iyi ya söz konusu benim ailem olunca gitmek istemiyor sadece neymiş uzakta oldukları için senede bir kere gidilecekmiş onun keyfi istediği gidecekmiş yok araba sadece ismini çok otobüslerle gidemezmiş yok araba bulamazmış Yok onun bilmem ehliyetinin derecesi a****
(76 puan) tarafından
Evlenirken iyi gün kötü gün deniliyor hani nerde eşin? Yemim ederim kendi ailesinden biri olsa 1 hafta öncesinden çıkar gider!
tarafından
Kendi ailesinde davet edilmediği halde gitti ne güzel de oynadı ben bana söz konusu gelince senin ailen uzak senin ailen uzak gidemezsin gidemeyiz ben her zaman gittiysem ya kavga ile gitmişim ya dayak yemişim öyle gitmişim
0 oy
tarafından
Kavga et git bir daha da dönme ne hakkı var ki şu adamlara bu kadar taviz vermeyin yaaa 
tarafından
Çocuk bağırıyor çok kızıyor ben de her zaman böyle kavga ile kimse gitmek istemiyorum ya onunla görüş hiçbir zaman olmuyor şimdi ne bileyim Bir sürü bahanesi var yok arabam hacizli yok büyük otobüslerle gidemezsin
0 oy
tarafından
Hayatta en çok istediğim kardeşimin mezuniyeti idi ... Şaka ile götüremm dedi bende otobüsle giderim dedim rengi değişti hadi git göreyim dedi ... Bende giderim gelirim sonra köye anana gitmem anan hasta bakanı yok boşuna mı gondereceksin hadi meydan sana dedim tıpış tıpış götürdü ... Goturmeaeydi otobüsle giderdim 
0 oy
tarafından
Ex enistemde ablami abimin düğününe gondermemeye kalkti annem aradi saydirdi ex enisteye sonra ablama gelmezsen benim senin gbi kizim yok dedi 2si birlikte cikip gelmisti :) 
0 oy
tarafından
İkna edilecek bir durum görmüyorum o benim kardeşim ve izin vermeme gibi bir lüksü olamaz ama vermedi diyelim inatlasti ben onun annene yarisiyim gitmem lazım aşkım lütfen müsade et sadece bir kere olan bu özel anı kaçırmak istemiyorum neden kalbimi kiriyorsun de 
0 oy
(1,534 puan) tarafından
Ben kardeşimin  isteme zamani ayrı tek günlüğüne gitmiştim nişanıda iki ay sonraydı onada uzun kalmaya gitmiştim gidebilir miyim diye sormadım eşime ki kendiside karışmaz da 
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Peki senin abinin ,ablanın nişanı olsa sen gitmicek misin derdim
tarafından
Onu da dedim benim ailem yakın kardeşim de yakın dedi
(3,740 puan) tarafından
Saçmalik resmen yaa ne dicen ablana kocam izin vermedi gelemiyorum mu
tarafından
Ediyorum gerçekten nefret ediyorum vallahi ya of
0 oy
(27,184 puan) tarafından

Öyle seymi olur kardeşin tabiki gideceksin eşin o kadarına hakkı yok kusura bakmasın dozunda herşey 

0 oy
(5,704 puan) tarafından
Valla bacım kardeşimin nişanı düğünü için izin almam gidiyorum geliceksen gel derim. Maddi imkanım olmaz başkadır ama eşimin iznine bakmam. 
0 oy
(36 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım gidicem desem tek başına asla ayak basmazmisim hata bizde bu ateşe kendimiz atlıyoruz kimse bizi atmıyor 
tarafından
Ya biz ne yapıyoruz ki onlara her dediğini yapıyoruz onlar her istediği yere gidiyorlar ben gitme dediğim halde de gidiyor her şeyime karışıyor yani ne bileyim benim senede bir kere ya da özel bir günümde beni niye bırakmıyor anlamadım ki ben teki çok bir şey istemiyorum zaten evin içindeyim hapsolmuşum 3 çocukla anasına olunca gidelim diyor götüreyim
0 oy
tarafından
İzin fln istemem haber veririm gideceğim diye , giderim. Böyle günlerde gitmeyeceksin de ne zmaan gideceksin. Gitme diye kavga çıkarıyor boşver 
0 oy
(587 puan) tarafından
Valla kavga da etsem giderdim kardeşim sonuçta bende 850 km var aramızda öyle bişey olsa benden önce git der Allah dan eşim 
0 oy
(48,090 puan) tarafından
giderdim kafama koyduysam kardesim sonuçta 
0 oy
tarafından
Eşimin böyle biseye hakkı yok ki kuzenimin 2 ay sonra düğünü var inşallah ama ben eşime şimdiden dedim işin olursa tek gideceğim işin olmazsa sende benle gelirsin dedim sene de 3 4 defa gidiyorum zaten ama düğün için ayrı gitcem bu sefer kendi kardeşim olsa istemesine bile giderim 
0 oy
(7,418 puan) tarafından
Tövbe yarabbim sen koru böylelerinden nasıl bir ruh hastalığıdır bu kardeş nişanına göndermemek ne demek.
0 oy
(833 puan) tarafından
Güzellikle onu anladığımı ama gitmeyi çok istediğimi söylerdim o ortamdan kopmak istemıyorum sana d alaf gelsın ıstemem der alttan alttan hem pohpohlar hem manıpule ederdim tabii huyunu en iyi sen bilirsin yınede
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Nasil koça bunlar ya ne demek göndermiyor 

İlgili sorular

+1 oy
44 cevap 1,849 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Dalin (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 440 göst.
7 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bulut01 (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 209 göst.
18 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Meleksss (4,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 221 göst.
8 Mart 2022 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,550 puan) tarafından soruldu

374,707 soru

11,208,298 cevap

34,514 kullanıcı

...