0 oy
600 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (362 puan) tarafından

image

mesela kendime havlu koymasam mi şampuan duş jeli vs kararsizim ya

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Derdini sevim kız yedek al nolacak sanki 
(362 puan) tarafından
Bide onları getirip yıkamasi var o uizxen
tarafından
Havlu alma da şampuan duş Jeli al gitsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Herşey yazıyor işte havlu şampuan vs ama ben yinede seyahat boy katardim ne olur ne olmaz 
(362 puan) tarafından
Iste seyahat boy yok şimdi çarşı gidicem kararsizim
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Her zaman her otel şampuan duş jeli havlu verir ama sn kendi kişisel eşyalarını götür şampuan değişse saçın keçeleşir bide elin pis havlusu ne bileyim mahrem derler bizde
(362 puan) tarafından
Sonuçta temiz oluyor ya cnm
(7,768 puan) tarafından
Temiz tabii ki canım başkasına ait kullanırım diyorsan götürme en kötü plaj havluna kurulanırsın
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Havlu almana gerek yok ama şampuan krem vs al onlarınki el sabunu gibi çok dandik oluyo 4 otele gittim 5 yıldızlınınki bile öyleydi kendi şampuanını al mutlaka yanına
(362 puan) tarafından
Şampuan alirim duş jeli varmi
(1,246 puan) tarafından
Oluyo canım da her banyoda jellenmiyosundur olan yeter onların verdiği şampuanı da kullanabilirsin jel niyeetine yetmezse
0 oy
(588 puan) tarafından
Canım havlunu falan götür yanında. Otel veriyor ama hijyenik değil. Stajımı otelde yapmıştım havluyla klozet silenler, duşa kabin silenler var :D kişisel malzemelerinizi yanınızda götürün
(5,272 puan) tarafından
İyy igrenç
0 oy
(14,039 puan) tarafından
Bizde tatile gideceğiz herşey dahil ama havlu şampuan falan götüreceğim ben 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Genelde bunlar tek kullanımlık sekılde konulur ama cıldım hassas her onune gelrnı kullanamam dersen kendın götür ordakıler pekte hıjyen kalıtelı olmuyo
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Almana gerek yok var canım 
0 oy
tarafından
Sadece plaj havlusu götürsün yeterli yük etme bence kendine.
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Havlu dus jeli şampuan vs her otelde olur 
0 oy
(162 puan) tarafından
İçerisinde var ister al ister alma fark etmez ama onların verdiği şampuan ve jel tek kullanımlık oluyor devamını istedikçe veriyorlar
0 oy
tarafından
ben asla baskasinin havlusunu kullanamam herlade tatile gtsem yedek yastik kilifi carsaf havlu falan alirdim yanima
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Eğer otel se direkt zaten odalarında şampuan sabun kulak çöpü tek kullanımlık terlik oluyor bazı otellerde havlu bornoz da oluyor ama o tabi yıldızına bağlı ama sen yedek al ne olur ne olmaz

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 439 göst.
2 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,628 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 46 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ht (2,093 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sevdoş (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 568 göst.
27 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selma karaduman (16 puan) tarafından soruldu

381,690 soru

11,426,096 cevap

34,985 kullanıcı

...