0 oy
194 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (4,067 puan) tarafından

En uygn site neresi nerden aldınız lc waikiki tam kalıp uyuyo kızıma ama herşy çok pahalılnmış napcamı bilemedim ya alt üst takıma 200 TL verilir mi  benzer takımı gçen kış 80 TL ye almştım :(

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yazın herşeyi indirimde almıştım kışlıklari lcwden
-Reklam-
0 oy
(8,539 puan) tarafından
Aynı postu dün ben açmıştım.  Malesefff uygunluk adına bisey kalmamış  :)
0 oy
tarafından
Lc waikiki çok pahalı önceden alıyordum ama artık almıyorum çevremdeki mağazalardan ve e bebekten alıyorum 
0 oy
(11,084 puan) tarafından

Pazardan alırız artık heralde :) bizim buraya geç geliyor ürünler daha yoktur kışlık :D

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Pazardan winiks baby alıyorum ben artık zaranın yan sanayisi çok kaliteli. Yazlıklar alt üst 60 tl kışlıklar daha gelmedi bekliyorum onlarda olsa olsa 80 - 100 dür
0 oy
(4,159 puan) tarafından
Yaz basi lc den 3 takim, 3 tane alt ust ,3 tane pijama takimi, 4 tane uzun kollu citcitlii badi aldim, gecen kista indirimden gorup 3 tane elbise almistim bizi bi sure goturur arada da indirimden gorursem alirim, gunluk bakarim genelde , tayt corap uyku tulumu ve mont alacagim
0 oy
(283 puan) tarafından
Ben tam tersi sezonlarda almaya çalışıyorum çoğunlukla ebebek uygun bana göre, yazın bi kaç tane pijama ve sweet almıştım yetersiz ama bi süre giyebilicek kadar var şuan, denk geldikçe bi tane iki tane derken tamamlamaya çalışıcam 
0 oy
(2,150 puan) tarafından
10 takım aldım lcden yıkıyorum yıkıyorum rengi vs. Atmıyor o yüzden ordan alıyorum. Bi 10 takım daha alacağım diğer ay. Zıbın ve çorap alınacak daha. Eksik bitmiyor valla 
0 oy
(9,890 puan) tarafından
Bi onceki sezondan aliyorum valla anlik vok pahali oluyor. Ve tam.beden almiyorum hic buyuk aliyorum 2 sene giydiriyorum
0 oy
tarafından
Bi.çocuk montu lc de 400 500 olmuş ya
0 oy
(12,797 puan) tarafından
Haziran ayında kızıma da oğlumda 5ber tane swetshirt almıştım keşke diyorum daha cok alsaydim
0 oy
tarafından
Ben gecen kis iyi bi alışveriş yapmıştım bu yil uçmuş hersey yaa küçük olanları götürdüm hep büyük beden aldim abisi cok almıştı kıyafet 
0 oy
(3,268 puan) tarafından

Çok şükür kapıcılık yaparken oğlana temiz kıyafet geldi nereden baksam 7 yaşına kadar giyeceği var :D

İkinci olacak bebeğim de erkek oda abisinin bebeklik kıyafetleri vardı çok nadir alırım alırsam

Yoksa herşey çok uçuk fiyatta 

0 oy
(811 puan) tarafından
Daha hicbir şey almadım yazın altınlarımızın taksidini ödüyoruz hala ;) kış gelsin bakariz artık.
0 oy
(1,859 puan) tarafından
Zaten lcwdaan şimdi almayın. Sezon içinde alırsanız daha iyi olur
0 oy
tarafından
Ya yapmadım fiyatlar o kadar uçmuş ki alamıyorum 
0 oy
tarafından
Yeni sezon başladı mı ki benim oğlanin ilk kişi şuan 4 aylık 3 6 ay küçük gelmeye başladı 3 takım kaynanam almış 2 takım annem almıştı bi takım teyzem almış kışlık hepsi 6 takım 6 9 ve 9 12 aylık 3 6 aylık elimdekiler çıtçıtlı onları kışın atlet olarak giydircem içinden uzun kollu iç çamaşırı derdim de yok kıyafette ama 2 takım gecelik almam lazım 1 2 tane de kendi beğendiğim kıyafet alırım bu kısa yeter diyorum çorap falan alçam başka eksiği yok yeni sezonu bekliyorum minictyye bak bacım fiyatları uygun ben ordan alıyorum hep şu üstü çıtçıtlı zıbın bi alt bi de şapkalı takımlar varya onlardan aldım Haziran sonuydu tanesi 50 tlydi takımların 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 157 göst.
15 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gamzeakarsu (972 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 165 göst.
23 Eylül 2022 Moda kategorisinde Mhrbndrc (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
0 oy
27 cevap 315 göst.
4 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Erenimm.05 (427 puan) tarafından soruldu

377,350 soru

11,292,629 cevap

34,711 kullanıcı

...