+1 oy
1,180 göst.
Aile kategorisinde (27 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bugün komşumla çocukları parka çıkardık saat 5 gibi dedi ben markete bir ugricm neyse birlikte gittik zatn parkın karşısında market 

Kızı danino istedi bende yanıma para almadan ciktm normalde kartımı alırım ama ihtiyaç olmaz diye almadm.

Kızına danino aldı kraker aldı.Benim kızımda istedi daha 19 aylık ama annem diyip paramgiyla gosterdi  markette.Yanima para almadigim için hayr dedim kızıma dikkatini  dağıttım demedi ki onada alalım diye.Bende hiç birşey demedim neyse parkta kızımın gözü önünde yediriyor.Biliyorm ki yanında parası var kızım durmadı eve gidiyorm para alicm dedim.Eve gittim para aldm kızıma daninoyu aldm bana diyor ki eve gitmene gerek yoktu ben alırdım eee niye markette demedin ozaman 

Parası olmasa sorun yapmam zatn ben onun parasını geri veririrm eve geçince. Kızım istiyor karşında yiyor demiyor alalım ben eve gidip para alıp markete gidince diyor.

45 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla canım Rabbim vicdansız kılmasın bizi ben kızıma bişey aldığımda yanımda hangi çocuk olursa olsun onlarada alıyorum illa sormak mı lazım yada illa çocuğunun istemesi mi lazım saçma
(27 puan) tarafından
Yaa birde istediğini gördüğü halde umursamamk ben onun 5 lirasına minnet etmem zatn ama davranisina kırıldm
tarafından
Bence tez vakitte alakanı kes komşuluk ölmüş daha doğrusu insanlık ölmüş
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayyyy gerçekten ayıp etmiş 1 danino almakta ne var 
(27 puan) tarafından
Bazıları için büyük bir şey sanirim
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Bazılarının gerçekten merhameti hiç yok. 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Çok çok ayıp etmiş komşun hem sana hem çocuğuna. 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Bu tarz seylerden dolayı asla ama asla kımseyle alısverıse cıkmam benım alamayacagım bısey olr onun olr vs gerek yok sende görüşme vıcdan yoksunu ınsan
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Ablam geldi aklıma kızına parkta bi gofret alacak olsa bi dünya alır gelirdi bütün çocuklara vermek için. 
0 oy
(13,100 puan) tarafından
En sjni4 olduğum tip olay olduktan sonra ben alırdım yapardım diyenler
0 oy
(966 puan) tarafından
Ben parka giderken bisey almam eger aldiysam ordaki cocuklara da uzatirim veririm . Cocuk sonucta cani ceker yani cok ayip yaptigi . Ben alirdim sahsen oyle gitsek sende gorusma canm valla bnm hic arkadasim yok ama komsu cocuklarina bende alirim yani neki sanki 
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Ne vicdansız pis biriymiş ya ben olsam bir daha onunla konuşmam
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Valla amacım yapılan iyiliği söylemek değil ama daha dün eşimle bir kaç eksiği almaya markete gittik küçük Bi çocuk gelmis dedesiyle markete Bi heves ne bulsa sepete atıyor dede de kızıyor çıkarıyor Bi daha yazık canı çekiyor ama belki dedenin imkanı yok kasanın oraya geldik bizden önce geçtiler adam hep bozuklukla ödedi istediği Bi meyveli süt almış diğer hepsi kalmıs suratını asmıs kasanın kenarına oturmus dedesinin poşetlemesini bekliyordu bende kasa kenarında duran Büyük paketli çikolatayı aldım hemen geçtim eşime verdim çocuga ver bunu diye bizde dört dörtlük yaşayan durumu çok iyi insanlar değiliz ama çocugun yüzündeki o mutluluk çıkarken bize gülerek el sallaması yetti demem o ki biz o çocugu hiç tanımıyoruz ama seninki komsu hadi almadı ne diye önünde yediriyor koca kadın demiyor mu canı çeker alt tarafı Bi danino iki tane alsa ne olur tamamen düşüncesizlik yaptığı 
0 oy
(2,093 puan) tarafından
Terbiyesiz evet büyük terbiyesizlik yapmış çocuk bı yani gözü kalmış kalirda doğal ne olur onada alsaydı bı tane ama öyle bı durumda ben cocum için isterdim yanıma almadım para eve geçince veririm benimkide istiyor derdim onun yaptığı yuzsuzluge utanmazdim yani söylerdim eve geçincede verirdim parasini 
0 oy
tarafından
Bence gorusmeyi kes
0 oy
(996 puan) tarafından
Terbiyesiz işte daha dün kızımın arkadaşları çağırdı kızımın elinde süt ve çikolata vardı daha 3 yaşın da dışarıda yemek istedi camdan baktım kaç çocuk var diye 4 çocuk vardı hepsine süt ve çikolata indirdim göz haklı diye Bi şey var kaldı ki bunlar daha çocuk be 
0 oy
(952 puan) tarafından
Yazık kıyamam. Ben dün oğluma gofret yediriyordum bende 2 paket vardı. Banktaki kadının çocuğu geldi baktı paketi hemen verdim ona yesin diye. Görüşme daha fazla onunla
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Çocuğun istemesine gerek yok ki, beraber gidiyorsam yanımdaki çocuğa da alırım. Çocuk bu ne görse canı çeker. Çok incitici şeyler
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Çocuğa dahi acımayan insan çok vizdansızdır o insandan direk uzaklaşırım çünkü kimseye acımaz yanında gebersen umrunda olmaz her türlü kötülüğü yapar.
0 oy
tarafından
Ya canım ben olsam ben de ilk seferde almazdım. Yanımıza para almadık kızım falan demişsin ki. Hayır demişsin. Belki de yedirmek istemiyorsun. Belki danino vermiyorsun çocuğa. Ben çok dikkat ederim öyle şeylere. Anne birşeye hayır diyorsa asla ısrarcı olmam.
tarafından
Ha gözünün önünde de yedirmem ama. Orası ayrı
0 oy
tarafından
Çocukların bulunduğu bır ortamda ogluma bısı almam alırsam hepsine alırım almazsam kendiminkini de baska zaman alırım

Komsu dedıgım insanla samımıyımdır cekınmemın olmaması lazım ben komsuma derdım benım oglana da alalım eve gecınce hesaplasırız yanıma para almamıştım dıye

Yaptıgı ayıp ve gercekten samımı arkadas oldugunuzu sanmıyorum gorusmene gerek yok yanında ıyı hissetmediğin ınsanlarla
0 oy
(32 puan) tarafından
Haklısın canım çok ayıp paran ne kadarda çocuklara eşit alırsın. Mesela paran ikisine ayrı alacak kadar neye yeterse alırsın.belki yanında onunda o kadar para vardı dicem ama o zaman ben kendi çocuğuma da almam.Yada mesela ortak yiyecekleri bir şey alırım krekeri alırım kaldiki parası varmis ayıp.Aklija gelmedi desek senin çocuk istemiş zaten nasıl gelmicek
0 oy
(598 puan) tarafından
Ay ne kadar ayıp ya ben oğluma bişey alırken kimle gittiysen aynısını o çocuğa da alırım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 206 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 892 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir3333 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 524 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 677 göst.

381,084 soru

11,408,790 cevap

34,945 kullanıcı

...