0 oy
669 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Böyle bi terbiyesizlik yapsa napardınız 

29 Cevaplar

+1 oy
(2,501 puan) tarafından
Sen sikti.r git p.ic derim 
(119,287 puan) tarafından
Arti sana
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ayni lafı iade ederim ona 
tarafından
Aynen =)
(9,626 puan) tarafından
Bana oda yetmez saçından tutup yerde tur attırırım  :D
tarafından
Zaten tam tur attırılcak tip yüzünü sürekli boyuyo
0 oy
tarafından
Saçını başını yolarim orissspiiiii 
tarafından
Hahaha =)
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Kimin malikanesindeysen ona göre davranışın bnm evimdeyse sen sıktır GT derm . Yoksa o ortamı terk ederk hiç muhatap dahi olmam
tarafından
En iyisi
0 oy
tarafından
Gorumcem yok, ama bende bie gorumceyim. Bizde bir gelin var yedi ceddine sövsem yine rahatlamam, ama abimin eşi işte sırf onun hatrına birşey demiyorum. O lafta ağır olmuş biraz ama neden öyle bir kelime kullandı orası var 
tarafından
Ben birlik oturduğum için babası zorla verdi başkasına sırf eşimle benim huzurumu bozmasın diye o yüzden o da zorla boşandı sırf anne babasını benden kıskandığı için terbiyesizlik yaptı
tarafından
Eğer gorumcen fena bir insan değilse bence kayinpederin çok yanlış birsey yapmış. Neticede biz el kızıyız onlara, kızını atması kötü birşey. Benim babam yapsa yüzüne bakmazdım
tarafından
Görümcem sinir hastası mesela iyi bi cümle kursam o cümlenin içinden fesatlık çıkarır öyle bi insan bide kavga etmeyi çok sevdiğini söylüyo o yüzden babası zorla evlendirdi ama tabi boşandı bu defa bizim yuvamıza zarar vermeye kalktı
tarafından
Amannnn tam deli desene  :) Ay boşver ite bulaşma çalıya dolaşma konuşsun dursun deli işte   qhahahha  :)
tarafından
Aynen bende artık bana laf atsa duymazdan geliyorum mesafe en güzeli i.t olduğu için =)
0 oy
tarafından
Onun seviyesine düşmezdim muhatap olmazdım kesinlikle 
tarafından
Bende muhatabı kestim ama yüzsüz yüzsüz geliyo boyalı karı kendisi nolcak
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Olayın başı ne kimse kimseye durup dururken küfür etmez 
tarafından
Onu zorla babası evlendirdi birlik otururken bizim huzurumuzu bozmasın diye çünkü sinir hastası her olayı fesatlığa yorup kavga çıkaran insan kendisi o da zorla evlendirildiği için boşandı benimle uğraştı her hareketimi fesatlık olarak algıladı bazen kendi kendine ağlıyodu ben eşimle tartışıyodum kendi üstüne alınıyodu değişik bi insan yani
tarafından
Kayinpederin evlendirecegine tedavi ettirseymis, başka ailenin de kanına girmis boş yere, ne olacak?
tarafından
Aynen cahillik yapmış işte o da boşandı çocuğuyla
0 oy
(2,197 puan) tarafından
Senin iminikidigim derim 
tarafından
O ne demek gız
(2,197 puan) tarafından
I ları a yap ☺️☺️☺️☺️☺️☺️
tarafından
Haa hahaha =)
0 oy
tarafından
Seni de siktirir öyle giderim derim :D
0 oy
(3,009 puan) tarafından
Diyemez ama ben gştmesini istiyorum onun bana dedikleri laflar zoruma gitti ama yüzsüz kene gibi yapıştı gitmiyor naler
0 oy
(496 puan) tarafından
Döverim kimsede elimden alamaz zaten hiç sevmiyorum bahane arıyorum desede ağzını yirtsam bı kere
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Benim evimdeyse tutar kolundan atarım kapıya hadi sen sigrir git derim onun evindeysem çıkar giderim dahada ne muhatap olurum ne konusurm 
0 oy
tarafından
E durduk yere de dememiştir bunu heralde, biri beni sinirlensirse daha beterini yaparım,o lafı demekle kalmam tuttugum gibi fırlatırım.

Konu ne yani
tarafından
Babası biz birlik otururken gorumcemi zorla evlendirdi her şeyde fesatlık arayan sinir hastası biri olduğu için o yüzden benim eşimede sen sevdiğin insanla evlendin ne güzel diyerek nazar değdirmeye calisti sürekli
tarafından
Nazar degdirmeye mi calisti :D yani çok büyük hata yapmış gerçekten olacak şey değil,demek nazar degdirmeye çalıştı,tü boyu posu devrilsin :D :D
0 oy
tarafından
Sen kimsin ki bana ****** git diyorsun derdim ağzının payını verir bir dahada görüşmezdim
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Pekte önem vermem ben insanlara.eltimi dövdüm bunuda döverdim ha ben siddete karısı bir insanım ama sabır tükendi mi de dayaktan yanayım
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Eşime söylerim ben elimi kirletemem onun saçıyla:D
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Dövdüm.....  :d
0 oy
(952 puan) tarafından

O şekilde gitmek anca senin gibisine yakışır derdim sonrası allah kerim :D

0 oy
(1,750 puan) tarafından

Sen ****** ben giderim derim :D Ahlaksızlar