+1 oy
398 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çok sinirliyim son raddeydi galiba istediğinizi yazabilirsiniz çok soğudum sebepte bebeğime bişey oldu diye korkup panik yapmam iyice birikti içimde iyice çok soğudum zaten iki yabancı gibiyiz ne zamana kadar bilmiyorum:(

11 Cevaplar

0 oy
(13,161 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Çok sevdiğim bir söz var istediğini söyleyen istemediğini işitir. Bizimde gururumuz var sonuçta arada tatlı atışmalarımız var ama asla karşı karşıya gelmedik. Başkalarının yanında kavga da ettik ama saygı önemli saygısız insanla ömür geçmez 
tarafından
Okadar haklisinki çok güzel bir yorum olmuş
-Reklam-
0 oy
(682 puan) tarafından
Eşimin ağzı bozuk değildir ama söyleseydi ben de aynısını ona söylerdim duymak istemediği lafı kendisi de söylemesin
tarafından
Doğru canım
0 oy
tarafından
Acaba istemeden mi ağzından çıktı canim 
tarafından
İstemeden olmuş öyle diyo ama içimde çok birikti telafi etmeye calisiyo ama soğudum galiba :(
0 oy
(15,823 puan) tarafından

Ayy kuzum neden böyle oldu ya  iyisiniz siz:'(

tarafından
Bir bilsem canım ya :( çok iyiydik hamilelik te ailesinin yanında kaldı ben hastanede yatıyodum o ara çok değişti telafi etmeye çalışıyor ama çok soğudum
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Sinir havliyle ağzından çıkmış olabilir yani karı kocalık bu ister istemez iki tarafın da agzi bozulabilir. Yanlış mı evet ama işte iki kardeş anne evlat bile aynı evde gecinemiyor 
tarafından
Doğru diyosun ama soğudum telafi etmeye çalışıyor ama kabullenemiyorum böyle değildik
(2,726 puan) tarafından
Telafi etmeye çalışiyorsa sende uzatma kötü bir şey oldu derken daha kötü şeyler olur içinden cikamazsin
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Susardım ve birdaha ağzımı açmazdım taaki bin pişman olana kadar 
tarafından
Şuan bin pisman telafi etmeye çalışıyor da soğudum iyice
(4,983 puan) tarafından
Kızgınsın o yüzden
Biraz daha süründür hemen konuşma
tarafından
Tamam canım
0 oy
tarafından
Bi insan bi laftan  kolay kolay soğumaz demek ki çok hatası olmuş ki son raddeye gelmişsin yani şimdi kolay kolay eski haline bürünmen imkansız 
tarafından
Evet çok birikti içimde
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Dua et düzelir inşallah yaptığı tabi ki yanlış ama biraz zamana bırak herşeyin ilacı zaman Allah'a emanet olun 
tarafından
Teşekkür ederim sizde
0 oy
(12,681 puan) tarafından
Canım tabi eşimın tarif ettiğine göre sakin kibar biri seninki illa sebebi vardır oyle davranması yanlış ama herkesin bunalım noktası oluyor 
tarafından
Öyle biride biseyler oldu canım
(12,681 puan) tarafından
Öfkeden sır o canını sıkma
0 oy
(121 puan) tarafından
Bende oma derim sonra kavga çıkar yeriz birbirimizi ben onun ailesinin içinde eşimden tolat yedim annesine küfür etmiştim herkesin içinde tokat atmıştı 
tarafından
Kavga ettik canım zaten sonra ne oldu
(121 puan) tarafından
Ne olacak canım bende ona vurdum sonra ayırdılar eve gittim sonra barıştık unutuldu yani ama şuramda kaldı acısı yani ooo yani s.g dese de olurdu Tokat daha çok canımı yaktı
tarafından
Haklısın canım duzelsede olanlar gitmiyor insanın aklindan
(121 puan) tarafından
Aynen canım 1 laf ediyor hadi boşanalım desek nasıl olacak ya bir şeye alışıyorsun bir düzeninin oluyor falan burda bana dese şöyle yaparım diyen insanlar burda sallıyor eminim ne hakaretler işitmişlerdir o yüzden herkesin dediğine fazla takılma burda
tarafından
Yok canım başkasının lafına bakmam ben
0 oy
(6,020 puan) tarafından
Birinin yanında demeyi bırak yalnızken de diyemez. Ona böyle bir özgürlük vermedim. 
tarafından
Bende vermemiştim ama
(6,020 puan) tarafından
Siz verdiniz diye demedim, eksik yazmışım aslında kusura bakmayın. Bana dese çeker giderdim, kendi yaptığı ayıbıyla kalsın. İlk fırsatta da ailesinin ortasında da yüzüne vururdum, hani sen bana s.git demiştin ya diye
tarafından
Anladım:(

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 671 göst.
26 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 603 göst.
0 oy
17 cevap 586 göst.
13 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Meva&35 (267 puan) tarafından soruldu
0 oy