0 oy
1,263 göst.
Diğer kategorisinde (952 puan) tarafından

Kızlar urfada yaşıyorum hayatımda hiçbiryerde denk gelmedim kendi memleketimde de görmedim. Evet herkesin kendi balkonu ama kadın balkona sürekli dantelli iç çamaşırlarını asıyor. Bildiğimiz fantazi kıyafeti. Kırmizı bordo mavi full dantel gecelikler iç çamaşırları. Eşi gelmeye yakın topluyor sürekli. Tabikide istediğini yapsın ama geçen gün eşim görmüş çok değişik dedi. Yani bu kadarıda normal mi onlar öyle ipe asılırmı balkondan sarkıtılır mı bilemiyorum :D

36 Cevaplar

+11 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Aha onlarla okadar cocuk yapiyolar iste onlarin surekli  ureme sebebi ahhahah
(952 puan) tarafından
Ahahah en güzel yorum
tarafından
Kocasi gelmeden toplamasida kurudu giymek icin djhdhd
(2,211 puan) tarafından
Kuzum onların üreme sebebi keşke böyle basit olsaydı, biz bir çocuk yaparken onlar 5 çocuk yapıyor. Bizimkiler 1000 kişi olunca onların 100000000 olacak, ülkeyi ele geçirmezler umarım. Nedense bu çok çocuk yapma olayını ona bağlıyorum.
(952 puan) tarafından
Kız lavin espirink yapıyoruz
(2,211 puan) tarafından
Farkındayım canım :) bende napim korkularımı dökeyim dedim :)
(3,895 puan) tarafından
Kız lavin ele geçirmişler daha neyi ele geçirecekler :) bizim burada da suriyeli çok.
tarafından
Dur daha milyon suriyeli turk vatandasi oldu e onlarinda ureme yontemiyle cikardiklari otomatik turk vatandasi olacak boku avucla yiyez iste
(2,211 puan) tarafından
Mihrinin dediği gibi, doğanlar bizim isimlerimizi alacak. Zamanla soyadları bizim soyadlarımız olacak, şimdi biz esip gürlüyoruz bizim vatanımız vs diye yalandan naralar atıyoruz. Daha bunun birkaç sene sonrası var. Allah evlatlarımızı hayırlı insanlarla karşılaştırsın.
tarafından
Yan binam da 10 15 kişilik suiyeli geldi yawrum :)
tarafından
Esenyurt'ta iki tane sağlık ocağında da Türk aile hekkimi yok yok subudettin yok bilmem ne türk yok bildiğin
(2,211 puan) tarafından
Benim de dört yanım birleşmil milletler gibi :) bide 6 aylık bebeği var kadının bakıyorum yine hamile, sonra bidaha bakıyorum onu doğurmuş yine hamile :) birine sordum korunmanı mı istemiyor eşin dedim bütün yöntemleri saydı:) ama çok çocuk her zaman iyiymiş :) bide dediği şey biri ölür ne bilim başına kaza gelir diğerine sarılırız. Zihniyete bakar mısın
tarafından
Biri ölür dediği de Türkiye'yi ele geçirmek için savaş açacaklar ya ondan bahsediyor herhalde
tarafından
Gecen ptt merkezi aradim ne oldugunu  anlat dedi yemin ederim ayni cumleleri yuz kere soyledim dedim yav arkadas sen beni anlamiyonmu diyoki turkce biraz az dedimbana yok gibi geldi ndbdhd
(2,211 puan) tarafından
Korkunç şeyler olmadan önüne geçilmesi lazım, kendimiz hamdolsun az çok yaşadık gördük. Ama evlatlarımıza nasıl bir yer bırakıyoruz çok endişeliyim.
(2,211 puan) tarafından
Benim görev yaptığım okula 2 tane suriyeli öğretmen atanmış. Elbette atansın asla karşı değilim ama tam türkçe bilmiyor, ayrıca aileler Suriyelilere bu kadar tepkiliyken suriyeli bir öğretmen eğitim almasını istemiyor. Bir sürü atama bekleyen pırıl pırıl gençlerimiz var. Hergün biri intihar ediyor, yada başka iş dallarına geçip mutsuz mutsuz boğaz tokluğuna çalışıyor. Yazık günah değil mi. Kendi vatanımızda mülteci olduk. Baksana ptt bile suriyeli çalışan almış :(
tarafından
Eee arap musterisi cok ilk acildiginda bile turkceden sonra arapca bildirimde soyleniyo
(3,895 puan) tarafından
Sen birde yakın geleceği düşün yakında suriyeli arap genini de türk sayarlarsa şaşırmayın biz degil ama çocuklarımız torunlarimiz asimile olacak.
tarafından
Ben ondan cok korkuyorum buyukte konusmak istemiyorum vallahi
tarafından
Gitselerde kurtulsak
(2,211 puan) tarafından
Giderler mi hiç rahatlık varken. Kadın diyor zaten gitsek eskisi gibi değil oralar, buraya alıştık zaten kendi vatanımız gibi oldu :)
tarafından
Hiçmi insanda utanma duygusu olmaz yavv evlerini poh götürüyor onlar aşne fişne süs pus derdinde
tarafından
Çingene ye laf derdim eskiden simdi onlari arar oldum
(3,162 puan) tarafından
Nasıl mantıklı bir. Yorum ❤️
tarafından
Allah cezalarını versin. Aynen katılıyorum üremeye gelmişler kimin bogazindan gram hakkım geciyorsa zehir zıkkım olsun. Ayrıca mebe ya da memur olarak herhangi bir kuruma da atanmasinlar. İlla ki Arapça bile Türkler vardır onlar atansin zamnla iyice öğrenirler. Biz de yıllarca dirsek çürüyüp atanamiyoruz. Bu Arap seviciligi ve Türk düşmanlığı nerden geliyor bilmiyorum. İçine ettiler ülkenin. Yazıklar olsun ya.
(2,291 puan) tarafından
Ay kahkaha attim ya
tarafından
Kiz Allah canini almasin senmisin bana arti veren taa kac gun onceki post bu ahhahaha
(2,291 puan) tarafından
:D kocasi gelmeden toplamasi kurudu giymek icin ayy icim kalkti be 40 tane s.km olsa biri kalkmaz heralde o mikroplara igrencler gercekten
tarafından
Ayy koptum yoruma ahahahahah lan benim de olsa benim de kalkmaz jddjjd
(2,291 puan) tarafından
:D cok gicik oluyorum ya sorma
tarafından
Ama onların kocaları da pis ki o yüzden problem değil onlar için :)
-Reklam-
+17 oy
tarafından
Fantaziye akılları çalışıyor keşke vatanı kurtarmaya da çalışsaydı da ülkelerini terk etmek zorunda kalmasalardı
(3,739 puan) tarafından
Çok haklısın
tarafından
Bendende +
(952 puan) tarafından
+ladım
tarafından
Heall olsun helalllll
tarafından
Teşekkürler kızlar gerçekler:)
+12 oy
(1,316 puan) tarafından

Ahmet Kaya şarkısıyla onlara cevap veriyorum şehirlere bombalar yağardı her gece biz durmadan s.  :) 

(897 puan) tarafından
Sjslsksjs benimde aklıma o geldi
(1,136 puan) tarafından
Cuk oturmuş yerinde bir yorum :DDDDDD
+++++ Hak ettin valla
(1,316 puan) tarafından
Teşekkürler canım :)
(660 puan) tarafından
Hshahsha çok iyi
+1 oy
tarafından
Edep sen ne güzel şeysin.
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Yiğidin malı meydanda olurmus :D 
tarafından
Ahahahaha :D
0 oy
(1,136 puan) tarafından

Yuhhh yok artık :O

0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ahlaksızlık moda olmuş 
0 oy
(7,284 puan) tarafından
Eşi gelmeye yakın niye topluyor acaba kime gösteriş yapıyor 
0 oy
tarafından
Adap edep önemli ama malesef en çokta bunu edepli imajı verenler edepsizlik yapar oldu
0 oy
(262 puan) tarafından
Ben kocama giyemiyorum millet balkona asıyor sjsjsjs
(606 puan) tarafından
Ayyy aynı bn kız asfjjj
0 oy
tarafından
sarkitilmaz ama bu bizim kulturumuz de boyle.. doldurduk bunlari ulkeye bizim gibi olmalarini beklememeliyix neyse orasi ayri.. ama suriyeli biri bir yakinima siz hic giyinmeyi bilmiyosunuz biz neler neler giyiyoruz demisti.. yani onlar boyle
0 oy
(1,403 puan) tarafından

Kiz ayni komsudan bende de var :D altimda ki abla surekli fantazi kiyafetlerini yikayip ulu orta asiyo :D eşim görmüş o gün diyo ki "irem bu ne " dedim fantazi geceliği onu anladim da ne alaka buraya sermiş dedim yiğidin mali meydanda olurmuş kocaaammm :D

(952 puan) tarafından
Benimkide diyorki ben utandım onlar ne öyle
0 oy
(736 puan) tarafından
Eşi gelmeye yakin topluyorsa niyeti belli yani. Disardan geçen adamlara karşı gibime geldi bunlar da az yere bakan yürek yakan değil 
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Dışarıda kapalılar evde senden benden susluler valla
0 oy
tarafından
Çünkü onlarda çoğunluk olarak ar edep utanma duygusu yok bizim burdakilerde sabaha kadar sokakta havlıyolar
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Ay bizim oralarda böyle yapanlara farklı bi ima da bulunuyorlar . günahını almayım şimdi :) süriyeli deyince iki kere düşünüyor insan :D
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Cook fena onlarrr yaaaaaaaa☺️☺️☺️Patır patır bosunami doguruyorlarr
0 oy
tarafından
Ben aletimi asiyorum da üstüne ne assam kapansa diye düsünüyorum. Arsız mikroplar. 
(952 puan) tarafından
Bende en öne mutlaka çarşaf asıyorum arkadakiler gorunmesin diye
tarafından
İpe sermiyorum canım böcek geliyor diye. Terasımız var açık oraya kurutmalık açiyorum. Tepeden binalar falan görür diye asla iç çamaşırımı sermem.
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Onlarin kadınları daha cilveli anam bizde yoktu o kadar enerji böyle böyle ürüyolar iste kökleri kurusa keşkeeee
(3,895 puan) tarafından
Valla buradakiler çok güzel :)
tarafından
Burdakileri gör bide fjjf
(1,918 puan) tarafından
Ben durakta görmüştüm binara pekte begenemedim :))
(3,895 puan) tarafından
Güzel olmayanı da var tabii ama şu bi gerçek bizden daha çok doguruyorlar. :D :D
(1,918 puan) tarafından
Hahaa dogurmayi seviyolar bide baksalar çıkardıklarını. Dd
0 oy
(457 puan) tarafından
Kız suriyeliyi geç bizim burda bir komşu var damına renk renk südyenlerini asıyor bütün mahalle kaç renk südyenu var hepsini biliyor gerisini sen düşün insam üstüne bjr örtü örter belli olması diye yani suriyeyliyle alakalı degil türklerde bile.böyle yapan var :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 140 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 146 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
+1 oy
47 cevap 1,011 göst.
14 Ocak 2022 Aile kategorisinde Eymen Alim25 (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 483 göst.