0 oy
414 göst.
Diğer kategorisinde (116 puan) tarafından
Bugn eşim ben anneem ve bebeğmz çktk sahilde kahvaltı yaptk bi uerde snra gezdk vs. Kızlar yemin edrm haya kalmamş ayıp kalmamş. Bi kız resmen eşime yazacaktı sanki. Eşim görmedi ben gördm baktğnı. İçimden dedm şmdi bşey desem kanıt yok bşey yok bi adım atsn s. Çacm ağzına da  atmadı snrs vapur a bindk ya eşimn yanında bi kız var ben de diğer tsrsftaym. Kız demiyor ki yanmda. Yabancı bri var elimi çekeym. Rahat rahat dueuyor. Ya benm yanıma yabanvı gelse kendimi şöyle bi çekerm. Aman deymim vs dye. Vallahi bugn anladm ki kızlar baya baya fena olmş. Ben sadakate vs çok önem vrriririm o yüzdne bu tarz şyler beni çok üzdü. İzmirde yaşıyorz biz. Ankaraya giittim mesela gçeen aylarda kızlarını çok beğendm. Ağırlar, giyimleri vs ağır.... Tm açık olablrsnz de vallabhi kızların arkası resmen ortada. Bakın yanlş anlamayn ben yobaz vs değlm. İngiltere ye de gttm böyle bi pislik görmedm ya. Ya resmen erkek olarak kendilerini korumaları lazm bazılarının. Tabi kki bazı erkekler de az değl ama. Benn bayan oldğm için kendi pencefemden baktm bugün. Ve pess dedim ya pess. Vallahi demiyolar ki evli çocuğu var. Ya ben üniversitede tez hocamın odasna tek gitmedm ya. Erkektr  ne olr ne olmaz uygun olmaz dye. Belki benmki biraz. Abartıdır diyeceksnz ama biz kendi özgür alanımızı aşırı da genişletirsek valla başımıza herşey de gelr. Mesela atyorm bugnki o iki kız başka erkeğe yapsa adam sapıksa neler olur neler. 

12 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Eskiden edep vardı şimdi kitaplarda adı kaldı.

Kim ne derse desin kızlar çok fena .
tarafından
Kızlar orispiiii olmissss lolooo
tarafından
Harbi öyle harbi yani
(116 puan) tarafından
Evt canm ya vallahi bugn dışarıda çok üzğldm. Ya güzel de değiller hanni kıskanmadm. Ama böyle bi ortamda çocuk büytmek bile düşündürttü beni
(4,975 puan) tarafından
Aynen öyle valla kızlar avcı olmuş gözleri fildir fildir
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Zaten adam kalmamış bütün kizlarin gözü senin kocanda ... Şu kıza kadına laf atacaginiza erkekler gözüne sahip çıksın napalim iyi yada kötü var  giyinen herkes kendine sahip çıkacak ... Sen bakıyorsun diye bakıyordu kız belki senin masama sende kocana bakıyor sandın ... Şu adamlarinizi  tek kalmış erkek muamelesi yapmayin
(116 puan) tarafından
30 canım
tarafından
Bende seni severim bebeğim ❤️bu arada adım aysu senin adın neydi ya ben de isim tutamam pek
tarafından
Oya ya neler görüyoruz dolandıran kadında var erkekde mesala o yüzden bende ayrım yapılmasın diyorum ona kaldıysa  kart erkekler de genç kız avindalar .... Yani iki eksende aynı diyorum hepp kadınlar kadınlar yada hep erkekler erkekler denmemesi gerek diyorum ....
tarafından
Moonrose bende otuza bir kala  yanlış anlaşılmak istemiyoeum ama ben böyle zıt görüş bakış açısı konusmayi çok severim  sanki bilincim açılıyor benim :) kalp kırmak istemem fikir beyan ederim ❤️❤️❤️ ..... Sananalen be de Ayşenur ama otobüs çarptı desende sorun değil çünkü carptikca çarpıyor nikahsız
(116 puan) tarafından
Yok canm estağfurullah sense bi yerde haklsn da genel anşamda bakınca yani.
0 oy
(4,975 puan) tarafından
Canım bir insan arsız namussuz olursa evli bekar ona farketmiyor haklısın şimdiki kızlar kafayı evli barkli erkeklere takmış Allah ıslah etsin 
(116 puan) tarafından
Canm vallahi sanki aksiyon arıyolar gidin berkarlara bakın. Ya eşim çocuğmşa oynuyor bana canm dyor aşkm dyor kızın bakışlsrını bi görsenz. Sanki kumam. Ya 5 dk görsğn birine nasl yavşıyosnz ya
0 oy
(48,704 puan) tarafından
harfleri tam yazsaniz uzunda olsa insan okuyo da böyle cin iskencesi gibi oluyo
tarafından
Bdbdbbdbdb
(116 puan) tarafından
Haklısınız. D
0 oy
tarafından
Allahim evlatlarımıza akıl fikir versin. Dediğin gibi açık kapalı değil olay edep haya. Ben de Konya dayım burdaki kapalilardan gına geldi tamam bende burnuma kadar kapalı değilim ama neler var görsen . Sorsan özgür herkes . Bisey demeye gelmiyor bu konularda hepimiz evlat yetiştiriyoruz Allah esirgesin 
(116 puan) tarafından
Evt bşey demeye gelmyor canm yani desem ki kız eşimle tanşmak istedi emin olr normal bşey bu diyen bile çıkablr
0 oy
tarafından
Herseye tamam da vapurdaki kız neden elını cekıyor,böyle şey mı olur, oldu otururken yanımıza bırının brad pitt kocası gelirse elımızı etegımızı cekelım de kocasının gözü kaymasın başkası sapıktır bana yazmasın, böyle şey mı olur kendınıze gelın
tarafından
Seviyorum yorumlarını biliyorsun :)) artıladım canım.
tarafından
Kımse anlamasa da anlayan var şükür ♥️
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Ben de ankaradaym ama senle hiç aynı fikirde değilim bazılarının adına ben utanıyorum. Bi kaç sene sonra nr hale gelir giyim kuşam ahlak kestiremiyorum. 
(116 puan) tarafından
İzmire hiç geldnz mi acaba. Belki de benm geldğm ilçe öyleydi csnm
(3,882 puan) tarafından
Hayır gelmedim istemem de :Dd
(116 puan) tarafından
İşte izmr coşmuş bu ara...
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Maalesef oyle arkadasımın basına bi olay gelmiş anlattı sok oldum otobuste bi yere gidiyolarmıs kız resmen arkadasımın eşinin elini tutmaya kalkmış cocuk tepkisini göstermiş kız bide yüzsüz yüzsüz ben evli erkeklerden hoslanıyorum deyip numarasını vermeye kalkısmıs arkadasımda agzının ortasına patlamamış bitane karakolluk olmuslar  kim bilir kac yuva yıktı mikrop nalet
(116 puan) tarafından
Ya işte oluyor böyle şeyler yazıncs millet şey sanoyor eşimi çok kıskanyorm yda eşim bi tanee kızları hep yeriyorum vs vs. Alakası yok. Ahlaksızlk ya. O kızlarn da eşi olacak. Onlara yaplsa heralde hoşlarına gider
(1,101 puan) tarafından
bazıları linc etmeye yer arıyo ama maalesef var böyleleri ben arkadasımın yerinde olsam daha fazlasını yapardım Allah'ın cezasına midem bulanıyo oylelerinden
(116 puan) tarafından
Aynen. Ya demşm ki kız elini çekmyor. Bazıları dyo ki aaaaa elini mi çekecek. Kızın ordaki halinin fotosunu atsam olsaydı yani fotosu ohaaa derdiniz. Yani o halini bilmeyip ahkam kesiyolar. Ben o halini 2 saat tasvir mi edeyim yani. Bilmyormm canm empati dye bşey yok ya burda. Bşey dyosn hemen zıplyolar. Sanki dşarda kimsryle konuşmyolarda burda kavga edisi geliyo bazılsrının
(1,101 puan) tarafından
Linç tayfayı takma canım sen onlar konudur durur anlatamazsın baslarına gelmeyen anlamıyo malesef
(116 puan) tarafından
Aynen valla
0 oy
(1,683 puan) tarafından
Edep diyorum azizim edep, edep çok güzel biseydir.. Devir çok kötü olmuş cnm nolcak böyle bilmiyorum geri kafalı değilim ama artık abartiolar genç kızlarımız kız gibi değil erkekler erkek gibi değil nereye gidiyor bu millet ağzını açsan yobaz diyorlar 
(116 puan) tarafından
Aynen vallahi duygularıma tercüman oldunuz. Bakın ben öğretmenim. Vallahi müdür ysrdımcımın odasına girip bişey sorup çıkarım. Her zaman. Bazı bayanlar gelr muhabnet sohbet hahahsh hihiihih bi görsenz. Ya belki adamın eşi bu manzarayı görse kızar. Belki üzülür. Ne gerek var. İşte söylesem varya ohoooo anlayan az insan var
(1,683 puan) tarafından
Aynen valla o yüzden sen doğru ol yoluna devam et kardeşim Allah elbet ıslah eder az kaldı kıyamet kopmasına iyice sapıttı bu millet bakalım sonumuz ne olacak
(116 puan) tarafından
Sonumz haurola inş da...
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Haklisin canim kesinlikle bende bi bayan olarak bi cok kez baska bayanların yerine utanıyorum. Hadiste belirtilmis zaten cehennemin çoğunu kadınlar ve zenginler oluşturuyor diye. Allah sonumuzu hayr etsin cook kotu gunlerdeyiz  cideen.
(116 puan) tarafından
Evt canm vallaa ayneeenn
0 oy
(198 puan) tarafından
Allah sonumuzu hayır etsin ülkemiz müslüman ülkesi mahremiyet diye birşey var tamam açılsın ama şort giyiyorlar poponun çoğu dışarıda bişey giyiyorlar yine aynı şekilde bunlar normal gelmiyor bana bende açığım bu arada vücut sergilemekten başka.birsey gibi gelmiyor yada insanları tahrik etmek gibi yani insan neden poposuna kadar açık bir şort giyer bilemiyorum valla Allah sonumuzu hayır etsin ama herşeyin bı edebi adabı var normalleştirmeyelm
(1,683 puan) tarafından
Aynen öyle cnm geçen spor motorsiklet üstündeki bayan benim deyimimle bayan baksır onların deyimiyle bayan kısa tayt herneyse giyinmiş kalça fazla büyük ve yarısı görünüyor yazık değil mi be kızım onca iğrenç göz senin mahremini görüyor ki neler geçiyor akıllarından yazık değil mi ahiretine diye düşündüm bir an ama napcan işte öyle öyle zehirlediler gençleri ozendirdiler büyür şimdi devire bak
(116 puan) tarafından
Evt maalesef. Buralara girsek zaten hiç çıkamayz kim ne giymek istyorsa giysn ne diyim canm ben ahlaksızlığa gelemiyorm.
(198 puan) tarafından
Evet sizin konunuzu anladım yani bı yabancı ile yan yana oturuyorsam kendime çeki düzen veririm ama araniyorsam umursamam yanımdaki düşünsün derim onlsrdaki o hesap.Bizimdr çocuklarımız var biz bile ufacicik çocukların giyim kuşam ona dikkat ediyoruz pislikler yüzünden bunlar araniyorlar bildiğin başka bı açıklaması yok bana göre herkes herşeyi giymemeli müslüman ülke için bunlar çok fazla neden derseniz yakında herşeyi normallestirip sokakta yaşayacaklar pisliklerini ve onlardan birer taneleri bizimde çocuklarımız olabilir acı mahremiyet edep haya kendini bilmek herzaman güzeldir.
(116 puan) tarafından
Zaten yaşıyolar canm avm den yürüyen merdivende öpüşüyolr valahi. Bunşarı geçtm o onlarn bileceği iş de. Ama işte etrafa bulaşmaları hata. Yoksa kim ne yapıyprsa kendine yapıyor.
(116 puan) tarafından
Aynen canm bdnce de öyle... Herşeyn yeeri be zamanı ayrıdır. Bnu keike herkes bilse. Böylelkledhaanlaölı olr aslnda herşey. Ama yok işte
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Tek erkekler degıl kadınlarda costu kımse kusura bakmasın dişi kuyruk sallamazsa erkek kop.ek havlamaz hesabı.bunlar rahat davrandıkca erkekler cosuyor yalanmı ee ac heryerını sonra bakmasınlar oldu canm acana ben bıle bakıyorm kadn olarak bakmayan erkekmı var dinimizde açık sacık gezin gunahı bakana demıyor yanı sen kendını koruyacaksın oda gözune sahıp cıkacak olay budur Allah sonumuzu hayır etsın
tarafından
Bu baya tecavüzcüyü haklı çıkartan bi yorum. Yemin ediyorum ki okurken kan beynime sıçradı. Bir kadın nasıl böyle düşünebilir diye. Allah ıslah etsin inşallah
(2,705 puan) tarafından
Asla öyle bı amacım yok herkesın bakıs acısı bıraz dınımıze göz atarsanız ne demek ıstedıgımı anlarsınz.beynınıze kan sıcratacak bı yorum oldugunu da düşünmüyorum:)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 178 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Havin06 (2,110 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 350 göst.
0 oy
32 cevap 923 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 123 göst.
24 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu

380,365 soru

11,388,709 cevap

34,894 kullanıcı

...