0 oy
671 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (178 puan) tarafından
Lcnin fiyatlarina sizinde akliniz sasiyor mu kizlar otekiler bu kadar degil fiyasayi yukseltiyolar resmen allah vicdan versin ya kendimi gectim cocuga iki tulum bakiyorum 160 lira olur mu iki tulum ya yaziklar olsun gecen sene 120 ye aldigim mont 390 lira olmus pes diyorum vala ikinci el uygulamalari dolasicaz artik mecbur

18 Cevaplar

+3 oy
(3,491 puan) tarafından
Fiyatlar gerçek enflasyon oranında artıyor, sırf yakıt 7liradan 27 liraya çıktı bir yılda, başka bi sürü maliyet kalemi de var, sorun şu ki bizim gelirimiz gerçek enflasyon oranında artmıyor, çay kaşığıyla kazanıp kepçeyle harcamak durumunda kalıyoruz, olancası bu. Allah kolaylık versin cümlemize. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende sepeti doldurdum vallahi kızım için baktim 1070 tuttu şok oldum ama mecbur alacaz canım ne yapalım bizi bu hale getirenler utansın 
tarafından
Niye utansınlar ki sence utanıyolar mı onlara herşey güllük gülistanlık
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ebebek de öyle 50₺ ye satılan montlar 200 TL olmuş askıda 200 den aşağı takımı geçtim tişört bile yok. 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Hiç sorma benim de oğlumun ne montu ne kışlık  kıyafeti ne de ayakkabısı falan hicbiseyi yok 2 yaşına girecek kara kara dusunuyorum nasıl alicam hepsini diye ay sonunu zor getiriyoruz çünkü 
0 oy
tarafından
Kız yemin ederim bir kaç gün önce gittik eşim tütülü çorap buldu kızımıza baktım iki çift in fiyatı 74 tl koy dedim gerek yok.

Kendine mont beğendi 450 al dedim almadı. Geldim internet sitesinden 100 TL indirim li aldım montu.. uçmuş ki ne uçmuş 
0 oy
tarafından
Bence marka önemli değil önemli olan kaliteli olması ben çevremdeki mağazalardan ve e bebekten alıyorum e bebek biraz daha uygun 
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Alışamadım balım kıza daha sweat almadan kaban aldım artar fiyatı korkusuyla ne halt yicez bilmıyorum kendime mont almam lazım yemin ederim içimden gelmıyor çocuğa alırım diyorum 
0 oy
tarafından
Hiç bişey almicam artık oradan aşırı aşırı pahalı bence bir tayt olmuş 60 lira çarşıdan pazardan en fazla 20 liraya alıyorum en son bebeğim için birşeyler aldım ama kış alışverişi için dışarı çıkıp alıcam 
0 oy
(302 puan) tarafından
Civil de öyle ya hele e bebek küllen inanılmaz pahalı geçen sene civil den uyku tulumu aldım oğlana 80₺ aynı tulumdan alayım bu sene dedim 290₺ olmuş bu nedir ya usandım artık
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Oğlum için artık bişey almıyorum teyzemle kuzenim  sponsor oldu sagolsun oğlunun küçülenleri veriyor kızım içinde kız kardeşim kızınınkileri veriyor oyle geçiştriyorum şuan ama yakında kaynımın düğünü olcak kızıma elbise baktım 600 700 hep napcam bilmiyoeum 
0 oy
(262 puan) tarafından
LCW online sitesinde indirimli bölüme bakın normalde 200 lira olan takımı 80 liraya aldım ve toplu alınca kargo bedava oluyor birde indirm kuponu hep veriyor 
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Lcw de baktim pahali diyosun Mecbur ikici el uygulamasini dolascaz diyosun carsidan herhangi bi magazadan neden almiyosun 
0 oy
tarafından
Doğum yapacam ocakta Allah nasip ederse beşik dışında hiç birşey yok şuan elimde cidden ne yapacağımızı şaşırmış durumdayız minnacık bebek kıyafeti dünya para 
0 oy
(3,086 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Lcw uçtu zaten kizima bu kışiçin geçen sene aldım iyiki almışım 55tlye aldığım kalın kot oldu 220tl 20tlye aldığım penye 80tl oldu şapka 56ya almıştım 150oldu .. şaka gibi. Ben artık az öz alacağım ama allahtan bu kış giyeceklerini geçen sene aldım en az 2500tl kardayim. 
0 oy
tarafından
Alıştık bile :) kurbağa deneği gibiyiz . Çok şükür bin şükür diyenler vardır hala eminim 
0 oy
tarafından
DeFacto da normal bayan montu 800 dü hırkalar 300 diyiceklerim bu kadar 
0 oy
tarafından
Ben hic almadim lcde gereksiz ve pahali bazi normal magazalar var uygun veya internet te uygun zaten cocuklar ve bebekler buyuyo olmuyo obur sensye
0 oy
(269 puan) tarafından
2 cocuktan baska dusunemiyorum bu durumda oda kardessiz kalmasin diye sirf

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 379 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mer-ve35 (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 430 göst.
21 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,306 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,063 göst.