0 oy
2,039 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
2 yaşına yakın oğlum var.

Pisliğin teki sorumsuz daha oğluma bakamiyor doğru düzgün eve gelmiyor.

Suç işleyen insanlarla arkadaşlık ediyor.

defalarca şiddet uyguladı.ruh hastası.

Tam herşeyi ayarlanmıştım.boşanmak istediğimi söyledim.agladi zırladı.tehditler etti.kararlıydım.

Anneme güvenmiyorum hep onun tarafını tuttu.

Bosanirim oğlum biraz daha büyüsün kreşe verir çalışırım dedim.

Pisl.ik sırf ayrılmayım diye zorla ilişkiye girdi.

Direndim ettim elinden kurtuldum.zorla ilişkiye girdi.ve bilerek yaptı biliyorum.öğrendim ki hamileyim.mahvoldum.ilkten dedim yıpratma in anlamı yok oğlumun kardeşi olur.büyüyene kadar sabrederim onlar.sonra boşarim dedim.

Ama ertesi günü onu sevmediğimi istemediğimi söyledim diye bağırdı çağırdı küfürler etti sağı solu tekmeledi.öldürurum seni dedi.nerde olursan ol ne küfürler tehditler.

Psikolojim çok bozuldu.oğlumla bile ilgilenemiyorum.anca temel ihtiyaclarini karşılıyorum.herşeyden habersiz yavrum çok üzülüyorum.

Bugün ona bağırdım korktu benden.

İyi değilim ölmek istiyorum resmen.

Oğluma üzülüyorum sadece.daha önce ayrılmak istiyorum diye kaçırmaya kalktı.

Aklım durmuş gibi hiç birşey yapamıyorum.

Ondan tiksiniyorum.bana dokunmasına bakmasına konuşmasına tahmmul edemiyorum.

Çocuklarım buyuyunce okula verir çalışırım dedim ama nasıl geçecek onca zaman bilmiyorum.belinde silahla geziyor.insan değil herşeyi yapabilecek kapasitede psikolojim hiç iyi değil artık 

34 Cevaplar

0 oy
(501 puan) tarafından
Keşke şunu yapsaydın böyle olsaydı demicem olan olmuş Allah sabır güç kuvvet versin inşallah. Ama onlar büyüyen kadar deyip en başta çocuklarına edersin bende tam olarak hatta daha kötü Bi ortam da büyüdüm baba denecek adam annemi mahvetti annemde senin gibi düşünüyordu çocuklarım.babasiz kalmasın diye ama hatayı orda etti psikoloji sıfır.  Öyle baba olacağına onları göreceğimize hiç olmasaydı.  Büyüdük ve ben Nnemi tehdit ettim bosanmazsan intihar ederim diye oylelikle boşandı. Anlamıştım yoksa annem ölecekti adamın elinde. Yani istediği tehditi etsin havlayan köpek ısırmaz bizimki de öyleydi yaşatmam seni soyadımı taşıyana kadar ölmüş olursun diye. Allaha sığın Rabbım yar ve yardımcın olsun:((( 
(1 puan) tarafından
Benim babam da p.isligin tekiydi biliyorum can..en çok ta zaten kızım için endişeliyim.aslinda o kafada değilim.o sebeple boşanmayı düşünüyordum.aslinda gücümu toplamıştım ama hamile olduğumu öğrenince düştüm ne yapacağımı bilemedim kafam allak bullak kaldım oylece
(501 puan) tarafından
Neolacak kibdogunca bakmicani sen de biliyorsun böyle adamların fıtratı aynı değişmez adam dedimde öylesine dedim . Sen lohusayken senden yatak isticek zorlucak . Bakma burdaki çok bilmişler Allah yaşatmasın yaşamadan bilinmez annemi zorla kollarından suruklerdi bizim yanımızda alır götürürdü odaya resmen tecavüz ederdi . Bunlar da kalkmış sana hesap soruyo . Doğacak olan rzikiyla gelir kesin düzelmez diyorsan yapcan başka ne var ki. Böyle yuva da.olmaz zaten. Allah yardim ediyor. Biz de çok zorlandık disarda kaldık falan . Ama bi baktık Allah rahmetini yagdirmis her yerden yardım geliyor. Aahhh Allahim çok zor. Rabbım yardımcın olsun çok üzüldüm eskiye gittim resmen
(1 puan) tarafından
Öyle yaş ilerledikçe çocuklar daha da etkileniyor.ben de maddiyattan sikintim yok Allah rizkimiz verir diyorum sadece bunun p.isliginden ya maddi gücüm yok çocuğumu vermezler ya da kaçırır ya da öldürür vs.bunlar kafamı zorluyor.
Amin cümlemizin inşallah can..
(501 puan) tarafından
Nereye kaçırıyor hiç bisi yapamaz . Biz ayrıldık s.erefsiz geldi evi bulmuş kardeşim söylemiş annenle bariscam deyince yazık.. oda geldi annemi dövecek eee annemin gözü açıldı da yerle 1 etti def etti . Sonra bırakıyorlar böyle de evin içinde aynı şeyi daha da korkarak yasican öyle kaçırarak sorumluluk almaz.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Öncelikle Rabbim yardımcın olsun cnm.cok kötü bir durum ama sana söyle söylim Allah istemezse o çocuk olmazdı nasibi varmış demek ki .. ısyan etme bence eşinle aranız düzelsin diye bir şans olabilir bu bebek??? Rabbine şükret dua et belki o bebek mutluluk getircek 
0 oy
(7,949 puan) tarafından
Yani keşke korunsaydin keşke spiral fln taktirsaydin
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Ruhum daraldı . Allah'ım tez zamanda bi sebep versin kurtulman için. Kıyamam yavrucak ilerde olan biten her şeye şahit olacak. Rabbim yardımcın olsun 
0 oy
(444 puan) tarafından
Bacim onu yapti anlamadim demissin ama imkansiz anlamaman bi kokusu dokusu olur ayrıca eşinin bu yaptığı tecavüz biliyorsun değil mi? Evli olmanız bu gerçeği değiştirmez Allah sabır versin üzülme yavrularinin yanında ol
0 oy
tarafından
Aha şimdi de kocan isteyince yapacaksın diyenler gelsin de konuşsun. Resmen tecavüzz etmiş oc cuku dussun ins hayvannlardan bile aşağılık onlar bile eşine kur yapıyor zorlamıyor. Valla günah seni de etkilemek istemem ama kürtaj seçeneği var sen de iyi değilsin baba zaten. Vasat olan çocuğa olacak yazık günah. Sana da çok üzüldüm madem böyle biri neden her şeyi açıkça söyledin ki keşke kaçıp gitseydin pislikk rezil neler yapmış :( Allah belasını versin ins 
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Bekara koca boşamak kolay derler yorumlara çok aldırma ve mutlaka bir destek al herkes boşan kurtul ayrıl çocuğunu aldır şikayet et neden hap kullanmadın vs bir sürü yorum yapmış başlarında böyle bir şey olmadığı için kolayca yorum yapılabilir ama kesinlikle ve kesinlikle bir yardım al 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Bu bir suç zorla tecavüz resmen ama fikrimizi sormuşun bende söyleyim o çocuğu dogurmazdim 
0 oy
(7,952 puan) tarafından
Benimde eşim bana sormadan danışmadan korunmayı bırakmış hazır değilim şimdi 3 üncü çocuğa bilmiyorum gün sayıyorum adet olayım diye ama bizim durumumuz sizin gibi değil şükür eşimle çok iyi anlaşıriz masAllah bende çok kızdım bana sormadan nasıl yaparsın diye
0 oy
(140 puan) tarafından
Canım çok üzüldüm ve hayretler içinde okudum Allah ıslah eylesin eşini çocuğa gelince de onun hiç bir günahı yok o da senin yavrun onu verenin vardır elbet bir bildiği.  Rabbim yardımcın olsun ailene veya devlete sığın cabım böyle bir ortamda iki çocuğunu yetiştirme biliyorum burdan söylemesi kolay ama aklıma bu çözümden başka bir şey gelmedi 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Polise kanıtlarla git boşa lütfen
0 oy
tarafından
Aldır canım yeniyse 
0 oy
(457 puan) tarafından
Biz ne desek boş ya aldircaksin yada baştan spral falan taksaydin
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun gerçektende çok zor bir durum Rabbim o çocukların yüzü suyu hürmetine o adamdan sizi kurtarsın 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 137 göst.
20 Eylül 2022 Aile kategorisinde Miniklerin annesi (1,024 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 180 göst.
17 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Semrak (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 227 göst.
12 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karadeniz123 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 411 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde SnurT (206 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...