0 oy
2,030 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
2 yaşına yakın oğlum var.

Pisliğin teki sorumsuz daha oğluma bakamiyor doğru düzgün eve gelmiyor.

Suç işleyen insanlarla arkadaşlık ediyor.

defalarca şiddet uyguladı.ruh hastası.

Tam herşeyi ayarlanmıştım.boşanmak istediğimi söyledim.agladi zırladı.tehditler etti.kararlıydım.

Anneme güvenmiyorum hep onun tarafını tuttu.

Bosanirim oğlum biraz daha büyüsün kreşe verir çalışırım dedim.

Pisl.ik sırf ayrılmayım diye zorla ilişkiye girdi.

Direndim ettim elinden kurtuldum.zorla ilişkiye girdi.ve bilerek yaptı biliyorum.öğrendim ki hamileyim.mahvoldum.ilkten dedim yıpratma in anlamı yok oğlumun kardeşi olur.büyüyene kadar sabrederim onlar.sonra boşarim dedim.

Ama ertesi günü onu sevmediğimi istemediğimi söyledim diye bağırdı çağırdı küfürler etti sağı solu tekmeledi.öldürurum seni dedi.nerde olursan ol ne küfürler tehditler.

Psikolojim çok bozuldu.oğlumla bile ilgilenemiyorum.anca temel ihtiyaclarini karşılıyorum.herşeyden habersiz yavrum çok üzülüyorum.

Bugün ona bağırdım korktu benden.

İyi değilim ölmek istiyorum resmen.

Oğluma üzülüyorum sadece.daha önce ayrılmak istiyorum diye kaçırmaya kalktı.

Aklım durmuş gibi hiç birşey yapamıyorum.

Ondan tiksiniyorum.bana dokunmasına bakmasına konuşmasına tahmmul edemiyorum.

Çocuklarım buyuyunce okula verir çalışırım dedim ama nasıl geçecek onca zaman bilmiyorum.belinde silahla geziyor.insan değil herşeyi yapabilecek kapasitede psikolojim hiç iyi değil artık 

34 Cevaplar

+1 oy
(1,314 puan) tarafından
Madem istemiyordun o ilişkiye girdi diye niye ertesi gün hap vs almadın anlamıyorum ben bu şekilde olan postları istemiyorum ama oldulari ikincisi kocan sana tecavüz ediyor ve sen şikayetçi olmuyorsun karısı bile olsan bu yasal suç 
(1 puan) tarafından
İyi misin ? Zaten ilişki olmuyordu diyorum.
İlişki olmazken korunmak gerekiyor mu ki.o gün zorla yaptı diyorum.disardan bu şekilde yorum yapmak kolay tabii
(1,314 puan) tarafından
Ya olmuş bitmiş ama ilişki olmuyor diye olduktan sonra hapı almak zormu tehditmis şikayet etseydin korktum diyorsun asıl korkman gereken yarın birgün bana ve çocuğuma zarar verirmi olmalı
tarafından
Ertesi gün hapı tek seferlik durumlar için kullanılıyor zaten. Doğum kontrol hapı demiyorlar, ertesi gün hapı diyorlar.
(13,630 puan) tarafından
Ertesi gün hapiyla ilgili yada diğer korunma yöntemleriyle ilgili postlar açılmalı diye düşünüyorum.
(1,314 puan) tarafından
Nevasar artı artı ++++ diyorum daha ertesi gün hapının neden kullanıldığını bilmeyen burda hamileyim korkuyorum psikolojim bozuk diyor bencede bozulsun yani o adamı hala elini kolunu sallayarak dışarda dolastirdigi o adama bir evlat daha vereceği ve karısına tecavüz eden bir adamı adam yerine koyup hala o evde kaldığı için
-Reklam-
+1 oy
(473 puan) tarafından
Kadın sığınmaya gidip , hukuki islemlerinizi orada halledeceksiniz ve çocuklarınıza uygun ortam sağlayacaksınız.Bu adam sizin ve cocuklarinizin canı için bile tehdit.Ayrica orada psikolojik destek de alabilirsiniz.Adresiniz de belli olmayacagi için sizi bulamaz.Vakit kaybetmeyin derim.Tek telefonda gelip aliyorlar.Size tecavüz edip , şiddet uygulayip tehdit eden adamla uğraşmayın .ilki orada doğmuş , ikinci Çocuğunuzu o evde dogurmayin.
+1 oy
(6,238 puan) tarafından
Böyle kişiler ölmediği sürece zulümleri bitmez. Ne diyim tez vakitte toprağına kavuşsun 
0 oy
tarafından
Ya ben çok üzüldüm şimdi sana 

Keşke ertesi  gün hapı alma imkanin yokmuydu keşke alsaydın 
(1 puan) tarafından
Aklıma hiç gelmedi :( yapacağını da düşünmedim aslında çünkü daha oğluma bakamiyor yiyecek parası bulamıyor.
Ama ayrılmayım diye yapmış öyle de birşey ki tutmuş o seferde.imtihan işte :(
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Nasıl evlendin sen böyle bi insanla ya Allah kahretsin böylelerini Rabbim yardımcın olsun 
(1 puan) tarafından
Amin cümlemizin.bana kendini öyle farklı tanıttı ki...iki yüzlü p.islik.resmen kendini acındırdı ve çok iyi gösterdi.sonradan değişti işte
(1,368 puan) tarafından
Annen de bunları gore gore nasıl onu tutabiliyo. Zaten zorla evli kalanların çoğu aile desteği olmadığı için evlendikten sonra sanki el kızı oluyo anlamiyorum
(1 puan) tarafından
Annem onu farklı tanıyordu çünkü kimseye gerçek yüzünü belli etmedi
0 oy
tarafından
Bu  kisiliktekileri öldürünce adam yerine koyup ceza veriyorlar 
(1 puan) tarafından
Ne kural bilir ne kanun.herkesle kavga eder kimse sevmiyor zaten.ama ne yapsa da hep 4 ayağının üstüne düşüyor.Allah veriyor yine ama bu azıyor
tarafından
Tek çaren kadın sığınma olacak balım onlar yerini bile bulamaz
(1 puan) tarafından
Biraz kafamı toparlasam onu düşünüyorum.o kadar kötüyüm ki midemden birşey yiyemiyorum kolumu kaldıracak halim yok halsizim.cocuguma zor bakiyorum
0 oy
tarafından
Ne diye erteliyorsunuz bu serefsizleri niye çekiyorsun neden belinde silahla geziyo diyorsun 
(1 puan) tarafından
AP.tal kafam işte o kadar pişmanım ki.tehditlerine korktum oğlumu kaçırır diye.
Öyle biri ki tanisan anca bilirsin.herşeyi yapabilecek biri.en son işte artık tahammülüm kalmayınca gücümü topladım ama o zaman da yaptı yapacağını.beni çok ezdi çok manipüle etti.evden dışarı bile cikamiyordum tek başıma birşey yapamıyordum.gucymu topladım ama bu sefer de böyle oldu
0 oy
(454 puan) tarafından
Smdi çok şey yazacam da avukat param yok neyse
(25,224 puan) tarafından
Benimde benimdee
0 oy
(485 puan) tarafından
Ah canım ah ne diyeyim bilmiyorum ki :( lütfen üzme kendini minicik bi yavrun var onun hiçbir suçu yok lutfen sinirini ondan çıkarma

Yine adalete sığınacak sin ama adalet denebilirse tabi ülkemizdeki ne 
(1 puan) tarafından
Evet öyle :( ben buna uzaklaştırma alsam ne olur öyle p.islik biri ki zaten ne kanun dinler ne birşey.aklim durmuş durumda elim kolum bağlı öyle oturuyorum
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm yaa. Allah hayırlı kapılar açsın sana canım 
(1 puan) tarafından
Amin cümlemize.ço sağolasın :(
0 oy
(4,917 puan) tarafından
Keşke kendi cbanla korunsaydin cnm ya tabiki rızkı vardır glmistir ama hani şeyden sonra ne bilim duşa görebilirsin ilaç atabilirdn
(1 puan) tarafından
Aklıma gelmedi içe yaptığı.cunku çocuk şimdi düşünmüyordu.normalde dokunmasına bile izin vermiyordum bana işte zorla olunca öyle oldu
(4,917 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun canım
(1 puan) tarafından
Amin cümlemizin çok sağolasın can..
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Nasıl böyle bir psikop.at ile evlendin kızım yaa 
(1 puan) tarafından
Vallahi başta kendini çok farklı tanıttı sonradan çıktı gerçek yüzü p.isligin
(1,703 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım inşallah
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Kanim dondu resmen ya ölmeyi bekliyosun sanki ay ne diyeceğimi nasıl akil vereceğimi şaşırdım ailene git desem gelir orda da bulur devlete sığın desem oda ayrı dert Rabbim yardimcin olsun demekten başka birşey bulamıyorum:(
(1 puan) tarafından
Ailemi rahat bırakmaz.zaten babam yok.o da p.isligin tekiydi aynı bunun gibi.
Annem çok yaşlı.bir abim var.onun da bunlardan farkı yok.kesinlikle bulur rahat bırakmaz.amin cümlemizin inşallah :(
0 oy
(4,923 puan) tarafından
Bu adamdan boşan bir şekilde yakında senide öldürür istersen 5 çocuğun olsun millet yıllarca uğraşıyor servet döküyor çocuk olmuyor böyle pis adamın bu kadar kolay oluyor ya vardır Allah'ın bir bildiği ne diyim
(1 puan) tarafından
Ben de buradaki çocuğu olmayanları okudukça üzülüyorum.imtihan diyorum.ben istemediğim halde böyle biri hak etmediği halde oluyor.
Hem de tek seferde.
Ben de imtihan diyip sabrediyorsun.
Devlet korumasına altına girmesem beni her türlü öldürür
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Hasta bireyler sevilmedilerini duyunca kriz geçiriyor.

Oysa herkes sevilmek zorunda değil.

Böylesini sevsende sorun çıkarır 

Narsist özellikler taşıyor.

Memnun edemezsiniz.

Tedavi olsun da kendisi istemeli zoraki tedaviler çözüm vermez
(1 puan) tarafından
Hasta zaten kesinlikle.kendini sevmiyor.kimsenin onu sevebilecegini de düşünmüyor.
O da kimseyi sevmiyor bence.
(2,062 puan) tarafından
Küçükken travmalar yaşamış sanırım
Peki mesleği ne
(1 puan) tarafından
Ne bulursa onu yapıyor.hep büyük işler peşinde.arazi alır satar araba alır satar.asla düzenli bir işi yok.tek derdi para para ama hiçbir şey de beceremez asla sürekli borç yapar
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Niye polisi aramıyorsun bacım niye? Cıkınca evden ara polisi. Buraya yazdıgına göre de telefonun var. Kim linclerse linclesin. Su an 2. Cocugu dunyaya getirmek o cocuga da ızdırap. 
(1 puan) tarafından
Ben de öyle düşünüyorum.1 tanesinin hayatı mahvolacak zaten bu pislik yüzünden.kim bilir ne yaralar alacak baba sıfatından.ama elimden birşey gelmiyor.imzasi gerekiyor.teklif ettim de ama ben de vicdan azabı çekiyorum Bir yandab.o da kabul etmiyor xateb
(10,784 puan) tarafından
Canım sikayetci olursan ve tecavuz etti dersen imzasına gerek yok
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Açıp şikayet etsen devlet sana sahip cikar kuzum ona da ceza verirler 
(1 puan) tarafından
Sonrası ne yapacağımı bilmiyorum.kafam allak bullak.beni o kadar ezdi ki hiç birşey yapamam sanıyorum beceremem sanıyorum çok korkağım
0 oy
(847 puan) tarafından
Keşke böyle birşeyi öngörüp korunsaydin zaten erkeğin tek bildiği şey hamile bırakıp eli kolu bağlamak senin eşinin de seviye yerlerde canım kusura bakma Rabbim yardımcın olsun 
(1 puan) tarafından
İşte ilişki istemiyordum izin vermiyordum normalde.dokunmasina bile.
Öyle seviyesiz birisi ki anlatamam...nefret edilesi.amin cümlemizin inşallah
0 oy
tarafından
Canım allah yardımcın olsun seninle bu şekilde konuşmalarını çaktırmadan kayda al şikayetçi ol, sonun haberlerde gördüğümüz gibi olmasın allah korusun
(1 puan) tarafından
O kadar çok kanıt var ki canm.çogu şeye var yani.ama ben sa.lak gibiyim.elim kolum bağlandı öylece kaldım.hic birşey yapamam beceremem gibi geliyor
tarafından
Korkma hic birseyden kanıtların varsa git şikayetçi ol en kötü devlet sahip çıkar bi süre kadın siginmada kalırsın öyle biriyle beraber olmaktansa. Söylemesi kolay yapması zor evet ama kendi canını sonunu ve evlatlarını düşün.
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Ertesi gün hapı almak nasıl aklına gelmiyor şaşkınlık icindeyim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 135 göst.
20 Eylül 2022 Aile kategorisinde Miniklerin annesi (1,024 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 175 göst.
17 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Semrak (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 225 göst.
12 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karadeniz123 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 409 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde SnurT (190 puan) tarafından soruldu

378,310 soru

11,323,240 cevap

34,774 kullanıcı

...