0 oy
160 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (104 puan) tarafından
Kizlaar ben asiri kilolu degilim ama 162 boyum 74 kiloyum şuan..3 ay once dogum yaptim doğum yapmadan önce 73 kiloydum şu an 3 ay geçmesine rağmen kilomun büyük bir kısmını verdim ama dikkat ettim ki eski abur cuburlu yeme düzenime döndüğüm an geri kilo alıyorum ben de kendimce güzel bir karar aldım ve sağlıklı besleneceğim bu şekilde benim gibi bebeği küçükken sabahları Dukan birası limonlu su maden suyu vs içerek kilo veren var mı haydi birbirimize motivasyon verelim günlük 30 dakikada yürüyüş yapmayı hedefliyorum bir Allah işi karışmaz ise. Ee kızlar var mı ben gibi bir başka birisi daha ne kadar kilo verdiniz ya da süreciniz nasıl gitti haydi sohbet edelim

5 Cevaplar

0 oy
(12,574 puan) tarafından

Aramıza hoş geldin:) Allah bağışlasın ne zaman doğdu bebiş? 

Ben 22 mayıs doğum yaptım . 165 boy 58 kiloyum doğuma 65 gırdım, doğumdan sonra 55tım emziriyorum hamur işine daldım aldım.  

Hamileliğe kadar vejetaryendim o yüzden yılların alışkanlığı sağlıklı besleniyorum 

Günde en az 2 lt su içerim paketli gıda işlenmiş et abur çubur tüketmiyorum tatlıyla aram yok anca ayda bır . Bir haftadır hamur işini ekmeği kestım bklm 15 gün olunca tartılacam 

(104 puan) tarafından
30 mayista dogdu kuzumhosbuldukk❤️ insallah guzepce kilo veririz ya
(12,574 puan) tarafından
Düzenli su tüketmeye dikkat et çok etkiliyor
(423 puan) tarafından
Peki benim senin doğuma girdiğin kiloda olmak istememe ne demeli sjsjhjkjkj bu arada boyum 1.64
(12,574 puan) tarafından
Sema yaaa ulaşırsın hedefine canım benim ☺❤
(423 puan) tarafından
İnşaAllah hedefimize beraber ulaşırız canım.
-Reklam-
0 oy
(2,049 puan) tarafından
İyi yapiyon canm ve bol bol da hareket et ekmeği de bırak, 

Bende 1.63 boyundayim şuan 69 70 arası kilom boğazımı tutabilsem 50 e bile inmiştim belki 
0 oy
(10,874 puan) tarafından
Su an okurken cips yiyorum
(10,874 puan) tarafından
Sus gari sus linclencez =D dün gece yatarken 1 kase puding gömdüm hala vicdan azabı cekiyorm
tarafından
Sende benim gibi kilo almıyon herhal :-D.
Tatlı, abur cubur vazgecemiyom napim sjsjs
(10,874 puan) tarafından
Yoo gayette şişkoyum. Amann bosver =D
tarafından
Halinden memnunsan aynen boşver sjsjsj
(104 puan) tarafından
Ahahah kizlarya guldurdunuz beni :D diyet yapan post sahibi ben bende bugun canim istediyi icin birkac tane cips yedim bizden degerli degil ya , yiyip yiyip kilo almamak hayalim valla ozendim sana kizz
0 oy
(771 puan) tarafından
Bende kalori takip programı indirmiştim 6 kilo verdim onunla 60 dan 54 e düştüm 4 ayda ama şuan 1 kilo yine aldım saldım iyice yine yapacam ama dirayetim yok eskisi gibi:)
(15,151 puan) tarafından
Bı bakayım ona sagolasin
(104 puan) tarafından
Fatsecret uygulamasini kullaniyorum bende oda cok iyi onada bakabilirsin kuzum
(15,151 puan) tarafından
Fat secret indirdim ama şimdi kalori takip programıni indirdim o daha güzel gibi
(771 puan) tarafından
Kalori takip fatsecretten daha anlaşılır kullanımı kolay geldi bana
(15,151 puan) tarafından
Ben de yükledim de anlaşılır evet
0 oy
(15,151 puan) tarafından

Doğum yapali 2 yıl.oldu. 63 le.hamile.kaldim. 78 ile doğum yaptım. Şuan kilom 75:'( gittikçe kilo alıyorum..çünkü hareket eksik hayatımda. Ve sağlam.yiyorum. çayın yanında akşam tatlı abur cubur derken kilolar yapışıyor gitmiyor. Ben de vermek istiyorum ama bi.turlu veremedim. 2. Çocuğu da düşünüyoruz. Bu kiloyla hamile kalırsam 90.kiloyla dogururum..acil kilo vermem lazım benim de

(104 puan) tarafından
Eee beraber basla iste sende benimlee ne guzel destek oluruz birbirimize ❤️
(15,151 puan) tarafından
Ben çok yaptım arkadaşlarımla bunu ama surduremedim seni de yavaşlatırim sen devam et dostum ☺️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 138 göst.
0 oy
5 cevap 130 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 136 göst.
0 oy
12 cevap 287 göst.
12 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mina (2,612 puan) tarafından soruldu

379,095 soru

11,347,931 cevap

34,814 kullanıcı

...