0 oy
162 göst.
Aile kategorisinde (770 puan) tarafından
Bilinçaltımızdaki negatif kötü düşüncelerin yerine pozitif daha iyi düşünceler yerleştirmek için olumlu cümleler kurup 1 ay boyunca tekrar etmemiz gerekiyormus böylelikle bilinçaltımız yavaş yavaş bu olumlu  düşüncelerle doluyormuş bi nevi psikolojik olarak iyileşme gibi bir şey bugün bir deneyim dedim taktım kulaklığı açtım olumlama videosunu uzandım dinledim sonra kalkınca bir başım ağrımaya başladı hala zonkluyo niye böyle oldu ki yapan var mı bunu bir yerde yanlış mi yaptım acaba:) olumsuz tepti bende niyeyse:))

6 Cevaplar

0 oy
(10,726 puan) tarafından
Olumlama mı derler ona bilemem de aklıma kötü birsey gelince hep kendime iyi dusun iyi olsun kötüyü cagırma derim
(770 puan) tarafından
Evet canım olumlama gibi o da iyi şeyler düşünmek lazimmis surekli
-Reklam-
0 oy
(7,530 puan) tarafından
Keşke başarabilsek sürekli pozitif kalmayı ama bu devirde pek mümkün olmuyor.
(770 puan) tarafından
Aynen canım haklısın baksana fazla zorladım heralde bilinçaltım bile inanmadi:)
(153 puan) tarafından
Bilinçaltınıza ne verirseniz onu alırsınız  o yüzden inanmasanız bile inanmış gibi yapmalısınız ki dönüşümü fark edin. Tabii bunun hemen olmasını beklemeyin. Pozitifliği hayatınıza çekmek zaman istiyor. Evren enerjiden oluşuyor. Düşüncelerimizin de temeli enerji ne düşünürseniz onu kendinize çekersiniz.
(770 puan) tarafından
Evet bilinç altı bilinç gibi doğru yanlış ayırt edemiyormus cunki inanmasak bile inanmış gibi soylememiz bile ise yararmis
0 oy
(153 puan) tarafından
Aslında o doğru yaptığınızı gösteren bir sonuç. 

Meditasyondan önce basit yoga hareketleri yapıp bedeninizi rahatlatırsanız daha çok faydalanırsınız olumlamalardan. Hem bedeninizi hem ruhunuzu rahatlatırsınız. 

Bazen ağlama hissi de gelir. Ağlarsanız şaşırmayın. Stresten arınmaya başladığınızı gösterir.
(770 puan) tarafından
Aaa öyle mi canım bilmiyordum aynı spordan önce ısınma hareketleri yapıp bedeni gevşetmek gibi bem direkt olumlama dinlediğim için oldu demek ki ağlama hissi olmadi ama hüzünlendim bazı cümlelerde teşekkür ederim yorumun icin:)
0 oy
(626 puan) tarafından
ben inanırım neyi çağırırsan o gelir hayatına sen mutsuz olmak istersen seni hep mutsuz hisseden olaylarla karşılaşırsın mesela kırmızı araba al hep etrafında kırmızı arabalar çoğalır böyle bişey sen neye yönelirsen beynimiz bize onu daha çok gösteriyor
(770 puan) tarafından
Aynen aslında hep iyi düşünmek lazım da iste şartlar bazen el vermiyor
(626 puan) tarafından
insan kendini bu yönde eğitmeli kötünün arkasında ki iyiyi görebilmeli
0 oy
(873 puan) tarafından
Evren enerji üzerine kurulu. İnanırım 
(770 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canim
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Ağzından çıkana dikkat edecek insan onu bilirim, eskiler çocukları uyarırken düşersin demezmiş düşmeyesin derlermiş, duaların kabul vaktine denk gelirse diye. Şaka bile olsa olumsuz konuşmamaya özen gösteririm ben de. 
(770 puan) tarafından
Aynen canım dikkat etmek lazım aslında

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 122 göst.
20 saat önce Diğer kategorisinde Herseyimsinnn (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 178 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde Zenan. (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 560 göst.
25 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu