+2 oy
1,148 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Günah ve yasak  olmasaydı istermiydiniz.☺️ 

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
İstemezdim ya her şeyin bir yeri ve zamanı var bekarken gezdim tozdum evlendim çocuk yaptım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
O şartlarda isterdim evet.
0 oy
tarafından
Ay yok şekerim ne çocuğu yaa istemezdim :D iki tane çok zormuş anne olmak yıpratıcı ve yorucu. Rabbim gozlerine yaş vermesin tabi onlar benim canım. Ama bu yöntemi de evlenmeyi de istemezdim :D
0 oy
(2,194 puan) tarafından
İstemezdim babasız çocuk yetiştirmek zor neden isteyeyim iyiki evlilik kurumu var zaten olmasa adamların yarısından fazlası kaçar çocuğun sorumlulugunu almaz,ha sperm bankası vs derseniz ilerde çocuğun psikolojisi bozulur babasını arar ne gerek var yani ,bu arada genel olarak dedim evli olmadan çocuk yapınca adamların yarışı kaçar diye , eşim için demiyorum genel konuştum eşin asiri çocuğa düşkündür 
0 oy
(12,926 puan) tarafından
Bizim 5ci sene imam nikah vardı ben evlilik istemiyordum çocuğun olmaz dendı ilk evlilğimden o yüzden ayrıldım.  Aşiğim benim ayıya da evlat vermedikten sonra hayatını berbat etmim diye hep red ettim 2 aylıkken oğrendım evrakları istedik memleketten anca yetişti 7 aylıkken evlendik 
0 oy
(99 puan) tarafından
Ben isterdim evlat cok baska birsey yani ozellikle su aralar moralim o kadar bozuk ki annemle kardesimle kavga ettim hic umurlarinda degil benim uzulmem aglamam oglum daha 3 yasinda üzgün oldugumu görsün anne bi gül bi gül cok guzelsin canim annecim iyiki varsin benim annem diyor dunya duruyor o kadar mutlu oluyorum ki butun derdi kederi unutuyorum 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Istemezdim Tabiki ilişki şart değil tüp bebek falan olsa kim olduğunu bilmesen de cocuk olur ama illaki büyüyecek benim babam kim nerde dese ne cevap vereceksin ayrıca günah yani zina ile yapılmış olurki çocuğa büyük haksızlık olur istenecek bir tarafı yok
0 oy
(5,512 puan) tarafından
Günah olmasada istemezdim tek başına ağır bir sorumluluk 
0 oy
(770 puan) tarafından
Evlendikten sonra bile zor istedim:D
0 oy
tarafından
Söyle bakınca ne kadar acayip insan var ya ne soru soruluyor ne ihtimal dahilinde bir şey konuşuluyor herkes tepki göstermiş konu sacmaysa kapat sayfayı geç başka konuya ayar oluyorum böyle insanlara 

Soruya gelince istemezdim valla ya o sorumluluğu tek basima alamazdim ben
0 oy
(842 puan) tarafından
Peki 2 sene sonra bu saçma postu bulmam hadi gelsin yeni yorumlar ben tabiki istemem ailenin yüz karası olurdum
(372 puan) tarafından
Neden hortlattin
(842 puan) tarafından
Kız böyle saçma soru sorulur mu yeni cevaplar gelsin diye post sahibi misin
(372 puan) tarafından
Yok eski postlari sevmiyorum;)
0 oy
(648 puan) tarafından
Eşim olmadan tek başına bir çocuk büyütmek istemezdim annelik kadar babalikta çok önemli çocuğumun bu duygudan mahrum büyümesini istemem
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Kesinlikle evet.hatta ve hatta böyle sperm bankasından filan hemde.babsi kim onu bile bilmeyim o derece.
0 oy
tarafından
Ben istemezdim 

İlgili sorular

+4 oy
15 cevap 797 göst.
14 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gizlianne (388 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 601 göst.
9 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 320 göst.