0 oy
432 göst.
Diğer kategorisinde (509 puan) tarafından

Kirpiklerim karışık hatta birbirine yapıştıkları için gözüm rahatsız oluyor sürekli kirpiklerimi ayırıcam diye uğraşıyorum . Eskiler dermiş ya kirpik karışınca hamilesin diye :) neden kirpikler karışır yapışır birbirine. Sinir bozucu durmadan düzeltmeye çalışıyorum gece gece rimel sürücem ki birbirine girmesin diye 

7 Cevaplar

0 oy
(1,160 puan) tarafından
Ona bakarsan halam karşıdakinin burnuna bakar ucu yamulmussa ölümü yakındır der aynı bu mesele :D
tarafından
Ulan insan bi yazar giderken bee okadar mi muhabbetimiz olmadi
(1,160 puan) tarafından
Gidişim çok ani oldu heh sanki geri donmedim yazıyon işte :D
tarafından
Valla tesaduf gordum lan niye gittin
(1,160 puan) tarafından
O aralar çok karışık işlerim oldu. Ne var ne yok uygulama olarak herşeyi sildim. Girmeyeyim diye hesabida sildirdim. İşlerimi halledince geleyim dedim :)
tarafından
İyi yapmissin balim hosgeldin o vakit
-Reklam-
0 oy
(811 puan) tarafından
Kirpiklerinizi incelemeye vaktiniz oluyor demek ;) bir de hala karışık mi diye üşenmeden kalkıp bakıyorsunuz  ;)
0 oy
tarafından
Ben duydum, doğru çıka biliyor.

Herhalde gözden sıvı çıkıyor:D
0 oy
(12,687 puan) tarafından
Benim tek tuk kırpiğim olduğu için bi şey diyemeyeceğim jsdkljfd
0 oy
tarafından
Benimkiler çok çok uzun kıvrık ve gür. Sürekli karışıyor o zaman ben sürekli hamileyim dhshjxnxbbxksjsj
0 oy
(770 puan) tarafından
Ayyy annem bana sırf bu yuzdn hep oğlun olacak derdi :D kız oldu ahahah bu arada herkesin bebeğini tuttturur ama neden olduğunu blmiyorum bı dökülüp karisiyormus sanırım hamilelikte
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Benim hamileyken kirpiklerim top top olur bir ara ya toplanır ben çok uyuduguma bağlıyorum ama bilemiyorum :)

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 401 göst.
16 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
67 cevap 1,007 göst.
0 oy
2 cevap 118 göst.
0 oy
15 cevap 259 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde Anne-bebek (761 puan) tarafından soruldu

380,402 soru