0 oy
62 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Üç gündür sağ dizimde bir ağrı var ve özellikle oturup kalkarken oluyor. Yarın doktora gideceğim, menisküs yırtılmasından şüpheleniyorum. Aranızda yaşayan var mı? Süreç nasıl ilerliyor ?

1 cevap

0 oy
(7,407 puan) tarafından
Canim tip 3 yirtığim var ve bildigin topallayarak yuruyordum onuda gectim genelde iç meniskus daha kolay yirtilirmis benimki dıs meniskustu doktor hic birsey yapilamaz dedi sadece baska doktora gittim oda aynisini soyledi sülük yaptirdim çok sukur iyiyim sadece ayakta cok kaldigimda bir agri oluyor onun disinda mucize gibi iyilestim o zamanlar ameliyati cok arastirdim olup tekrar yirtilirsa geri donusu hic olmuyor sanirim 
(7,407 puan) tarafından
Oturup kalkma degil sadece yururken bile topalliyordum evet sislikte vardi ama zorlama olmadiysa yirtik olmayabilir kasini zedelemissindir belki
(7,407 puan) tarafından
Kas gevsetici krem surdum o kadar banamisin demedi bi dene gecmiyorsa zaten yirtiktir zaten oyle distan anlasilacak birsey degil emarda cikiyor
tarafından
Yarın gideceğim, inşallah yırtık değildir ama hissediyorum sanki ya :( Ödem olmuş muydu ?
(7,407 puan) tarafından
Öyle asiri bi sislik uoktu hafiften vardi ağrisi asırıydi
tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 60 göst.
9 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karcicegi (1,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
3 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karcicegi (1,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
28 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde ❤ Ecem Lina'm❤ (3,560 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.

396,470 soru

11,859,492 cevap

35,956 kullanıcı

...