0 oy
1,235 göst.
Diğer kategorisinde (838 puan) tarafından

Sinirimden uyuyamiyroum. Daha bugün kırkım çıktı. Ve biz hala yatak konusunda kavga ediyoruz. Beni kadinligimdan vuruyor. Ne yaparsam yapayım yaranamiyorum. Uckuruna o kadar düşkün bi insan ki kırk gunu bile beklemedi. Vicdanım hiç rahat deil icim hiç rahat deil. O kadar çok yoruluyor uykusuz kalıyorum ki çocuğumu birkaç kez abdestsiz emzirdim diye içim içimi kemiriyor. 7 yaşında kızım var ona bile zar zor yetiyorum. Ama bu adamın yatak sevdası ilişki merakindan artk delirecem. Psikolojim hiç iyi deil. Sen kadın misin demesinden disardaki kadınları bana örnek vermesinden biktim. Allaha havale ediyorum başka da birşey demiyorum. Aglayamıyorum da sütüm çekilir diye Allahım sen yardim et :'(

32 Cevaplar

+1 oy
(3,950 puan) tarafından

Şap al yemegine koy ama tabi cok da koyma haa :D

-Reklam-
+1 oy
(421 puan) tarafından
Bu ne be kızgınlığa girmiş mart kedisi gbi bebeği olmuş ettiği laflara bak. Kisirlastiramicagina gore yemeğine sap atacan bunun 
0 oy
tarafından
Keşke biraz anlayışlı olsa ama erkek fıtratı gereği uckuruna düşkündür 
(838 puan) tarafından
Bununki düşkünlük deil bağımlılık sapkınlık olmuş artk
tarafından
Allah ıslah etsin ya ☹️
(838 puan) tarafından
Amiiiin  :(
0 oy
tarafından
Bu kadar onurunu kıran bir adamla nasıl miden alıyor da ılıskı yazıyorsun ustelık gunahken
(838 puan) tarafından
Arkadaş ortamında belki de bu tür konular konuşuluyor bilmiyorum ki. Her gün yeni bir istek beklenti ve kavgayla karsilasiyorum
tarafından
düzenlendi
Alışmış kudurmuştan beterdir derler o hesap sanırım..
(660 puan) tarafından
*alışmış kudurmuştan beterdir degilmiydi kız o
tarafından
uykuluydum yanlıs yazmısım duzelttım :D
(660 puan) tarafından
Önemli değil kız seninki de yakışmış hahsha
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Ağlamak istiyosan ağla ağlıyorsun diye sütün çekimez atma içine, elinede allah hidayet versin 
(838 puan) tarafından
Amin artık dayanamıyorum valla
0 oy
(770 puan) tarafından
Ayy böyle adamlara sinir oluyorum biraz adam olsunda halinden anlasın senin yardım et desen etmez çok şey soylerimde şimdi zatn sinir olmuşsun :( 
(838 puan) tarafından
Yardim ediyor hakkını yiyemem ama artk bıktırdı beni.. akşam olsun gece olsun istemiyorum  :(
0 oy
(116 puan) tarafından
Allah onu hidayet etsnn ne diyim
(838 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Pes bazı erkekler zaten kerndilerine silah olarak dışarıyı kullanıyorlar ama seninki iyice arsizmis Allah yardımcın ilsin
(838 puan) tarafından
Dışarıya da gitsin artk umrumda deil. Evin içine yansıtıyor çocuğa yansıtıyor gün boyu eziyet ediyor resmen
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Yuuuuh kirkinin icinde mi iliskiye girdin sende desene sen nasil adamsin sen nasil babasin hatta sen nasil bir kulsun ki haram olan seyi yapiyorsun 40 gun haram zaten neyin kafasi bu ya 
(103 puan) tarafından
Canım tabikide adamın yaptıgını savunmuyorum ben  40 gün bitmeden yaptım günaha girdim falan diye düşünürse o açıdan söylemiştim ama kanaması bitmesi lazım onun için de eşine de Allah hidayet versin düzelir anlayışlı olur inşallh
(13,821 puan) tarafından
İnşallah gerçekten Allah yardımcısı olsun
(7,249 puan) tarafından
Canim kanamasi bitse dahi 40 gün vucut toparlanamaz bu nasil kafa ya valla dogumdan sonra 3 4 ay sonra olabildi bizde anca kendime gelemedim normal mi yaptin sezeryan mi bilmiuorum ama
(103 puan) tarafından
Tabiki side canım vücut kendini zor topluyor bende dogum yaptım biliyorum bide üstüne lohusa depresyonu ama benşm demek istedigim çok farklı idi siz beni yanliş anladınız eşinin yaptıgı çok çok ayıp kadının halini görüp hala üstüne gitmesi apayrı bi şey ama benim demek istediğim kanaması  bitti  mesela 40 gün  dolmadann  o işi yaptım günah oldu diye düşünürse diye demiştim açıklamam o yöndenn di yoksa eşine tabiki kızdım asla onaylamadım yaptıgını yani
(838 puan) tarafından
Sezeryan yaptım canim
0 oy
tarafından
Ya biraz özel olacak ama kendi kendine yetinsin iste madem duramiyorsa lohusa.lohusa iki çocukla onunla mi ugrasacaksin bir de?
tarafından
Ohaaa ya valla pes ne demek sen ne gune duruyosun gozune soksaydın bebegı bununla ugrasıyorum diye
(838 puan) tarafından
Hayatımda gördüğüm en zor insan tipi o da geldi beni buldu :(
(838 puan) tarafından
Ağzıma geleni sayabileceğim biri deil çünkü hemen şiddete kufre kovmaya meyilli bi adam. Ve insanlara ne için kavga ettiğimizi anlatamicagim bi konu için sesimi cikaramiuorum
tarafından
ınsanlardan utanması gereken sen degılsın o bu bır ınsanlara bir acıklama yapmak zorunda degılsın bu ıkı kovaraa kovsun kndıne guvenın olsun boyle omur curutmeye deger mı bu ınsan musveddesı bır dusun?
(838 puan) tarafından
Gidecek bir yerim yok. Herşeyin zamanını bekliyorum. O da bunu bildiği için yapıyor zaten bunları
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
(838 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Böyle bir adamın böyle olduğunu bilerek neden 2.cocuk yakinmayacaksiniz ozaman uckuruna düşünse iyi korunun bari bukadar diskunlukle çocuklarınıza zaman ayiramazsiniz
(838 puan) tarafından
Onu da denedim. Cocuk olmazsa benimle her gün iliskiye girmek zorunda olacağımı söyledi. Ikinci çocuğu istemiyordum ben kendisi istedi. Korunmadi kendisi
(1,783 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcınız olsun böyle insanla bir ömür bitmez :((( ömrünü yer bitirir insanın zındık mi inançsizmidir nedemek ya bunun anası babası nasıl birsey 40 li lohusa kadına yaklasilmaz hiç mi ogretmemisler duymamış bilmiyor böyle tiplerle aynı havayı soluduğuma inanamıyorum
tarafından
Görüyorsunuz ki çocuk olunca da her gün ilişki istemekten taviz vermemiş.
0 oy
tarafından

Allah yardımcın olsun canım benimde yeni kırkım çıktı esim bugün bana erkeklerin başka kadınlara gittiği kadar varmış dedi  bende defol git  o zaman dedim. Gerçekten kadin olmak çok zormuş :(

(838 puan) tarafından
Ben o zorluğun en babasını yaşıyorum canıma tak etti
0 oy
tarafından
Adi herif 40 ını bekleseydi bari. 
(838 puan) tarafından
Bugün kırkımız cıktı ona bile sevinemedim. Bir konu yüzünden tartıştık ufaktan. Bana diyor ki sırf sana cinsel anlamda dokunmayim diye bilerek tartıştın benimle diyor. Böyle zihniyette bi adama ne denir  :(
tarafından
Valla ben birlikte olmazdım onu biliyorum.
(838 puan) tarafından
Zorla yapıyor bu sefer. Sırf çocuklar etkilenmesin diye tamam diyorum
tarafından
Ne demek zorla. Tecavüze giriyor güzel arkadasım bu.
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Sende adam mısın deyip gotüne tekmeyi vur se.refsizin örnek verdigi karilari alaydi 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Anlayışsız eş gerçekten çok zor Allah yardımcınız olsun ilk gebelikde ilişki yasağı vardı eşim 9 ay katlandı bir de kırkımı bekledi neredeyse 11 ay dayandı çok zor halden anlamayan eş
0 oy
(94 puan) tarafından
Yani kötü bisey de yazıp morelini bozmak istemiyorum bu zamanlar kalıcı değil geçici.. ama anlamıyorum sana hem bunları söyleyip hem nasıl zevk alıyor yaparken bilmiyorum. Allah yardımcın olsun. Emzirme konusuna gelince içini ferah tut Allah biliyor kalbini .
0 oy
(909 puan) tarafından
Neden kendinize eziyet ediyorsunuz. Hergün ilişki isteyen erkekleri anlamış değilim, bu nasıl bir doyumsuzluk. Sen sexs makinası değilsin, seni öyle görüyor sanırım. Bırakın artık utanıyorum söylemeyi sözlerini söyleyin ki sana bir yol göstersinler. Senin utanacak bir yanın yok. Böyle Hergün sexs isteyen erkekler benim nazarımda sapık kusura bakmayın. Geçen bir kadın arkadaş post açmıştı hamile hali ile Hergün ilişki giriyor eşi ve zorla ters ilişki yapmış, gece bağırır yine de yaptırmam lütfen kendinize saygınız olsun. Kadınsınız diye her dediğini yapmak zorunda değilsiniz. 
0 oy
(328 puan) tarafından
Normalde kolay kolay birine hakaret etmem ama öyle edesim geldi ki. Arsız pislik. Adam olmayı ogrensin de ilk sonra konuşsun. Allah akıl fikir versin.
0 oy
(1,306 puan) tarafından
Ne adamlar var. Çok ilginç. Yahu herşeyi bir tarafa koy insan o enerjiyi nasıl bulur hergün .bak bize ayda 1 gün eşime laf sokmamla oluyo

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 467 göst.
5 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 866 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (264 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 1,230 göst.
11 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 365 göst.