0 oy
365 göst.
Aile kategorisinde (293 puan) tarafından
Dun oğlumun doğum gününü kutladik gündüz alışverişe gittik iki tane görümcem de geldi benle yardıma neyse yanlarinda teyzelerinide getirmişler ben de dedim kesin söylemişlerdir haberi vardır illaki oyuzden dedimki akşama doğum günü yapcam sende gel teyze dedim geçensene davet etmistik gelmemisti, oda işte kızlarlada konuştuk gelmeyi düşünüyorum dedi . Aksam oldu geldiler sofrada diyoki kızlar için geldik kızlar olmasa gelmezdik enistende gelmezdi diyor. Hiç bişey demedim çok bozuldum eşimde sustu onlar senin yegeninse eşimde yeğenin sonuçta niye ayırımcılık yapıyorsun hiç gelmese daha iyiydi dünden beri çok moralim bozuldu o lafa takıldım.. 

9 Cevaplar

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Hem sizin sofranızda yemeğinizi yiyor hem böyle konuşuyor ayıp ya gelmeyeydin kızlar silah mı dayadı kafana 
(293 puan) tarafından
Evet yani. Sanki zorla getirdik. Gorumceleriminde bir huyu var ısrar üzerine ısrar ederler geçensenede öyle telefonla arayıp gel.gel diye bunalttilar kadını gelmedi zaten. Bu sene bari dedim gelirse gelsin ama gelmeseymis keşke. Bende hiç bişey demedim de neyse dedim misafir sonuçta
-Reklam-
0 oy
(242 puan) tarafından
Sende bi daha çağırma kızların evine gitsin aman hiç takmam valla ne tuhaf insanlar var ya geçen sene çağırdığın halde gelmemis bu sene gelmiş sizin için gelmedim diyo yani amacin ne böyle yaparak ne geçti eline sende hiç takma boşver bı daha da çağırma 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Davet edip cagirmamissin son dk demişsin diye öyle demiş sen gorumcenlere topu atmışsın ama onlar senin kızınin partisine sen istemezsen cagiramaz kadın sizle samimi ve yakınsa alınmakta hakli
(293 puan) tarafından
Davet etmek zorunda mıyım? Ben zaten aile içi kutlucakdim gelmesini zaten istemiyordum gorumcelerim demiş diye dedim zaten. Samimide değiliz zaten. Ama yinede benim soframda öyle konusmazdi
Hiç istemiyosa gelmesin ozaman. Benden önce demişler zaten kızlar bana söyledi dedi gel felan diye dedi kendi kafalarına göre çağırıyorlar sonra kuzenlerini çağırdılar mesela bana soran yok.
(1,763 puan) tarafından
Aile içi demek anne baba çocuk olur e sen gorumcelerini kuzenlerini vb kişileri çağırır onh bırakırsan ayıp olur çağırmak zorunda değilsin ama bu şekilde sen kötü olursun
(293 puan) tarafından
Ne diyon sen ya kafanmi iyi ne yazdığını bile bilmiyosun
(1,763 puan) tarafından
Sen hayirdir yazdigimj beğenmeyi ve hemen hakaret ediyorsun çok cazgirsin bence sen kimseyi cagirma bir hayrın olmaz mümkünse sen ve sadece pasta olsun
(7,945 puan) tarafından
Sever yorum yaptığın postlara nerenden okuduğunu her zaman merak ederim çünkü hep alakasız yorumlar yaptığın için yine aynısını yapmışsın bak ☺️☺️☺️
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Baslarım kızına  hatrına esını ayırıyor olsa bile orası senınde evın ve davet eden agırlayan sensin ne ayıp bırsey sofrada hem yıyıp hem boyle demesı ınsanlar ne densiz ya
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Ayy çok lazımdı zaten hasbam deseydin. Gorumcelerin de inadını anlamış değilim kadın gelmek istemiyor ne diye zor ediyorsunuz? Kendi evleri bile değil yani emrivaki gibi işlerden nefret ederim
0 oy
(13,030 puan) tarafından
Ben olsam derdim aşk olsun deyse bizde yeğenin değilmiyiz diye 
0 oy
(934 puan) tarafından
Hayır benim anlamadığım neden susuyorsun,

Teyze burası benim evim seni ben davet ettim kızlarla ne alakası var deseydin 
0 oy
(1,016 puan) tarafından
İyi yapmışsınız evinizdeyken bı cevap vermemekle ama bence yutmayın bunu.İkinizin de evi olmayan bı ortamda doğum.gunu mevzusu açılırsa bı daha kimseyi cagirmicam çocuğumun doğum gunune babaannesi halalari gelse yeter deyin anlar inşaallah tavrinizdan
0 oy
(13,110 puan) tarafından
Kızların çocuklarının doğum gününe git o zaman ben de kızlar olmasa seni çağırmazdım zaten deseydin 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 146 göst.
25 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 222 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 538 göst.
10 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,286 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu

380,118 soru

11,379,375 cevap

34,865 kullanıcı

...