0 oy
595 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar rüyamda salonda oturuyorum oğlumda yanımda eşimde odaya uyumaya gidiyor neyse bende odaya gidiyorum oğlum kucağımda ışığı biaçıyorum yatakta 3tane eşimin aynısından yatıyo bağırıyorum kemal kemal diye eşimin adı kemal hangisi sensin diye bağırıyorum çocuğumda yerde emekliyo bu arada sonra kendi kendime şimdi anlarız diyorum hangisi gerçek diye 3ününde başında dikilip eüzü besmele çekiyorum yani rahatsız olanlar eşim değil rahatsız olmayan eşim oldugunu anlıcaktm sonra bi tanesi baya rahatsız oluyo besmele çekince uyanıyor fln oğlumda ona dopru emeklerken oğluma gülüyor oğlumda bebek o da gülüyor ben hemen çocugumu kucaklıyorum Allah m oğlum sana emanet diyorum ve bişey oluyo o rahatsız olan besmeleden benden uzaklaşıyo sürekli eüzü besmele çekiyorum diye sonra ufak bi odaya giriyorum kapıyı var gücümle kapatıyorum oda açmaya çalışıyor iktirerek kapıyı ama ben güç uyguluyorum kapıyı açamasın diye kucagımda çocukla öyle uyandım hayır olsun biraz tırstım

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Senin rüyandan biz niye korkalımki kabus görmüşsün işte
tarafından
Belki sen korkmazsın ama okurken insan korkarya ondan dedm
-Reklam-
0 oy
(598 puan) tarafından
Ayy ben bile korktum kız çok korkunç. Hayra çıksın
tarafından
Aminn valla bende sadece tırstm biraz öyle fazla korkmadm ama evdede tekim bide
0 oy
tarafından
Bişey olmaz kafan çok doluymuş neye üzüldün sıkıldın dün 
tarafından
Neye üzülüp sıkılmıyoruzki bacım gündüz niyetine böle rüya görülür mü
tarafından
Görülür bacım ne rüyalar ne gerçekler yaşadım korkma zarar veremezler Rabbimin izni ile rüyanda bismillah çekmişsin demekki aminin onlardan ağır basıyor
tarafından
Evet çok görürüm böyle rüyalar ama etkilendim bundan ne tuhaf kız geçende akşam vakti bikadın bana fal bakıyor eliyle dişlerimi elliyo bi dişimde duruyo diyoki senin gözünün bağı açılmış diyo sonra gel bnle diyo bu odada neler görüyosun diyo bende görüyom diyom karşında 3tane biri var diyom kşm onlar ama kadn görmüyo bağırıyo gidin diye değişik kız tövbe tövbs
tarafından
O odayı oku üfle balım Felak nas ne bulursan 3 3 oku
0 oy
(7,758 puan) tarafından
Allah hayr etsin inşallah 
tarafından
Aminn
0 oy
tarafından
Bolca oku canım.

Yeni birşey duydum. Tuvalet banyonun kapısı açık kalmamamı, özellikle gece. 3 harfliler çıkıb evde dolanıyormuş. Ne kadar doğru bilmiyorum.
tarafından
Kız yeni gördüm dHa yeni uyandım sabah erken kalkmıştı oğlum babasını işine uğurladm oğlumda geri 10buçuk ta uyudu yeni kalktk gündüz gündüz gördüm
0 oy
tarafından
Allah hayırlara çıkarsın canım stres yorgunluk hepsi etki eidyor bizde taşınma durumu vardı yorgunluk stres derken bende dış kapının iç kısmında çok fena bağıra bağıra ağlayan tombik bı bebek uykudan uyanmışim kucağıma almaya çalışırken uyandım malesef beynimiz bize oyunlar oynayabiliyor üstünde durma canım biz efer bilinç altına yer eder sürekli görmeye başlarsın 
tarafından
Doğru diyorsun anam ne bilim ya valla aldım bebemi salona geldim tv izliyorz şmdi
tarafından
Tamam canım korkma bişey olmaz Allah'ın izniyle
0 oy
(1,683 puan) tarafından
Yattığın yere yemen ekmek kırıntısı var mı cnm iyice süpür korkutmuslar seni 
tarafından
Odada kimse yemezki kuzum çok dikkatliyimdir bu konuda korkuturlar diye ama anlamadım
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Korkunç rüyalar böyle her yere anlatılmaz, suyu aç ve ona anlat o götürsün. Şimdi okuyan neye yorarsa ona çıkar
0 oy
(695 puan) tarafından
Hayır diyorum hayır olsun ama kötü rüya seytandandir anlatılmaz diye bilirim
0 oy
(571 puan) tarafından
Ayetel kursu oku allah bizleri gormediklerimzden korusun 
0 oy
(634 puan) tarafından
Seni rahatsız ediyorlar cnm inançlı bir insan olduğun için dokunamiyorlar sana
0 oy
(482 puan) tarafından
Üç harflilerle uğraşmak zor. Surekli sıkıntı verirler. Kendimden bilirim yıllarca çektim. Hamilr iken yaşadığım da tamamen hayatimi değiştirmişti. Ama şükür olsun Allah a geldi geçti bana büyü yapıldığı için musallat olmuşlar. Büyü bozulunca kurtuldum.  Bu aralar arada sırada görürüm ama eskisi gibi korkmam . Rüyada korku inan bana iyi bi durum değil 
tarafından
Kıyamam kuzum neden yapmşlar büyü bide ne gibi belirtilern vardıki kuzum
0 oy
(48,733 puan) tarafından
hayir olsun rüya işte 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 413 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 213 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Cinar_efem00 (417 puan) tarafından soruldu