0 oy
281 göst.
Diğer kategorisinde (1,101 puan) tarafından
Düğün için eşimden 40 milyar borc almıştı bi ara bi 80 bin yine istemiş eşim yok param veremem borcum var artı ev alıcam ev borcuna gircem demiş meğer bizim uyanık kayın basla ilden ihaleyle ev almış onun için istemiş parayı gecen yine eşimden 20 bin borç istemiş eşim yine veremem yok demiş 2 kelimesinden biri kocandan borc istedim vermedi vs bende dayanamadım olsa zaten verirdi dedim yıllardır yurt dısında calısıyo birikimi vardır oyle Boyle vs deyip durdu ben de yok bitcoinde kaybetti olan parayı dedim hala vrdır senden saklıyodur vs dedi sinirimi zıplattı ki ilk borc verdiğinde 10 bini geri verme duğun hediyesi olsun demişti eşim ve ozmn bes birikimini bozdurduda verdi borcu dun yine kocan borc vermedi dedi bende duğun arefesi diye sesimi çıkarmadım bugun kaynanamada demiş oğlundan borc istedim vermedi cok borca girdim vs ama bida soylerse cok fena bozucam ve dugunefe gitmeyi dusunmuyorum aslında iyidir ne istesem yapar bi yere gitmem gerekse musaitse 2letmeden goturur ama bu konu yuzunden cok kızıyorum ya olsa zaten verir eşim hayır demez hiç duşunmuyo bunların 2 cocugunvar evleri yok borclarıda var daha ev alıcaklar onunda borcuna gircekler diye cok fena patlicam bi gun valla sinir yine tepemde uzun oldu hakkınızı helal edin

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aman bosver tmm de he de gitsin evleniyomuş zaten
(1,101 puan) tarafından
Kız valla sinir oluyorum hayır anlamakta istemiyo vardır vardır diyip duruyo eşimde sinir oldu iyice biz elimizden geldiğince zaten destek olmaya calısıyoruz ama yok yani inanmıyo adam olmadığına
-Reklam-
0 oy
(7,186 puan) tarafından
Iyi yapmis vermemekle bizimde evlerimiz arabalarimiz yok malesef deseydin 
(1,101 puan) tarafından
Aslında evimiz vardı bina yuzundenddrn sattık bi kısmıyla arsa aldık kalan parada hesaptaydı bi gaflete kalıp bitcoin oynamış buyuk bi kısmı gitmiş paranın gerci oynamasa bile yetmyofu yine borca gircektik orası ayrı ama Allah'ın işi işte ihaleyle aldığı evide satıcakmıs şimdi evin eski sahipleri bulmuş geri sat vs diyip duruyomus tehdit eder cinsten konusmuşlar
0 oy
(385 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Gitsin kardes kardes halletsinler seni ne araya katiyo dengesiz kaynimla hic o muhabbetlere girmem herkes yerini bilsin
(1,101 puan) tarafından
Baska nişeyden konusuyoruz konu paraya gelince baslıyo ay bunaldım iyice valla
0 oy
tarafından
İhaleyle araba almak ev almak bağımlılık gibi oluyor ve deli parası var.  İlerde milyoner olursa şaşırma:))
(1,101 puan) tarafından
O evide satıcak şimdi eski sahipleri bulmus bunu geri istiyolarmoş evi tehdit eder cinsten konusmuşlar Allah'ın adaleti işte
0 oy
(830 puan) tarafından
Eşin ona verene kadar ev alan hayır kurumu mu 10 bin verme diyor 
(1,101 puan) tarafından
Bizde adettir canım illa bi eksiği tamamlanır oda bana sordu bende onayladım öyle istemedi ben onaylamasydım oyle bişey demezdi zaten ama keske onaylamasymısım Boyle yapcagını bilemezdim
0 oy
(6,152 puan) tarafından
Aklıma şey geldi. Benim dayım teyzeme ne zaman gitse ekmek parası ya da başka şey için para istiyordu hatta bende haline acıyıp 100 tl vermiştim cocuklara harçlık yapsın diye. Sonra bir duyduk ki kendine ev almış ahahaha. O günden sonra kimseye acımam :)
(1,101 puan) tarafından
Valla eşimde duyunca sok oldu daha da borc vermem diyo şimdi benim evim yok o ev alıp benim paramı işletcek vs saydırdı bi ton
0 oy
(9 puan) tarafından
Nedir bizim bu ailelerden cektiklerimiz ya  Bulasmayim kendi yagimda kavruluyum diyosun kendi parani bogazina dugum yapiyorlar 
(1,101 puan) tarafından
Valla sorma kız normal Boyle biri degildi hatta ablasına bile yardım etti ev alması için ama duğun yuzunden psikolojisi gitti heralde adamın ama bu bahaneside olamaz yanii ben nasıl ev alcam diye kara kara duşunuyorum o neyin derdinde
(9 puan) tarafından
Benimkilerde ayni terena kaynanamin 1 senelik kirasini odeyip seneyede ev alma plani yapan kocam var hahaha bekar kaynimda ekmek elden su golden geziyor
(1,101 puan) tarafından
Yok kız benim eşim tavrını koydu vermez daha hele o ev mevzusundan sonra hayatta vermem birdaha dedi
(9 puan) tarafından
Gunun sonunda dustugumuz duruma bak. Milletin anasi babasi yapar biz onu gectik.Kendin paran icin bile huzursuz ediyorlar ama sen cok sukur kurtulmussun, darisi basima
(1,101 puan) tarafından
Benim kayınpederdrn hayır yok bacım kaynanama yıllarca cektirmiş boşandılar en sonunda bintek kaynanama harclık verirdik ihtiyacı oluyo isteyemiyo diye şindi boşandı kurtuldu annesinin babasının maaşını alıyo düşün aldığı maass 2 maas 1500 ve kaynım kına gecesinde gelinin avucuna koyulcak altını annesinden istemiş kadın düğün için kıyafet alcaktı bu ay alamıcak az bi birikmişim var bankadan onu cekelim onunla kıyafet alim diyo kaynım anasını bile düşünmüyo varsa yoksa cok borca girdim diyo düğün işi olmadan öncede eşim kızana kadar harclık vermezdi benim colugum cocugum var sen harclık ver biraz da anneme vs demiş ondan sonra vermeye başlamış oda her zamn vermiyomuş ben tek basına düğün yapıyorum diyip duruyo bende eşime keşke hiç vermeseydin hersey üstüne kalsaydı tamamen dedim haklısın ama iş işten gecti diyo

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,238 göst.
30 Nisan 2019 Aile kategorisinde Ertuğrul'un Annesi❣ (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 128 göst.
9 Mart 2024 Aile kategorisinde 3kuzucukannesi (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 236 göst.
1 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Rahel. 21 (37 puan) tarafından soruldu
+1 oy
51 cevap 1,209 göst.
17 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Merveem (27 puan) tarafından soruldu

377,019 soru

11,283,190 cevap

34,685 kullanıcı

...