0 oy
1,238 göst.
Aile kategorisinde (158 puan) tarafından
Bugün oğlumu sağlık ocağına götürdüm eşim çalıştığı için götüremedi kaynımı aradı o götürsün diye gittik dönüştede markette işim vardı kaynıma gidelim dedim sokağın ortasında bağırdı çağırdı bir tek sizinmi işiniz var benim işin yokmu sanki diye etraftada insanlar vardı bize baktı bende sinirlendim sen dön nereye gidiyosan git ben işimi halleder dönerim millet bize bakıyo bağırma dedim tamam yürü gidelim boğazıma girme dedi çok sinir oldum akşam eşime söyliycem bir yere gidilecekse sen götür kardeşin sokağın ortasında bağırdı millet bize baktı diycem

16 Cevaplar

0 oy
(344 puan) tarafından
Öküze bak birdaha gitme onunla bşr yere canım
(158 puan) tarafından
Gitmiycem canım eşime söyledim kızdı kaynıma demekki ben karımı çocuğumu emanet etmem gerekiyormuş dedi
-Reklam-
0 oy
(6,806 puan) tarafından
Isı varsa gelmeseydi Ozmn ne bagiriyo yok benim isim var sen git yada abim le çıkarsın yenge diyebilir
(158 puan) tarafından
Evet canım sokağın ortasında bağırınca insanlar acaba birşeymi oluyor diye bize bakıyordu çok zoruma gitti valla eşime söyledim kızdı kaynıma
0 oy
(446 puan) tarafından
Ohhoooo . O nasıl bir Kayinmis.

Allah'ım.cok. sinir oldum şuan. .

Adami cinayete teşvik eder öyle kisiliksizler.

Sonra suclusu.sen olursun.

Benim kaynım öyle yapsa bogarm sokağın ortasında ne demek yengeye bagirmak. Onunda isi varsa gelmeseymiş.

En büyük suç esinde iki eli kandada olsa gelicek. 

Böyle fırsat vermiycek sokak ortasında karısına bagirilmaya
(158 puan) tarafından
Canım eşim hep götürüyordu bu sefer çok yoğun çalıştığı için gelemedi mecburen kaynımla yolladı kaynımın bmyle yaptığını anlattım eşime oda kızdı kaynıma benim karıma kimse sesini yükseltemez bundan sonra benim karımdan bir bardak su bile istemiceksin dedi
(446 puan) tarafından
İyi demiş... Bazısı olsa yine susar. Bişi demez.
İstemesin tabi su filan. Kıymet bilmeyene hizmet mi.edilir
0 oy
(244 puan) tarafından

Kayninin ne haddine sana bağırmak :O

Ne hak ile bagiriyormus. Sen onun yengesisin. Karisi veya kizi degil. Çocuk gibi seni azarlamasi çok itici olmuş 

(158 puan) tarafından
Annesi sırtını çok sıvazlamış oda ipini kaçırmış canm
0 oy
(6,676 puan) tarafından

Terbiyesizliye bakyaa..kadina saygi kalmamis :angry:

0 oy
tarafından
esim sokak ortasnda bana bagrsa deliririm kaldiki kaynm valla haddini bilsiz o!
0 oy
(2,241 puan) tarafından

gonulsuz geliyosan hic gelme kucukmu sizden hayir kucukse bi tane cakaydin agzina. hadsize bak sen nasil sinirlendim :angry:

0 oy
(1,499 puan) tarafından
Ne hakkı varmış ki sana bağırıyo senin kocan mı abin mi ki onların bile bağırmaya hakkı yokken o ne diye bağırıyo kendini bilmez hadsiz hoziki 
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Bence tel aç eşine ağlayarak kızarak ne kadar üzüldüğünü görsün akşamı bekleme
0 oy
tarafından
Nerden geliyor bu tavır çözemedim rahatlığa bak bizim de vay kaynımız arkadaş saygıda kusur etmez neymiş bunlar böyle bağırmak ne demek 
0 oy
(164 puan) tarafından
Gelmesevmiş o zaman seninle birlikte seni rezil edeceksin sen de gitme bir daha onlarla tek başına git rezil olmazsın En azından
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Söyle kuzum ya eşine yapilicak hareket değil abla isim var acelen yoksa sonra gitsek dese bi nebzede bağırmak nedir  ?
0 oy
(4,756 puan) tarafından
Söyle onu rezil etsin dengesiz adam ya ben bile sinir oldum şimdi madem bi iyilik yapıyorsun bırakta öyle kalsın 
0 oy
tarafından
İşi varsa niye gelmiş ruh hastası 
0 oy
(1,949 puan) tarafından
İnanmıyorum bunu kaynın mı dedi. 

Ben bir sefer hastanede kaldım geç oldu hamileydim dönemedim kaynım işten çıktı geldi beni aldı evime bıraktı geri evine gitti eliyle evimin arasında otobüsle 1 saat arabayla yarım saat kadar var. Eşim evde olmadığı zaman büyük kaynım götürür bizi hastaneye bazen de kaynım la eltim. Çok götürür şimdi desem yine götürür yani hiç inanamadım o nasıl insan ne hakla yengesine bağırıyor ben imkanı yok konuşmazdım onla. Hatta dün büyük eltim de yanında parası yokmus eve gelememiş 1 saatten fazla yürümüş eşim kızdı birinin telefonuyla beni arasana gelir alırdım felan dedi hiç akıl edemedin mi dedi.
0 oy
(327 puan) tarafından
Daha bugün kaynimla hastaneye gittim o kadar sira bekledik gık demedi. O ne biçim insanmis oyle belki biseye mi sinirliydi acaba da sana patladi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 281 göst.
30 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Asiiii (1,101 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 128 göst.
9 Mart 2024 Aile kategorisinde 3kuzucukannesi (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 236 göst.
1 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Rahel. 21 (37 puan) tarafından soruldu
+1 oy
51 cevap 1,209 göst.
17 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Merveem (27 puan) tarafından soruldu

377,007 soru

11,282,957 cevap

34,686 kullanıcı

...