0 oy
129 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından
tarafından yeniden etikenlendirildi
Eşimle boşancaz 9 buçuk aylık oğlum var  velayet bende zaten öyle anlaştık  yani bakamaz çünkü  bana şiddeti oldu ama kanıtım olarak tek mesaj var 1 2 tane hakaret küfür vb durumları için de var ama pek değil ve aldatiyor onunla ilgili de duruma atmış olduklarının ssi var ve benim hattima el koydu ondan yazdıkları falan var yani delil olarak sayılır mı bilmiyorum ama kısaca sizden fikir istiyorum donuna kadar almak istiyorum   şart olarak ne sunabilirim nasıl  yapabilirim önerilerinize ihtiyacım var ve tazminat davasi istiyorum açmak  nasıl  yapiliyo sizce 100 bin düşünüyorum yeterli olur mu maddi ve manevi bu hakaret küfür vb durumları icin düşünüyorum bu kadarı yeterli bana çektirdikleri çocuğun da psikolojisi bozulacak ondan korkuyorum aslında çekişmeli açmış eşim davayı şu an dava hakim tarafından görüntülenmiş durumda daha dilekce gelmedi  yardımcı olur musunuz bana biraz 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nafaka istemicekmisin??
(14 puan) tarafından
3000 TL çocuk ve ben için düşünüyorum
tarafından
Onu hakim belirler avukatın varmi
(14 puan) tarafından
Şimdilik yok tutmayı düşünüyorum ama kabul ettikten sonra vermeyi 3000 bence sorun olmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hattın ondaysa hala içini kurcalamistir silmistir msjlari resimleri falan 
tarafından
3000 nafaka zor.yanliz burda Özge var 2 çocuğu var 700 lira nafakası var
(14 puan) tarafından
Yani kabul ettikten sonra vermeyi sorun olmaz herhalde bilmiyorum ki 700lira ilerde ne kendime nede bebeğe bakabilirim az değil mi
(14 puan) tarafından
Çocuğum için son şans verdim  evime döndüm çocuk mutlu oldu baya onunda hakkı iyi bir aile ortamında büyümek tek başına bakmak ayrı sözler verdi bizim için hıçkıra hıçkıra ağladı  napcam sizsiz diye  biz gidince haftasonu evime geldim esyalarimi almak icin o zaman oldu bunlar öyle olunca son şans verdim dava geri cekilcek ortada bir bebek var onuda düşünmek lazım sonuçta artık hayırlısı hakkımızda
tarafından
Hayırlısı olsun canım inşallah bı daha kötü gunler yaşamazsınız
(14 puan) tarafından
Inşallah

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 683 göst.
+14 oy
48 cevap 1,541 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nzlfatihkayabasi (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 180 göst.