0 oy
74 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (290 puan) tarafından
24 haftalık gebeyim çok korktum ağrım filan yok kontrole gitcem sizce kontrolde karnımdan mı bakar suyumu kontrol etmek için alttan mı 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Akıntı olmadığından eminseniz su olduğunu düşünüyorsanız alttan bakar
(290 puan) tarafından
Su olduğundan da emin değilim akıntı da olabilir ama ilk kez böyle bişey oldu
-Reklam-
0 oy
(156 puan) tarafından
Ultrasonda bakar bebegin suyu azalmışmı diye canım
(290 puan) tarafından
İnşallah ultrasonla bakar canım
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Bana hep alttan baktı doktorum ama erken doğum riskim vardı senin öyle birsey yoksa ultrason bakar büyük ihtimalle ama emin olmadıkları durumda alttan bakıyorlar canım zorunlu kalınca o da vajinal ultrason 
(290 puan) tarafından
Erken doğum riski filan hiç demedi şimdiye kadar inşallahta öyle bi durum yoktur
(1,386 puan) tarafından
İnşallah canım ihmal etme alttan da baksa mutlaka görün derim bu haftalar özellikle 30 a geçiş evresi çıkıyor genelde sorunlar
(290 puan) tarafından
Gittim canım alttan baktı bi aletle akıntın çok dedi hatta affedersin alette sarı akıntı geldi hep su değil dedi ama canım çok agrıdı acaba ben mi abarttım bilmiyorum senin de canın ağrıyr mu alttan muayene de
(1,386 puan) tarafından
Evet canım o an bi acı oluyor ama kendini kastı isen ağrı daha çok hissetmissindir. Ben çatı muayenesi alttan muayene çok oldum artk tiksindim resmen inşallah düzelir çok geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 387 göst.
14 Ağustos 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysecik35 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 193 göst.
3 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 120 göst.

380,171 soru

11,381,046 cevap

34,874 kullanıcı

...