0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından

Kızım 16 aylık 6 ay içinde iki kez kan testi yaptırdım ilkinde demir eksikliği çıktı iğneler kullandım geçen yaptırdığımda sonuçlar gayet iyi dedi ama ben sanki bitmiş gibiyim asla yokuşta rahat gidemiyorum ayaklarım kırılmış gibi her gün yorgunum aşırı halsizim sürekli yatmak istiyorum aşırı sinirliyim oysa eşim gezmeye götürür çık dolaş der alışveriş yap der çocukla bir yere gitmek gözümde dağlara çıkmak gibi kilo aldım daha 27 yaşındayım 

Her gün kızımı 1. 2 saat dışarı çıkarıyorum ama.faydasi yok gurbetteyim iki komşuya gidiyorum sıkılıp eve geliyorum ne yapacağım böyle bilmiyorum

8 Cevaplar

0 oy
(350 puan) tarafından
Şuan aynı beni anlatmışsın canım 
(220 puan) tarafından
İnan çok kötüyüm
(350 puan) tarafından
Bende öyleyim seni o kadar iyi anlıyorum ki
-Reklam-
0 oy
(95 puan) tarafından
Kız bende senin gibiyim nasıl geçer bu acaba 
(220 puan) tarafından
Bilmiyorum ne yapsam
0 oy
(657 puan) tarafından
Psikolojik galiba seninki bi psikologa görün istersen 
0 oy
tarafından

Sen yine iyisin canım. Benim komsumdan hiç yok. Bir tek annem var. Anneme gideyim 2 saat biraz nefes alayım kıza sen bak diyorum eşime. Ne gerek var kizida al götür diyor. Kız olmadan gitmek istiyorum sürekli kızı düşünmekten yoruldum tek başıma biraz hava almak istiyorum diyorum. Bana yüz sallıyor. 2-3 ayda bir anneme gidip geldiğimde 5 karış yüzle karşılaşıyorum. Uyuyana kadar benimle konuşmaz yüzüme bakmaz tavır yapar. Güya hava alıp geliyorum o bile fayda etmiyor. Eve gelince dahada kötü eş sorunu ile karşılaşıyorum. Bacaklarımda varis var doğumdan kalma ayakta kalamiyorum yemek yapmak işkence gibi geliyor. Mutfak çok güneş alıyor akşama kadar birde ocağın sıcağı bayılacak gibi oluyorum. Ayakta duramadigim için o ayrı stres oluyor bana. Üstüne kızımda durmuyor. Gece uyuyamiyorum sabah erken kalkamıyorum. Sonra oturup iyi bir anne değilim ilgilenemiyorum kızımla diye agliyorum. 

Kısacası berbat bir haldeyim. Ama yinede kızım için bunyemi zorluyorum. Sürekli evdeyim sıcaktan dışarıda cikilmiyor. Ankara'da oturuyorum her yer yokuş gidişi kolay gelişi zor oluyor bacaklarım iyice ağrıyor. Sonra herkes kızı niye dışarı cikartmiyorsun bunaliyor kız diyor. Alın siz çıkarın ozaman diyorum susuyorlar. Akşam dışarı çıkmak için hazirlaniyorum eşimle beraber. Eşim hemen saati hesaplar bu saatte dışarı çıkıp kaçta gelecez yorgunum der. Sanki ben hiç yorgun değilmişim gibi. Kızım 9.30- 10 gibi uyur. Hatta bazen 9da uyuyor. Hazırlanıp tam dışarı cikicaz kızım esnemeye huysuzlanmaya başlar uykusu geldiği için. Sinirlenip geri kızın üstünü degistiriyorum . Sonra uyutuyor eşim. Ne yaşıyorum hiç anlamıyorum cidden. 

0 oy
(446 puan) tarafından
Aynen ben ya
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Kilodan o kuzum kilodan moral sıfır kuzenim aynı böyle idi kilo verdi eskiye döndü verirsin sende inanıyorum ❤️
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Bu ben:))b12 kansızlık kalsıyom magnezyum eksıklıgı astım var ve yerımden kımıldayasım yok cocuguda cıkarmaya üşeniyorum açıkcası aynı uastayım ve kılom71oldu
(220 puan) tarafından
Baktırdım daha 1 hafta oldu herşeyin normal dedi doktor
Bende doğumda 91 kiloydum kızım 16 aylık ben 79 kilo
(2,705 puan) tarafından
Benım kızda yasına girdi 64dğm ben hamıleyken:))emzırırken aldm 71
0 oy
tarafından
Valla bende öyle olmaya başlamıştım ama baktım benden başka oğlumla ilgilenecek olan yok kendini salma kalk silkele kendine gel dedim zor oldu ama oldu şimdi oğlum uyanıkken onunla vakit geçiriyorum yüksek sesle şarkılar söyleyip dans ediyoruz beraber oyun oynuyoruz kitap okuyoruz daha 7 aylık bu arada hergun dışarı çıkaramasam haftada 3 ,4 kez çıkarıyorum hem ona hemde bana değişiklik oluyor yemek yapamadığım zaman dışarıdan söylüyorum ben rezil olacagima param rezil olsun diyorum :D arada bi arkadaşlara gidip geliyorum ayda bir kere annemlere gidiyorum söyle bi etrafıma bakıyorum bu sıkıntılı süreçleri yaşayan bir tek ben değilim sende değilsin evlatlarimizin sağlığı yerinde çok şükür silkele kendine gel daha çok gençsin bu hayata bir kere geliyoruz tadını çıkarmaya bak anı yaşa güzelim:)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 113 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Osaf bugnaz (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 117 göst.
20 Ocak 2023 Aile kategorisinde Mina&19 (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 190 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 155 göst.