0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde (578 puan) tarafından
Kızlar r yere davetliydik dün gece 2 yaşında oğlum ve eşim mangal yaptılar Tavuk yedik sabah a karşı bende bir ishal bir mide bulantısı kusma ama anlatamam Eşimde birşey yok çok şükür ki çocuğumda da birşey yok ama ben perişanım gittiğim arkadaşımı aradım o da öyle kötü olmuş biz onunla yan yana oturduk yedik acaba bozuk muydu sabahdır kusuyorum diyor bende ateş te başladı bunun için hastaneye gidemem çünkü başka ülkedeyim ve buranın sağlık durumu kötü bayağı. Oğlum ishal ama öncesinden vardı çok yoğun değil günde bugün 5 e çıktı ama kusması felan yok çok şükür ona da reflör vermek istiyorum yarım versem olur mu acaba 

5 Cevaplar

0 oy
(280 puan) tarafından
Tavuk sıkıntı hemen git acile 
-Reklam-
0 oy
(265 puan) tarafından
Gida zehirlenmesi değildir bence o salgın var bizde pizzadan sonra olduk sanmıştık olsa hepinize dokunurdu  o yanyana oturduğunuz  arkadaşınızda aynı bakteriyi almış sizde 
0 oy
(13,716 puan) tarafından
Bence acile gitmelisin Allah korusun neler duyuyoruz
0 oy
tarafından
Canım yiyebilirsin yoğurt ye ayran iç. . Ama mutlaka doktoruna git bence Rabbım şifa versin 
0 oy
(3,038 puan) tarafından

Ayni tavuktan 100 kişi yer bir kişi zehirlenir malesef tavukta durum farklı hiç belli olmuyor piyangonun kime vuracağı 3 yıl önce gittiğiniz bir otelde( yaz tatlı için) tavuk yedim o kadar kişiden beni vurdu sabah kadar defalarca kez safra gelene kadar kusup nerdeyse 5lt su içtim gözlerimi açamayacağım derece baş ağrılı bir gece geçirdim ertesi gün öğleden sonra düzeldim otel Dr falan getirdi  hiç riske atmayın durumunuz hala devam ediyorsa muhakkak sağlık kuruluşuna başvurun ciddi su kaybı ve bobreklerde zorlanmaya sebep veriyor 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 44 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kbraaa.a (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
17 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynep Hatice (2 puan) tarafından soruldu

380,973 soru

11,405,556 cevap

34,943 kullanıcı

...