0 oy
43 göst.
Diğer kategorisinde (52 puan) tarafından
kusma ishal karın ağrısından acile gittik serum verdiler Ama sabahtan beri kusmalarım devam ediyo Su da içsem çıkıyo bebekler için sadece bi lokma bişey yesem de çıkıyo Midem çok kötü kusma durmuyo Napmam lazım yaşayan oldu mu Tekrar acile gitsem aynı serumları verecekler işi yaramıcak ama böyle evde çok kötüyüm 

4 Cevaplar

0 oy
(1,893 puan) tarafından
24 veya 48 saat sürüyor tamamen temizlenmesi. Sen yine de git durmadığını söyle en azından takviye serum yapılsın elden ayaktan düşersin böyle 
(52 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(86 puan) tarafından
Ben gıda değil ama deterjandan zehirlenmiştim hamileyim diye işten ayrıldım bu sefer eve sardım sıkıntıdan banyoya fazla ilaç dökmüşüm zehirlendim 4 saat hava verdiler çok zordu dikkatli ol mutlaka olmazsa tekrar git 
(52 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(2,389 puan) tarafından
Allahm çok kötü bir durum biz düğün yemeginden zehirlendik bnmde kusma değil ama alaturka tuvalette ikincam diye perişan oldum sonrada rahimde incelme kisalmayi tetikledi 
(52 puan) tarafından
Benim ikiz bebek doktor bebeğe bişey olmaz dedi ama korkuyorum yinede
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Gıda zehirlenmesi olduğuna emin misin bu aralar böyle bir salgın var sırf bu yüzden hastanelik olduk dün ve doktor dedi böyle bir salgın var okullar açıldığı için başlamış 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 122 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gulcincim (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 160 göst.
0 oy
2 cevap 130 göst.
17 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Busra2607 (308 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu