0 oy
55 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebeğim dün akşam tavuk çorbası içti sabaha kadar uyumadı kustu ishal ve ateşi 37.7-39.9 arasında gidip geliyor sabah acile götürdüm orda söyledim muhtemelen gıda zehirlenmesi diye gişedekiler ateşini ölçtü direk acil doktoruyla bi görüşün kaydı öyle açalım dedi girdim doktorun yanına poliklinikler çalışıyor ben muayene etmem dedi oraya sıra alın dedi bende buraya gönderdiler dedim onlarda polikliniğe gidin demişlerdir siz itiraz edince buraya göndermişlerdir dedi öyle bişey yok diyorum ha bire itiraz etmişsinizdir diyor gıcık oldum zaten kucağımda çocuk ateşten bayılacak bana sizden fayda yok diyip çıktım odasından o kadar gıcık oldum ki gittim polikliniğe söyledim doktora aldı hemen bakalım getirin diye kıpkırmızı çocuk ateşten gaita tahlili falan istedi kusarsa yatış vericez dedi oğlumda kusmadı orda serum takacaklardı hemşire damar bulamadı bir tane var onuda zorlamayalım fitilini verelim sorun doktorada dedi gitti eşim sordu sıvı almasını istedim ben kusma ishal olunca dedi açsın damaryolunu dedi yine bulamadı hemşire bütün kolu ayakları deldiler heryerini ama açamadılar damaryolunu mecbur fitil verdiler o biraz düşürdü ateşini tahliller çıkana kadar kusma olmadı eve geldik şimdi ben ne yapabilirim bebeğime su içmiyor asla içiremiyorum ateşi yine 38.4 yükseldi soyuyorum duş aldırıyorum faydası yok sizin tavsiyeleriniz neler 

1 cevap

0 oy
(3,660 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım öncelikle

Sıvı olarak ne isterse ver ayran ver yoğurt ver yoğurda veya muza probiyotik dök ver 
tarafından
Çok teşekkür ederim vermeye çalışıyorum ama yok ağzını kilitliyor istemiyor hiçbir şey
(3,660 puan) tarafından
Serumla toparlar aslında biraz ya tekrarmi gotursen
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 44 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kbraaa.a (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 170 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Gurmeanne (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
17 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynep Hatice (2 puan) tarafından soruldu

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,969 kullanıcı

...