0 oy
682 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
Selam hatunlar benim kocam çağrı merkezinde çalışıyor. Bı iş arkadaşı var kadın oda evli çocuklu birbiriyle konuşurken hep kardeşim derler. Arada wpde mesajlasiyorlar ama hep iş hakkında. Kadin arada arar iş hakkinda tüyolar veriyor. Oda 4 5 dk. Mesai dışında ne ararlar ne mj atar. Benim kocamda öyle sizce kıskanılacak bişey mi bu ?

29 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Dertsiz mi kaldın bacı? 
(42 puan) tarafından
Ben aşırı kıskancım böyle seyler normal mi onun için merak ettim
tarafından
Tabikide normal.
(42 puan) tarafından
Çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun
tarafından
Hepimizden insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim eşimde konuşuyor iş arkadaşlarıyla bunda kıskanılcak bişey yokki iş içinde konuşmayacaklarsa eve kapatalım önüne yemeğini verelim bazende elinden tutar gezmeye çıkartırız yeter onlara
(42 puan) tarafından
Sanırım ben paranoyağım
0 oy
(2,919 puan) tarafından
Ooooooooooooooof
(42 puan) tarafından
Noldu
0 oy
(1,361 puan) tarafından

Benim eşimde konuşuyor. Bazen kadınlara başkan diye hitap ediyor. Reis falan diyor.. :D diyorum niye öyle diyon. Ne dicem elin kadınına diyor. :D

tarafından
Hahahahahaha reis mi sjsjsjsn
0 oy
(401 puan) tarafından

Hııııııhhhhğğğ:O

0 oy
(453 puan) tarafından
Surekli iş hakkında konuştuklarını belirtip neden kiskanmalimiyim dedin anlamış değilim canın mı sıkıldı 
(42 puan) tarafından
Yok ben çok kıskancım
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Tabikide normal bende erkeklerle muhatap oluyorum işimiz bu cunki
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben öleyim ozaman iş arkadaşrım hep erkek.calısıfken sahadada erkek .denizciyim ben düşün bak ... Neyini kıskcan adamın dert arama
0 oy
(59 puan) tarafından
Benim kocamda konuşur ama İş yerinde hiç kız yok tek farkımız bu :D Ama dediğin gibi hep iş diyorsun başka konuşma olmuyor diyorsun uzunda sürmüyormuş sana karşı ilgisiz ve farklı tavrı yoksa kendine kuruntu yapma 
(42 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ediyorum
0 oy
(222 puan) tarafından
Sence buna en iyisi sen karar ver 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bence kıskanılacak bişey değil.
0 oy
tarafından
Normal.

Bi yabanci firmada calisiyorum. Kadindan cok erkek is arkadasim var. Tabiki konusuruz, whatsuptan da bisey sorduklari olur ben de sorarim.

İnsaniz sonucta cocugumun hasta oldugunu bilse ertesi gun konusurken halimizi hatrimizi sorar, bunlar insani seyler. Simdi ben kocami mi aldatiyorum?

Bu kadar darlama ne kendini ne esini. Karma biryerde calisiyorsa bu tip iletisimler normal.
0 oy
tarafından
Yok cnm. İş dışında bende iş arkadaslariyla mesajlasiyirum iş gereği çok normal
0 oy
(974 puan) tarafından
Allah başka dert vermesin kendinizi gaza getirip kadına birşey demeyin bence kadında evli sonuçta Allah korusun kötü sonuçlar doğurabilir benim kocam da konuşur iş arkadaşlarıyla kocamı bırakın ben çoğunlukla erkegin olduğu yerde çalıştım kocamla asla böyle bir sorunumuz olmadı çünkü orası iş yeri seni asosyallestirip üzülmeni istemem derdi ki normalde kıskanç bir adam
(42 puan) tarafından
Ay canım söyler miyim eşime bile söylemedim bu durumu sadece buraya yazdım normal mi diye
0 oy
(679 puan) tarafından
Bence erkekleri asiri sıkmamak lazim benim esiminde var is arkadaşı evimede girer cikar kiz hersey sınırında olmalı bu dedigin normal bana gore 
0 oy
(3,182 puan) tarafından
Kıskan deyince kıskanacak mısın canım 
0 oy
(3,182 puan) tarafından
Benim eşimde konulur messjlaşor ama işle ilgili görürüm heo mesajlarında normal yani 
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Senin anlattığında kıskanılacak pek bir şey göremedim ama 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Ben hemşireyim kıdemli bir hemşire abim var dün gece beni nöbette sanıp aramış 1 gibi birşey sorması gerekmiş çünkü uyanıktık eşimle abi arıyor dedim açtım konuştuk bir cihazla ilgiki birşey sordu bir sıkıntı varmış çözülmesi gereken bildiğimi söyledim kapattık ve eşimle bu konu hakkında hiç konuşmadık çünkü iş için konuştuğumuzu kendi de duydu. O yüzden dertsiz başına dert açma bacım ki çağrı merkezi çok tederruatlı bir iş öğretmeye çalışıyordur o da
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Hayatimda boyle sey gormedim is arkadaşıyla nasıl iş konuşulur baygınlık geçirecegum "D hsjsjsksjshs kendine dertli arıyorsun canım benim boşuna böyle düşünceleri kendine yük ediyosun bırak kendi haline ınsanların  mecbur bir çevresi olacak bundan doğal bir şey yok ki yaptığında ters bir durumda yok 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 729 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 212 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 478 göst.
22 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,032 göst.