0 oy
360 göst.
Aile kategorisinde (491 puan) tarafından
Bugün mesaj atmıs yarın  çocuğu görmek istiyorum diye ben kesinlikle göstermek istemiyorum karar açıklanana dava bitene kadar çünkü bizi evden kovdu defalarca avukatına sordum gösterme dedi kanunen suç değil uzaklaştırma vermek istedim gidemedim inşallah sıkıntı çıkarmaz üstelik yarın abimin 40 mevlüdü var ben bu insanı Allaha bırakıyorum sizde dua edin bana sıkıntı çıkmasın yarın diğer günde elbiselerini almaya evime gideceğim o zamanda korkuturum abim gelecek benimle inşallah bir sıkıntı çıkmaz 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
İnşallah canım rabbim yardımcın olsun 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne olursa olsun evladı adamın görmek hakkı değil mi yaa niye böyle öfkeyle hareket ediyorsunuz o sana göstermese nasıl hissedersin 
(491 puan) tarafından
Kovmadaydı o zaman benim kötü zamanında üstüme bu kadar gelmeseydi çocuğumun 1 bezini ihtiyacının lafını bil e gidip ailesinin yanında yapan bir pislik bu çocuğumu korkutuyor bağırıyor çocuğunun yanında bana el kaldırıyor psikolojisinin bozdu resmen avukatta gösterme dedi zaten şimdilik
(2,610 puan) tarafından
Evladını annesini evden kovmuş ama hiç bu açıdan bakmıyorsunuz hemen yargılıyorsunuz
(13,821 puan) tarafından
Ben de yakinen yaşayıp şahit oldum hem anne için de kötü yanı Rabbim yaşatmasın kimseye
tarafından
Ee hadi şimdi göstermedin karar çıkınca nolcak mecbur göstermek zorunda kalacaksın o sıra kovması sorun olmayacak mı
(2,610 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(13,821 puan) tarafından
İnşallah amin gönlüne göre olsun
(491 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(5,313 puan) tarafından
Nasıl kovdu çocuğunla birlikte mi kovdu sizi
(5,313 puan) tarafından
Görmeye hakkı yok ki o zman ne yüzle istiyo hem kovuyo saçma sapan hsreketler
(1,307 puan) tarafından
İlla huzur bozcaklar ya değerlenmiştr şimdi bahane herşy avukatın ne derse yap
(491 puan) tarafından
Aynen şimdi de mesaj armış tc sini istiyor çocuğun muhattap olmuyorum rahatsız oluyorum uzaklastirma vermek istedim ama gidemedim
(1,307 puan) tarafından
Niye tc sni istiyo çocğn
(491 puan) tarafından
Aynen canım avukat dedi gösterme
0 oy
(6,822 puan) tarafından
bence boyle seyler yapma canim 

iki medeni insan gbi ayrilin onun yaptiklari onun ayibi ama ortalik cok kptu  o cocugun babasi o goster cocugu zaten canin yais huzurun bozulmus dahada herseyi zora kosup hayatini zorlastirma derim
0 oy
(119,251 puan) tarafından
Sonucta babasi senle ne yasandiysa yasandi ama görmek en dogal hakki 
0 oy
tarafından
Ne çektirdi sana bu mikrop ya. Allah gelsin hakkından. 
(491 puan) tarafından
Amin inşallah Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın
(11 puan) tarafından
Burdan konuşmak kolay oluyor ama yaşayan bilir evden kızımın beşiğini bile alamadım esylarimi anasına götürmüş uzaklaştırma aldım görüş gününe kadar göstermedim pişman değilim bazı insanlar sadece sözde baba oluyor iyi babalara lafım yok babamın evinde bana uygunsuz hayat yaşıyor diyor ama kimse kızının bir ihtiyaci var mı diye sormuyor bazılari baba olmayı hak etmiyor çocuk büyüyor sonra kıymetli oluyor  babasıdir hakkı vardır elbet görecek buna bende katılıyorum ama baba dedigin evladın annensine cehennemi yaşayan değil onun da bir insan olduğunu anlayanlar için geçerli olsun bu boşanma sürecini de  ancak yaşayanlar bilir baba evine evladınla tek kurus paran olmadan hiç bişey almadan gelmek çok zor hele de ailen sahip cikmiyorsa herkes anne olmadığı gibi baba da olamaz kızımın okul kreş bütün ihtiyaçlarını ben calisipta gorecem adamın verdiği nafaka 500 tl bezine anca yetiyor kanunlar kadından yana demesinler göründüğü gibi olmuyor

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 555 göst.
13 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 420 göst.
15 Mayıs 2023 Aile kategorisinde hanimeli (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 287 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Asyaaaa44 (3 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 796 göst.