0 oy
233 göst.
Aile kategorisinde (97 puan) tarafından
Gecenlerde yine dedı ozlemış ler cagırıyorlar gidelim 2 3 gun kalalım dedi tamam dedim herzamanki gıbı oglan altını batırdı al kokuyor, Zeynep al oglanı durmuyor, Zeynep kolumuz agrıdı al oglanı bende hamıleyım, zor gecıyor parka gotururuz bırlıkte hadı gidelim derler kendılerı, al kucagına Zeynep, ya madem cagırıyor sunuz birazda tutun sevınde bende size hizmet edıyım sonra gelin yapmıyor oluyor,, daha yenı melemen yapıyoruz kısılık kaynanamla kayınbabama cocuga bak yapalım dedım, dısarda durmuyor dıye qlmıs basımı bekliyorlar, sonrada oglan durmuyor al dıye basıma attılar, elimi yaktım kavanoza doldururkende cok acıyor

6 Cevaplar

0 oy
(1,307 puan) tarafından
Eşine de aynen böyle anlat
(97 puan) tarafından
Herseyin farkında aynısını ona da yapıyorlar seslemımyor
(1,307 puan) tarafından
Gidp geldikten sonra eşine dekş o kadar çok özlemişler ki çocuk hep kucağmdaydı de tammı şu erkeklern şu pısırklığı
(97 puan) tarafından
Cok annecı biri
(1,307 puan) tarafından
Anneliği batsın onun
-Reklam-
0 oy
(7,376 puan) tarafından
O nasıl özlemek mis ya madem özledin yanından ayırmasın gidecek diye biz buradayız aileme kocaeliye gidiyorum benim ailem kizimi hiç bırakamıyor ya ama kaynanama gideyim umrunda değil kadının var 47 torun oda haklı ne diyim 
(1,437 puan) tarafından
47 torun mu ? :)
(97 puan) tarafından
Bende anneme gidince oyleyım hıc bırakmazlar
(7,376 puan) tarafından
Evet canım 12 çocuktan toplam 47 torunlarının çocuklarında var ama onları satmıyoruz daha
(1,437 puan) tarafından
Hjhdjk bencede saymayin masallah diyim :)
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Eşin de bidaha ozlediler dediğinde buraya nasıl yazdiysan aynı şekilde eşine anlat. Ozleseler çocuğu bana atmazlar onlar iş yapmaya beslek istiyor adını da torun özlemek koyuyorlar istemiyorum özleyen gelsin benim evimde görsün de çık kıyıya 
(97 puan) tarafından
Aynısını onada yapıyorlar bılıyorlar
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Benimkilerde öyle .özledik derler iki adımlık yeri gelmezler ben giderim bu seferde emziriyorum diye laf ederler uyutuyorum diye laf ederler .mahsustan yapıyorum diye düşüyorlar. Sürekli laf sokuyorlar görmüyoruz hep uyuyor hep emiyor böyle bebek mi olur gibisinden
(97 puan) tarafından
Isde neden boyleler anlamıyorum
(1,569 puan) tarafından
Çok bi anlam yüklemiyorum açıkçası .kendileri bilir. iki gün sonra çocuklar büyüynce torunluk yapmasını isterler bu seferde çocuklar yanaşmaz olur biter
0 oy
(12,957 puan) tarafından
Daha iyi al çocuğunu geç kenara hiç bir işe elini surme 
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Hizmet edeyim mi.. Onlara hizmet ederken yorulmayacak mısın çocuğa bakarken yoruluyorsunda

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 531 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 230 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 420 göst.
10 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 243 göst.