0 oy
418 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızımın morali bozuk diye büyük aile parkına pikniğe geldik. Burda parkta baba kız gördü salıncakta sallıyordu babası baktı baktı içli içli çok üzüldüm babasıda arayıp sormuyor bilmiyorum ne yapacağım en çokta kızım için üzülüyorum. Şimdi dedesi parka götürdü morali düzelsin diye. İlk herşeyi bir kenara bırakıp aradım mesaj attım lıkızım hasta oldu ara konuş diye cevap vermedi aradan kaç hafta geçmiş kızlarım nasıl yazmış bende cevap vermedim.sonra vicdanen rahatsız oldum kızım ses kaydı attı onada cevap vermedi Şuan çok canım sıkkın kızımı  o halini görünce morali düzelmesi için neler yapabilirim. 

6 Cevaplar

+1 oy
(6,238 puan) tarafından
Zamanla alışacak ve alıştıkça babasından uzaklaşacak yapacak bir şey yok canım şu an ne yaparsanız yapın babasını özleyecek. Ya o nasıl vicdansız bir baba insan evladını düşünmez mi? Eski kayınvalideni arayıp şikayet et bence durumu anlat. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eisn senden vazgeçebilir ama çocuklar seçim yapıp arkasını dönüp gidebileceği bişey değil babalık duygusu yok insna çocuğunu ozlemez mi alışacak zamanla çok üzüldüm kızın için benimki Allah korusun küçük ama aile gidince bile en fazla 10 gün durur babadan ayrı 
0 oy
(355 puan) tarafından
Pislik herif Kurban olsun o masumlara canlarım benim ya nasıl üzüldüm bu nasıl bir baba ya hiç mi ciğeri yanmıyor Evlatlarına Allah yardımcın olsun canım önceki postunu okumuştum hala aynı ayı herif 
0 oy
(13,824 puan) tarafından

Allah merhamet versin esine :(insan cocuguna kiyamaz ya 

0 oy
(5,240 puan) tarafından
En iyi ben anlarım kavga ettik ve 5 gün ailesine gitti cocuklar için okadar kahroldum ki 2.gun geldi gördü geri kovdum 5 gün sonunda geri geldi cocuklar icin aldim ama dışarıdaki i.t gibi davranıyorum affetmiycem kendini affettirene kadar valla cigersixler nasıl durursun ya evladın olmadan gerçekten bazıları 2 kuruş etmez
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Eşinin karakteri babalık duygusundan yoksun belli ki het doğuran anne olamadığı gibi herkeste baba olamıyor 2 damla spermle  

Kızın kaç yaşında bilmiyorum kreş anaokulu yada oyun grublarına yaşıtlarının arasına dahil etmen ikinizede iyi gelir yada günlük farklı ortak bir hobi edinin 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 223 göst.
6 Mayıs 2021 Aile kategorisinde AcemiAnne05 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 263 göst.
0 oy
6 cevap 233 göst.
3 Eylül 2022 Aile kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 611 göst.

378,281 soru