0 oy
1,017 göst.
Diğer kategorisinde (368 puan) tarafından
Eslerınızın eski sevgilisini biliyor musunuz. Ve kıskanıyormusunuz acaba suan onu mu hala seviyor falan aklınızdan boyle seyler gecıyor mu. Benim esim eski sevgilisinden ayrıldıktan  2 ay sonra benle tanısmıs ve bana direk aşık olmus benle hemencecık evlenmek istedi. Bazen diyorum ki acaba o kızı seviyor mu hala. Ne bilim  ya esim biraz sinsi bir adam ne sorsam anlatmaz. Bu yuzden pek guvenmıyorum. Herseyı içinde yasar. Dısarda  milletle konusu espırı yapar ama bana gelince donuk biri oluyor bana karsı tabuları var beni kavgacı falan buluyormus halbuki ben cok sakın biriyim beni onun sinsiliği deli ediyor. 

46 Cevaplar

0 oy
(49 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Böyle şeyler ile kendinizi üzmeyin bakin sizle evlenmiş böyle düşünceler sizi üzer kuşku hiç bir zaman iyi değildir sizin olmuş gerisi teferruattır bozmayın moralinizi:)
-Reklam-
+4 oy
(811 puan) tarafından

Kocamın eski karısı var hiç dert etmiyorum bırakın bu işleri ya :P

tarafından
Ne yani dhshskzndksms
+1 oy
(657 puan) tarafından
Adı üstünde eski 
+1 oy
tarafından
Evet 1 tanesini biliyorum ve uzun süreli de bir ilişki olduğunu biliyorum ama hiç takılmıyorum. Sonuçta benim de eski sevgilim oldu. Seviyor olsaydık ikimizde eski sevgililerimizle beraber olurduk. Geçmiş geçmiştir. 
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Yaa ne kadar bos seyleri kendinize dert etmeyi seviyosunuzz.   Banane eskisinden osundan busundan. 

Bundan sonrasına ben lazımım ona. ♥️♥️
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Eski sevgilisini biliyorm taniyormda ama eşimin beni daha çok sevdiğine emin oldugim için kiskanmiyorm :)
0 oy
tarafından
Kendine dert aramamalisin. Sonuçta eski. Gecmis gitmis. 
0 oy
tarafından
Ne saçma düşünce ya onu severse niye senle evlensin valla boş oturmaktan hep oluyor bunlar
0 oy
(3,826 puan) tarafından

Yok ya adam benimle evli nesini kıskanıcam benim olan benimdir :)

0 oy
tarafından
Allah aşkına bu eşlerinizin eski sevgililerini nereden biliyorsunuz yada niye biliyorsunuz çok saçma geliyor bana ben hiç sormadım eşime sevgilin varmıydı diye oda anlatmadı söylemedi hiç ne gereksiz bir bilgi 
(13,693 puan) tarafından
Sen anlatsana bana arada :$
(48,657 puan) tarafından
bende sormadım bi gun arkadasima ev oturmasina birakti yeni evliydik neyse benimki kıvranıyor evde ne oldu dedim gittigim arkadasim eskiden bir hafta kadar konuştuğu eski sevgilisiymis meger ☺️
tarafından
Merviş benimkiler hep platonikti inanır mısın ben çok masum bir kızdım :)
0 oy
(453 puan) tarafından
Ewett biliyorum ama kıskanmam neden kiskaniyim ki evlendikten sonra birde düğünde denk geldik ben biliyorum kizi oda eşiyle gelmiş düğünden çıkınca eşime dedim oda oradaydı die görmedim ama uzaktan akrabası gelmiştir dedi yani sohbet bile ettik hakkında takma böyle şeyleri yaa
0 oy
tarafından
Biliyorum ama hiç kiskanmam 8 yılın üstüne evlendik çünkü eminim sevgisine
0 oy
(11,249 puan) tarafından
Neticede eski benim eşimin köylüsü 9 sene konuşmuş eşim askerdeyken başkasıyla evlenmiş düşünür düşünmez bilmem ama kıskanacak bisi yok bunda 
0 oy
(1,191 puan) tarafından
Eşim sevgilisiyle hiç yan yana bile gelememiş eşim doğu goreevinde kiz ankaradaymış kiz diyormuş ankaraya gel seni operim sarilirim fln  eşim rütbe olarak yükselince ankaraya kursa  gelecekmiş ankaraya geldiği gün gelip beni istediler (aynı köydeniz)kızla hiç yan yana gelememiş benle nisanlanmadan ankaraya gelmeden 3 gün önce kızi  arayip  konusmuş yolun açik olsun ben nisanlaniyorum  rabbim yolunu bahtini acik etsin fln demiş kız aglamiş ben sana ümit vermedim sana söyledim kendi koyumden biriyle evlenecem diye demiş  kızda hayirli olsun demiş eşim bizim fotomuzu paylasinca  sosyal medya da kiz hayirli olsun yazmiş  ben gördüm yazişmalari esimde  ben nisanlandim  lütfen bidaha yazma  nisanlim la aram bozulsun istemiyorum ona aşığım demiş kiz birdaha yazmadı olayin üstüne 6 yıl geçti☺️ben 16 eşim  23 kiz 28 yaşindaymiş o zaman
0 oy
(10,500 puan) tarafından
Kız bazı şeyleri bu kadar düşünürse hayat çekilmez olur 

Boşver kurcalama Çok onu sevse onunla evlenirdi 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Eşimin daha önce hiç sevgilisi olmamış ama beğendikleri olmuştur illa
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Valla eski sevgililerini sormadım hiç birgün yolda bir kadin selam verdi eşim diye tanıştırdı sonra dedi manitamdi eskiden ne sorun edicem bir daha görmedik bile tatilde denk gelmiştik benim eski sevgilim eve çiçek falan yolladı bir şeyler yolladı birkaç ay önce onuda karakola şikayet ettik bitti gitti korktu yani eşimde bana sormadı hiç eskileri koca insanlarız eskide kalsa aklım onunla evlenirim zaten karaktersiz miyim :)))) aklıma da gelmez böyle seyler
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Sevgili değilmiş de hoşlanır gibi olmuşlar kızla kurumları aynı imiş.

Neyse biz evlendik sonra kız  Amsterdam a yerleşmsti.

1 sene sonra Evlenince buraya döndü .

Beyfendi kurum değişmek istedi kendi kurumunin maaasi az diye.

Haberim vardı kızdan ki çocuğu da var ama istemedim.

Şimdi geçmek istese geçsin derim aman 
0 oy
(147 puan) tarafından
Benimde esim daha once evlenmiş boşanmış 1 kizilari var gorusmuyorlar 1 bucuk sene evli kalmışlar bende bazen senin gibi dusunmuyo değilim benim esimde sinsi 
0 oy
tarafından
aşkım aşk bu hangi zamanda olacağını sormaz. 2 ay miki ay, o ilişki daha önceden bitmiş demek ki hızlıca toplanmış. yanlış düşünme. seni sevmese evlilik gibi ciddi bi kararı neden alsın, iki sarmaş dolaş foto atar ayrılırdı. benimkinin çok eski sevglisi var ama hep kısa sürelik. bi tanesinin tiktok hesabı var rezil köpek saçma sapan dans ediyor açıp açıp gülüyorum dflşsgjdfsşlgjdlsş 

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 635 göst.
3 Şubat 2022 Aile kategorisinde AKKAYA (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,057 göst.
30 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 478 göst.
19 Haziran 2023 Aile kategorisinde Gülbi (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 634 göst.