0 oy
630 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Ya bütün akrabaları ile geçmişte sevgililik yaşamış duyuyorum deli oluyorum teyze amca hala kızı mecbur isimleri geçiyor kafayı yiyiyorum yüz yüze de geliyoruz burnu havada insanlar sinirden aglicak hale geliyorum sinirimi eşimden çıkarıyorum 

42 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Duyunca keşke o seni alsaydı diyorum 
(25 puan) tarafından
Vallahi bende aynısını diyorum her zaman
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Adam akraba savar gibi mübarek sksjjd
tarafından
Bayrampasadan ariyo kusum ya eltimin alt kati vardi adam vazgecmis kendi tasincakmis
(13,203 puan) tarafından
Tüh kısmet yaa
tarafından
Valla nasip sende bak istersen asko 2500civarinda ariyo ama
(13,203 puan) tarafından
Tamam canım bakarım ben de yarın. Yatayım ben sen sahurcusun. Ben bitik ben iptal
tarafından
Tamm askimiyi geceler opuyorum :))❤️❤️❤️❤️
+1 oy
(1,301 puan) tarafından
Eşinde az değilmiş mübarek
(25 puan) tarafından
Hiç sorma çıldırıyorum gerçekten
0 oy
tarafından
Eşimin ilk sevgilisi benim duymuyom oyuzden
(25 puan) tarafından
Çok güzel keşke benimde öyle olsaydı
tarafından
Sende onların isimlerini duymayacagin şekilde çevreni düzenle mesela pek görüşme gorumcelerinle felan canim
(25 puan) tarafından
Kaynanam sürekli açıyor konuları hep te yanimizda bide her adım attığım yerdeler saolsunlar eski sevgilileri
tarafından
Birde sevgiliLERi ne diyim ki bir tane de değil anlaşılan
(25 puan) tarafından
Hiç sorma her biri ayrı bir taraftan mevzularin içinde konusuluyor
0 oy
tarafından
Eskiler eskide kalır 

Eskiyi şimdiye katar sorun edersen eğer hiç bir zaman mutlu olamazsın gerek yok 
(25 puan) tarafından
Öyle ama çok sinir bozucu birşey
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Acilmaz o konular evli barkli adam bu konuları acmaya ne gerek var 
(25 puan) tarafından
Ya o açmıyor ki annesi ailesi falan boş kafa
(1,569 puan) tarafından
Annesi de çevresi de acamaz tepkini koy tartis ağızlarını acamasi nlar
(25 puan) tarafından
Tabi öyle olunca da ben eskilerin peşine dusuyormusum ayipmis ne gerek varmış geçmişte kalmış madem geçmişte kalmış nie konusuyon kardesm
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Güler geçerim sonuçta artık benim ☺️ hiç takmıyorum valla ben ne takicam millet kıskansın beni hahay 
(25 puan) tarafından
Olmuyor ki işte sinirim bozuluyor duyunca
(4,061 puan) tarafından
Önceden bende öyleydim aşka dah büyük sorunlarım olunca onlara gülüp geçmeyi öğrendim
(25 puan) tarafından
Bazen arada geliyorlar bana bide bilmediklerimi de duyuyorum deli oluyorum
(4,061 puan) tarafından
Çok şükür bilmediğim yok karşıma da öyle bisi çıkmadı öyle bisi olsa bnde kıyamet kopar
0 oy
tarafından
İlk sevgilisi benim  ama eğer olsa bahsetmezdi 

Ama masallah esine ensestlik falan mi vardi 
(25 puan) tarafından
Nasıl yani anlamadm :)
(12,852 puan) tarafından
Aynı şey geçti aklımdan biz de kardeş görülür asla o gözle bakılmaz
tarafından
Kan bağı olan kişilerle iliski yasamak demek canim hep akrabalariylq sevgili olmuş oyuzden dedim
(25 puan) tarafından
Ensest öyle mi :D tamam buldum onun adını o zaman ****** ensest :)
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Duymuyorum sormuyorum hatirlatmiyorum kimseninde benim yanımda onlardan bahsetmesine müsaade etmiyorum herkes yerini bilsin 
(25 puan) tarafından
Bilemiyorlar malesef ne yerlerini ne hadlerini
(9,626 puan) tarafından
Sen niye sinir oluyosun sonuçta nikahlı karısı sensin bak onlar dış kapının dış mandalı olarak kaldılar isteseydi onlardan biriyle evlenirdi ama seni istemiş seninle evlenmiş
(25 puan) tarafından
Konusulunca sinir bozucu oluyor insanı delirtiyorlar
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Bence onların ağlaması lazım evlenemedi diye senin degil

(25 puan) tarafından
Burnu havada hepsinin malesef hepsiylede sürekli yüz yüze geliyoruz amcasını ziyarete gidiyoruz biri evde halasını ziyarete gidiyoruz biri evde
(27,336 puan) tarafından
E tamam onların patlatmasi lazım senin sinir olmani gerektiren bir durum yokki
(25 puan) tarafından
Kaynanam gil de yanımda onları ovuyorlar bı gün onu bı gün onu deliriyomm
0 oy
(418 puan) tarafından

Sezen Aksu'nun masum değiliz şarkısını hatırladım bir an :) eskileri konuşmak, on kişiyle de beraber olmuş olsa yahut bir kişiyle de olsa fark etmez. Size de eşinize de huzursuzluk getirir. Durduk yere sıkmayın canınızı eşinize ne ondan önceki özel hayatınızdan bahsedin, ne de onu konuşturun. Geçmiş geçmişte kalmıştır. 

(25 puan) tarafından
Aynısını zamaninda bende çok söyledim ama işte yaşayınca güzel olmuyor yüz yüze geliyoruz burun kaldiriyorlar eşim onlari görünce aceba bişey oluyor mu diye düşünüyorum çok şey oluyor işte ya
(418 puan) tarafından
İllaki görünce aklına gelir buna engel olamazsınız. Siz eski sevgilinizi görseniz geçmişi hatırlamaz misiniz? Gerçekçi olun lütfen. Hatırlaması problem değil. O günlere hasret duyuyorsa problem vardır.
(25 puan) tarafından
:) Şahsen doğru olabilir ama işte ben kadınım haa zoruma gidioo
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Eşimin ilki olduğum için coook şanslıyım 

Eşimde benim ilkim olduğu için eşimde cooooook şanslı  
(25 puan) tarafından
Keşke benim 3 olsaydı bilmişlik yapıyor hep sonra da ay sen haklıydın diyor sözde çok cahilim ama hep dediğime geliyor
(10,411 puan) tarafından
Tipik Türk  erkeği benim eşimde öyle iş olur biter sonra der keşke senin dediğini yapsaydik
(25 puan) tarafından
Malesef bizimikisi Kürt erkeği
(10,411 puan) tarafından
Ahahah fark etmiyoo bizde kürdüz ve ayni
(25 puan) tarafından
Ne aşklar var ne aşklar anasını satim bı bizimkiler hanzo çıkıyor bize mi öyle bilmiyorum k i
0 oy
tarafından
Senin burnun havada olmalı 

Onlar geçici sevgili sen karisisin 

Degerli olan sensin ki evliliği seninle tercih etmis
(25 puan) tarafından
Hiç tatmin olamıyorum askm çok saol ama o kadar sinirliyim ki 2 saat önce tartıştım duyduğum şeylerden dolayı
tarafından
Vallaaa böyle de hayat gecmez tatmin olmak zorundasın
Yada bu hayatı kendinize zehir edersiniz
0 oy
(119,065 puan) tarafından

benden once 1 ilk okulda olmus onuda saymiyom ben:D

(119,065 puan) tarafından
bizde kuzen kardestir yaa o gozle bakilmaz
(25 puan) tarafından
Malesef bunlarda öyle birşey yokk
0 oy
(383 puan) tarafından
Aman sinirlenince noluyor yada esinden hincini cikarinca bosyere aranizini bozarsnz...ne  gerek var gecmis gitmis mevzular icin hic canimi skmam tapusu bnde sonucta:) sen unut gtsn
(25 puan) tarafından
Ya boş boş lafları acmasinlar o zaman kaynanamla konuşuyor eski sevgilim evlenmiş kredi çekip ev almış dedi ağzından kaçırdı ne dememi beklersin çıldırdım o an
0 oy
tarafından

Duymuyorm çünkü yok :) aşkm daha önce bilmiyomuydun peki boşver geçmiş adı üstünde senden önceSi❤️

(25 puan) tarafından
Bilmiyordum bebegm bilsem gerçekten eminim evlenmezdim benim çok pis bir huyum var benim olan insanı çok kıskanırım deli gibi
0 oy
(1,777 puan) tarafından

Eşimin sevgilisi olmamış çünkü mezun olduktan sonra iş bulamamış kendinde para yok sevgiliye nasıl yedirsin :D kiii ne zaman polis oldu benimle tanıştı ve evlenme suretiyle, sonra beraber yedik falan hahahahahah evlendik <3

(25 puan) tarafından
Ahaha ne güzel ya :))
0 oy
(930 puan) tarafından
Eskiyi boşver gelecekteki varsa görecegide olur 
0 oy
(155 puan) tarafından
Eski Sevgli olsa güler geçerim benim eltim ikide bir eşimin eski karısını gündeme getiriyor. Amacı ne hala çözmüş değilim 
(2,784 puan) tarafından
Hayr yani konusnca ne oluyo canım bnmde eşimin 2. Evliliği ne yani neyi kanitliyolar iyiydi ne halt etmeye ayrldi giti
(155 puan) tarafından
Ayyy sorma ben evlenene kadar kötünün kotusuydu ben evlendim herkes onun hakkında iyi konuşmaya başladı. Kocam bana çok düşkün demek ki kıskanıyorlar huzurumu kaçırmaya çalışıyorlar.
(2,784 puan) tarafından
Aynı valla bak evlndm  8 ay sonra hamile   kaldım evde kadının saçı olan tarağı buldum ve ozmn 5 aylıkdi karnmda bebeğim gelinliği bazanin altndn çikti bnm kimsii eski kimsii yeni eşyalarımn hemen hamile olmadm diye sen Ayşe gibisin hastasın oda hamile kalamadı
(155 puan) tarafından
Eşine söyledin mi hiç rahatsız olduğun konuları dile getirdin mi. Gerçi bu konu yüzünden eşimle kaç kez yüz göz olduk
(2,784 puan) tarafından
Eşim kaç kez uyardi canım ***** istemye gelmiş bana diyo ki severek evlndiler hep sevglykn bize gelrdi kahvaltya ndn anltyn ki o suanki aklk olsa o lafı duyar duymaz hadi gidin devam eden kahvltnza derdm ***** gbi sustm
0 oy
(2,784 puan) tarafından
Kaynanan açarsa onla eylendi benle evlendi de bnm eşimin 2. Evliliği benim ilk sürekli acıyo konuyu

b o k var sanki neyse öyle 
(25 puan) tarafından
Hiç sorma gerçekten kan kusturuyorlar
(2,784 puan) tarafından
Kemik yok kurbanda gelin de canım sala Aman
(25 puan) tarafından
Arkamda uyuyor yapıştıracam uykusunun arasında o kadar ki delirtti beni
(2,784 puan) tarafından
Takma canım yanlarında eşinle gül et yani
(25 puan) tarafından
Malesef yapmam gereken o galiba

İlgili sorular