0 oy
653 göst.
Aile kategorisinde (78 puan) tarafından
Kızla eşim çocukları parka çıkardı akşam üzeri.ben de onlar gitmisken banyoyu temizleyin dedim 1 aydır evde yoktuk onun öncesinde de 1 aydır temizlemiyordum banyoyu yani 2 aydır yikanmiyor banyo.girince detaylı girdim duşa kabini falan çamaşır suyuyla cifle yıkadım temizliğin yarısında eşim çocuklarla geldi banyonun dışında çopk kovası havlulular falan vardı banyoyu temizlerken dışına koymuştum.bublnlari görünce sinirlendi senin iki küçük çocuğun var bu kadar detaylı yapmana ne gerek var sil geç dedi bağırdı çağırdı haklı mı sizce artık sağlıklı düşünemiyorum  hata mı yapmışım çocuklarımı dusunmuyormusum plansız yaşıyormuşum 

17 Cevaplar

0 oy
(2,062 puan) tarafından
Ani gelmişler .

Sıkma canını 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bos konuşmuş pis yer mikrop kapar iyi yapmışsın 
0 oy
tarafından
Onun da iki küçük çocuğu  var hemen getireceğine iyice eglendirseymis sende işini bitirirdin
(78 puan) tarafından
Ben ise koyulunca zaman nasıl geçti anlamadım 1 buçuk saattir banyodaymisim
(6,441 puan) tarafından
1,5 saatte bitiremedin diye kızmıştır
0 oy
(13,161 puan) tarafından
Bırak pok götürsün
0 oy
(453 puan) tarafından
:)) o nasil bir düşünce yaa napalim iki çocuğun var die evi b.k mu götursun aksine daha temiz olmalı bide plansız demiste senin boş zamanını temizlikte deferlendirmissin evde covuk yok bunun nesi plansız tam da zamaniymis ne garip
(78 puan) tarafından
İşte yarım kalacağını hesap edememisim çocuklar gelince her taraf dağınıkmis.daginik dediği de kirli sapeti ile üstündeki havlular onları küçük odaya attım banyonun kapısını çektim çocuklar görmedi yani
(453 puan) tarafından
Cocuklar görünce noluyo ki ben temizlik yaparken kizim hep yanımda durur banyoyu filan yikarkende tmm biraz üstünü ıslatıyor ama :) cocuk yani
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Ne hatasi canim bence olmasi gerekeni yapmissin banyoyu kullanmicagin anlamina gelmez en cok mikrop banyoda var orasinin hijyenine dha dikkat etmemiz gerekiyo
0 oy
(48,703 puan) tarafından
benimkide söylenir durur camasir suyu kokutuyomusum diye detayli yapmayınca da olmuyor qz daha oyqlasaydi parkta
0 oy
(396 puan) tarafından
Biriktirmemeye çalış ben 3 gune bir mutlaka çamasır suyu ıle temızler cıkarım çocuklar uyuyunca yapmaya çalısın yoksa olmuyor gercekten duşakabın için ise banyoda bir çekçek bulundurun eşinizde dus aldıktan sonra duşakabındekı suyu ceksın kı kıreclenmesın yoksa banyodan cıkmak cok zor oluyor gercekten . Her ailede böyle seyler olur üzmeyın kendınızı
0 oy
(427 puan) tarafından
Zaten 2 aydır temizlenmemiş yani surekli temizliyor değilsin ki saçmalamiş
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Benimde 2 küçük çocuğum var yapmadan oluyor mu gerçekten. Takılma bacım biraz saçmalamış. Koca evi dip köşe temizledim ben iki bebeyle durmuyorlar susmuyorlar ama sonuçta kendin diyorsun ay geçmiş her zaman yaptığın birsey değil sonuçta arada dibine köşesine girmek lazım bide banyo işi bazen terapi gibi geliyor. Bende 2 aydır annemdeydim annemin ebeveyn banyosu var girdim Got kadar banyodan 1 saate çıkamadım en son annem geldi napiyorsun bitmedi mi diye. 
0 oy
(24 puan) tarafından
Bnce cocuklar eşini fazla yormuslar ondan yoksa bı bajyo iki aydır temizlenmezse zaten sagligla zararlı 
0 oy
(415 puan) tarafından
Bu erkekler temizliğe karıştı mı cinnet geçiriyorum ya..  bende senin gibi yaparım eşin haksız tabiki 
0 oy
tarafından
Bu erkeklere de yaranilmiyor anam bacım yapmasan yapmadı oluyorsun yapınca da yaptı valla değişikler hepsinin acilen tedaviye ihtiyaçları var 
0 oy
tarafından
Hadi evde yokken neyse de ayda 1 banyo mu yıkanır mikrop yuvası ya banyo WC iki güne bir Max. 3 güne yıkanır.
0 oy
(13,047 puan) tarafından
Cok fazla uzun süre olmuş dusakabin ne hale gelir 2 ayda Kpcan pek titiz değil herhalde 
0 oy
tarafından

Erkekler temizliğin önemini anlamaz ki:D benimki çarşafı niye sık sık değiştiriyon diyor. Değiştirince şimdi temiz oldu diyom. Ne fark ediyorki diyor :D:D

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Plansızmı ne alaka geçip otursun içeri bebeleriyle,ne zaman yapacaksın.İki dk bakamıyolar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 405 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde Abcabc (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,087 göst.
8 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 471 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 473 göst.