0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde (1,313 puan) tarafından
Ayağım koptu yemin ederim sallarken ağlıyorum artık sallamadan asla uyumuyor uykuyada çok geç dalıyor geç saate kadar bekliyorum iyice uykusu gelsin diye ama asla hemen uyumuyor nasıl kurtulabiliriim ayakta sallamaktan 15 aylık 

16 Cevaplar

0 oy
(2,974 puan) tarafından
Ninni açıyorum ben öyle uyutuyorum 
(1,313 puan) tarafından
Uyumuyor ya öyle telefonu alıp kaçıyor
(331 puan) tarafından
Güldüm :Dd
tarafından
Bende kahkaha attım sjsj
-Reklam-
0 oy
(6,192 puan) tarafından
5 aylıkken uyku eğitimi vermiştim 28 aylık şimdi o günden beri hep yatağına koyarım uyur maşallah diyeyim de 
(1,313 puan) tarafından
Kız yok kaçıyor gece daha çok oynamak istiyor
(113 puan) tarafından
Efulimcummm Allah rızası için nasıl yaptın bize de anlat canım ya yada bununla ilgili postun varsa hemen bakalım uyku eğitimi.
(6,192 puan) tarafından
Post açmadım kuzum bununla ilgili oğlum 5 aylıktı 4 ayına kadar çok gazlı bir bebekti o yüzden ayakta sallanmaya çok alışmıştı sabaha kadar sallanmak istiyodu ben kitap aldım bebekler uykuyu sever mi neydi tam hatırlamıyorum adını bide Instagram dan çok araştırdım uygun metodu bulmak için ben piş pat yöntemini kullandım bizde işe yaradı 1 hafta da alıştı diyebilirim ama küçüktü 5 aylıktı büyük rahatlık valla neydi o sabaha kadar deli gibi ayağımda sallardim
(113 puan) tarafından
Hemen bakayım dediklerine canım. Vala baktım postlarina buranin anlikçisi siz missiniz ya :))  ☺️☺️
(6,192 puan) tarafından
Evet kuzum çoğu postum anlıktır:)))
0 oy
(48,695 puan) tarafından
hep emerek uyurdu sallamadim hic
(1,313 puan) tarafından
Emmediler ki eşekler
(48,695 puan) tarafından
☺️deme oyle sıpa onlar ❤️ emmeyi birakinca yanima yastığa yatirdim oyle alistirdim cok zor alisti benimkide yatak basligina tirmaniyodu baba baba sesleniyodu ☺️ kaçıyodu
(1,313 puan) tarafından
Bak benimkilerde öyle hemen baba deyip kaciyorlar
(48,695 puan) tarafından
şimdi babasi evdeyse.isiklar kapaniyo gece lambası takiliyo babasida bizimle yataga geliyor hep birlikte yatiyoruz cogunlukla onu uyuturken uyuyoruz bizde☺️
(1,313 puan) tarafından
Ne güzel ya
0 oy
tarafından
Hiç sallamadım. Sallamak isteyen oldu kayınvalidem ya da misafirlğe gittiğim yerler ama kimseye izin vermedim. Şu an 7 aylık yatağa yatıyoruz eksiği alıyor ağzına kaplumbağa oyun arkadaşı edindi kendine onunla birlikte bir iki yatakta dönüyor sonra uyuyor. 
(1,313 puan) tarafından
Maşallah
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Yanina uzanıyorum öyle yatıyor canm.
(2,297 puan) tarafından
Verebilirsn canm .gunde kaç uyku yapıyo
(1,313 puan) tarafından
Bir uyku yapıyor
(2,297 puan) tarafından
Saat kaç ta yatıyor kalkıyo
(1,313 puan) tarafından
Bazen 10 bazen 12 de uyuyor sabah 10 da uyanıyor gündüz uykusuna 1 de geçiyor 3 te uyanıyor
(2,297 puan) tarafından
Tamam işte birgün yatırma gece 9da yatır ali-şir oyle
0 oy
tarafından
3. Çocuğumu sallamaktan çoraplarım tavaf ederdi resmen ama şuan bebeğim 11 aylık çok az sallıyorum hemen dalıyor 
0 oy
(2,307 puan) tarafından
Bnnnnn yeminle aynı yaaa uykusu cok hassas zaten sallıyorm bnde ayaklarım ağryr sallaya sallaya sonra bakıyom olmyr beşiği salym ordada uyumdı tekrar ayağa derken uyuyor vallahi bıktım şimdi biraz hasta öksüryo yarınn götrcem hastaneye ii olsn eğitim vercm gec kaldm ama denycm en azından yaa 18 aylık bnm kız da 
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Genelde masal anlatırken uyuyakalir uykuya dalamadiginda beni salla der sallarım 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Dişlerden sonra sallanmadan uyumaz oldu beşiği var orda sallıyorum ayakta zor oluyo 1 yasinda canim
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Bende 15 aylikken biraktirdim hamakta sallanirdi hamak uyanirdi hic uyuyamazdim. Bi gece esim baktı ama hic uyumamis benim gibi. Biraktiralim dedi. Bi hafta çektim ama sonunda başardım. Direk besigine koydum ninni soyledim sacini oksadim alnini oksadim asla sallamadim. Ustelik hem sallanir hem beyaz gürültü isterdi. Sana yemin ederim maşallah subhanallah sallamadan uyuttugumdan beri deliksiz uyuyor yani 2 kere falan uyaniyor emzigi takiyorum geri uyuyor. Bazen yaninda oldugumu sesimle hissettiiryom oyle uyuyor. Ayri odada. Hemen biraktir zink diye kes sallamayi. Bir gece 2 kere uykusuz kalir onunde sonunda uyur. Bide saat belirle. Saatli uyut. Saati gelince inan uyumak istedigini belirticek. Guven bana. 
0 oy
(13,825 puan) tarafından
İlk oğlumu 26 ay salladım ozaman kestim ikinci bir yaşında yedi ay kendi uyudu dişlerden sonra sallıyorum uyuturken ama gece mama içer uyur kendi 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Sallamak ne demek ucuruyorum ayaklarimda 14 aylik hanfendi böyle rahatlik yok valla bazen bsni böyle sallasalar hemen uyurum diye aklimdan geciriyorum yani 
0 oy
tarafından
Odaya koyorum çıkıyorm kendi uyor bal kızım
0 oy
(77 puan) tarafından
Benimki iki bucuk yaşında hala sallıyorum defalarca denedim ama yok uyuyamiyor cocuk su ara hastayuz bide 3 gündür gece 11 sabah 10 a kadar ayaktayiz sen düşün halimi
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Hiç sallamadım kaynanam sallamaya çalıştıkca çatır çatır kavga ettim istemediğimi söyledim zararlı olduğunu da asla sallatmadım ilk başlarda 3 aya kadar kucağımda omzumda uyuttum daha sonra yavaş yavaş popoya vurarak pışpışlayarak uyuttum şimdi bazen meme istiyor ama onu da aşıcaz 1 yaşında bebeğim 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 559 göst.
3 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 139 göst.
0 oy
4 cevap 57 göst.
8 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semastz (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 437 göst.
2 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,205 soru

11,382,539 cevap

34,882 kullanıcı

...